ران Rivera رایگان آژانس به عنوان Redskins’ مربی می تواند در نهایت مهم ترین

در حال حاضر با حدود 61 میلیون در حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ اتاق و دوم به طور کلی انتخاب کنید در ماه آوریل پیش نویس NFL, این ممکن است ریورا مهم ترین offseason با Washington Redskins. در استخدام خود در کنفرانس خبری در Jan. 2 او مصمم است که او می خواهد را به نفع خود به سرعت اعتراف عدم صبر و شکیبایی برای آهسته ساخت. Redskins صاحب دانیل اسنایدر به او داده کنترل کامل برای ساخت تیم و این دو ماه آینده می تواند به مراتب نسبت به تعیین که چگونه سریع حق رای دادن بهبود از سال گذشته 3-13 فاجعه است.

بسیاری از اطراف لیگ انتظار ریورا به تهاجمی در این سال رایگان آژانس داده خودنمایی نیاز در واشنگتن فهرستی. ریورا همیشه صدا خوش بینانه در مورد این تیم استعداد باور وجود دارد که بیشتر امیدوار کننده بازیکنان از فصل گذشته نتیجه ممکن است نشان می دهد. او خواسته خود را دستیار مربیان به مطالعه در سال گذشته را فهرست و شناسایی یک هسته گروه از بازیکنان به ساخت اطراف. او ترویج کالج سراغ مدیر کایل اسمیت معاون رئیس جمهور از بازیکن پرسنل و تا به حال اسمیت در حال حاضر یک طرح برای پر کردن شکاف.

“من فکر می کنم چیزی که ما واقعا می خواهید به نگاهی است که ما در حال رفتن به I. D.) که موقعیت های ما فکر می کنم ما باید در رایگان آژانس و صرف پول و تلاش و مراقبت از آن” ریورا گفت: در ماه گذشته NFL سراغ ترکیب. “من نمی خواهید برای پر کردن در تمام سراخ ها با آنها سپس از آنجا که شما نمی خواهید بعد از با کیفیت بالا, بچه ها, دلیل این که شما فقط می توانید صرف پول زیادی. و بنابراین ما واقعا, واقعا به آن نگاه و نشستن با کایل و صحبت کردن در مورد آن وجود دارد گروه های مختلفی وجود دارد که می توانید از گروه ما نیاز داریم.”

بازگشت در سال 2011 ریورا و Hurney صحبت زیادی در مورد “هسته ای” از کارولینای تیم. پلنگ شده بود وحشتناک سال قبل از رفتن 2-14 اما آنها نیز تا به حال استعداد و شماره 1 انتخاب کنید در این پیش نویس که معلوم بود کم نیوتن. ریورا و Hurney نقل مکان کرد و به سرعت در آن دیوانه وار هفته رایگان آژانس به نگه داشتن خود را “هسته” و پیدا کردن قطعه مناسب در اطراف آن است. آنچه را که آنها در آن هرج و مرج روز رایگان آژانس می تواند به ارائه یک راهنمای برای چه ریورا و اسمیت ممکن است انجام این بهار.

ریورا و Hurney پرواز به میامی به عنوان رایگان آژانس باز به یک شخصی زمین به بازیکن آنها بیشتر می خواستم به نگه داشتن: پایان دفاعی چارلز جانسون. پس از قانع کننده جانسون به دوباره ثبت نام با Panthers آنها نقل مکان کرد به نگه داشتن دیگران از آن هسته از جمله گیرنده گسترده استیو اسمیت, در حال اجرا پشت DeAngelo ویلیامز ایمنی چارلز گادفری و linebacker توماس دیویس بود که با توجه به تمدید قرارداد.

کارولینای ساخته شده یک سری از کوچکتر عامل رایگان, خریدهای, در آوردن بازیکنان از تیم های دیگر در کوتاه قرارداد و همچنین داد و ستد برای Chicago Bears تنگ پایان گرگ اولسن آنها Panthers امضا به چهار سال 24 میلیون دلار قرارداد.

همه کسانی که بازیکنان کلیدی re-امضا و امضا در آن دیوانه هفته رایگان آژانس بحرانی شد قطعه به عنوان ریورا را Panthers شروع به پریدن کرد به 6-10 در سال 2011 پس از آن 7-9 در سال 2012 قبل از پیروزی NFC جنوبی مستقیم سه بار. در حالی که ردسکینز’ وضعیت متفاوت است وجود دارد برخی از شباهت ها در ریورا با نزدیک شدن این offseason.

او را به خود مشغول کرده سعی کنید به نگه داشتن چند از واشنگتن عامل رایگان بازیکنان از جمله سپاه پاسداران براندون Scherff و Ereck گل و linebacker جان Bostic. او تلاش برای متقاعد کردن ستاره چپ مقابله با ترنت ویلیامز برای بازگشت به این تیم پس از ویلیامز از دست رفته تمام فصل گذشته در اختلاف با تیم سابق رئیس جمهور بروس آلن تنها اجازه ویلیامز به دنبال یک تجارت پس از این مذاکرات متوقف شده است.

به عنوان در سال 2011 ریورا است به احتمال زیاد به دنبال بازیکنان او را می ساخت در اطراف این سال است. ردسکینز نمی خواهد که به عنوان بسیاری از عوامل به re-sign به عنوان Panthers را در سال 2011 اما او به نظر می رسد مصمم به ایجاد چند کلید خریدهای خواهد شد که تاثیر فصول مختلف آمده است.

“فکر می کنم ما می توانید با پر کردن حفره ها در یک بار و سعی کنید و انجام دهید که شما نمی خواهید برای دریافت به اندازه کافی از کیفیت ها” ریورا گفت: در ترکیب.

بسیاری از اطراف لیگ بر این باورند ریورا خواهد سعی کنید سخت به ثبت نام خود بالا cornerback در کارولینای جیمز Bradberry پر کردن یک موقعیت کلیدی با یک بازیکن او اعتماد دارد. ریورا نیز به احتمال زیاد به دنبال یک پایان مانند آتلانتا فالکونز’ آستین هوپر با توجه ریورا باور است که خوب تنگ, پایان بسیار مهم است به جرم و واشنگتن در حال حاضر کمبود تنگ به پایان می رسد.

اما آنچه در دیگر حرکت خواهد او را ؟ خواهد او پرداخت برای یک تجربه کارفرمایی به رقابت با Dwayne هاسکینس? او را تعقیب یک گیرنده گسترده حتی اگر این ممکن است بهترین گیرنده پیش نویس در سال های اخیر ،

گذشته خود را می گوید او نمی خواهد به بسیاری از خریدهای اما آنها مهم خواهد بود. این می تواند مهم ترین offseason به عنوان Redskins مربی.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>