ران Rivera رایگان آژانس به عنوان ردسکینز’ مربی می تواند در نهایت مهم ترین

ردسکینز باید حدود 42 میلیون در حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ اتاق و انتخاب دوم در مارس پیش نویس بنابراین ریورا اولین offseason در واشنگتن می باد که مهم ترین. در استخدام خود در کنفرانس خبری Jan. 2 او مصمم است که او می خواهد را به نفع خود به سرعت اعتراف عدم صبر و شکیبایی برای آهسته ساخت. Redskins صاحب دانیل اسنایدر به او کنترل کامل برای ساخت تیم و این دو ماه آینده می تواند به مراتب نسبت به تعیین که چگونه سریع حق رای دادن بهبود از سال گذشته 3-13 فاجعه است.

بسیاری از اطراف لیگ انتظار ریورا به تهاجمی در رایگان آژانس داده خودنمایی نیاز در واشنگتن فهرستی. ریورا همیشه صدا خوش بینانه در مورد این تیم استعداد باور وجود دارد که بیشتر امیدوار کننده از بازیکنان فصل گذشته نتایج ممکن است نشان می دهد. او خواسته خود را دستیار مربیان به مطالعه در سال گذشته را فهرست و شناسایی یک هسته گروه از بازیکنان به ساخت اطراف. او ترویج کالج سراغ مدیر کایل اسمیت معاون رئیس جمهور از بازیکن پرسنل و تا به حال اسمیت در حال حاضر یک طرح برای پر کردن شکاف.

“من فکر می کنم چیزی که ما واقعا می خواهید به نگاهی است که ما در حال رفتن به ID که مواضع ما فکر می کنم ما باید در رایگان آژانس و صرف پول و تلاش و مراقبت از آن” ریورا گفت: در ماه گذشته NFL سراغ ترکیب. “من نمی خواهید برای پر کردن در تمام سراخ ها با آنها سپس از آنجا که شما نمی خواهید بعد از با کیفیت بالا, بچه ها, دلیل این که شما فقط می توانید صرف پول زیادی. و بنابراین ما باید واقعا به آن نگاه و نشستن با کایل و صحبت کردن در مورد آن وجود دارد گروه های مختلفی وجود دارد که می توانید از گروه ما نیاز داریم.”

در سال 2011 ریورا و Hurney صحبت زیادی در مورد “هسته ای” از کارولینای تیم. پلنگ شده بود وحشتناک سال قبل از رفتن 2-14 اما آنها نیز تا به حال استعداد و شماره 1 انتخاب کنید در این پیش نویس که معلوم بود کم نیوتن. ریورا و Hurney نقل مکان کرد و به سرعت در آن دیوانه وار هفته رایگان آژانس به نگه داشتن خود را “هسته” و پیدا کردن قطعه مناسب در اطراف آن است. آنچه را که آنها در آن هرج و مرج روز رایگان آژانس می تواند به ارائه یک راهنمای برای چه ریورا و اسمیت ممکن است انجام این بهار.

ریورا و Hurney پرواز به میامی به عنوان رایگان آژانس باز به یک شخصی زمین به بازیکن آنها می خواستم به نگه داشتن بیشتر: پایان دفاعی چارلز جانسون. پس از قانع کننده جانسون به دوباره ثبت نام آنها نقل مکان کرد به نگه داشتن دیگران از آن هسته از جمله گیرنده گسترده استیو اسمیت, در حال اجرا پشت DeAngelo ویلیامز ایمنی چارلز گادفری و linebacker توماس دیویس بود که با توجه به تمدید قرارداد.

کارولینای کوچکتر ساخته شده رایگان agent خریدهای, در آوردن بازیکنان از تیم های دیگر در کوتاه قرارداد و همچنین داد و ستد برای Chicago Bears تنگ پایان گرگ اولسن آنها Panthers امضا به چهار سال 24 میلیون دلار قرارداد.

همه کسانی که بازیکنان کلیدی که دوباره امضا یا در امضا که دیوانه هفته رایگان آژانس بحرانی شد قطعه به عنوان ریورا را Panthers شروع به پریدن کرد به 6-10 در سال 2011 و پس از آن به 7-9 در سال 2012 قبل از آنها برنده NFC جنوبی سه مستقیم فصل. در حالی که ردسکینز’ وضعیت متفاوت است وجود دارد برخی از شباهت ها در ریورا با نزدیک شدن این offseason.

او به سعی کنید به نگه داشتن چند از واشنگتن رایگان عوامل از جمله سپاه پاسداران براندون Scherff (که داده شده است این تیم حق رای دادن tag) و Ereck گل و linebacker جان Bostic. او تلاش برای متقاعد کردن ستاره چپ مقابله با ترنت ویلیامز برای بازگشت به این تیم پس از ویلیامز از دست رفته تمام فصل گذشته در اختلاف با تیم سابق رئیس جمهور بروس آلن تنها اجازه ویلیامز به دنبال یک تجارت پس از این مذاکرات متوقف شده است.

به عنوان در سال 2011 ریورا احتمالا به دنبال بازیکنان او را می ساخت در اطراف این سال است. ردسکینز نمی خواهد که به عنوان بسیاری از عوامل به re-sign به عنوان Panthers را در سال 2011 اما او به نظر می رسد مصمم به ایجاد چند کلید خریدهای خواهد شد که تاثیر فصول مختلف آمده است.

“فکر می کنم ما می توانید با پر کردن حفره ها در یک بار و سعی کنید و انجام دهید که شما نمی خواهید برای دریافت به اندازه کافی از کیفیت ها” ریورا گفت: در ترکیب.

بسیاری از اطراف لیگ بر این باورند ریورا خواهد سعی کنید سخت به ثبت نام خود بالا cornerback در کارولینای جیمز Bradberry پر کردن یک موقعیت کلیدی با یک بازیکن او اعتماد دارد. ریورا نیز احتمالا به دنبال یک پایان مانند آتلانتا فالکونز’ آستین هوپر با توجه واشنگتن فقدان گزینه های در موقعیت و ریورا باور است که خوب تنگ, پایان بسیار مهم است به جرم.

اما آنچه در دیگر حرکت خواهد او را ؟ خواهد او پرداخت برای یک تجربه کارفرمایی به رقابت با Dwayne هاسکینس? او را تعقیب یک گیرنده گسترده حتی اگر این ممکن است بهترین گیرنده گسترده پیش نویس در حالی که برای ؟

گذشته خود را می گوید او نمی خواهد به بسیاری از خریدهای اما آنها مهم خواهد بود. آن را باد می تواند به عنوان مهم ترین offseason به عنوان ردسکینز’ مربی.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>