ران ریورا می خواستم برای یادگیری در مورد پیروزی فرهنگ, به طوری که او رفت و به Jimmie Johnson گاراژ

مقدار زیادی از توجه به مقطع آموزش اما بسیار کمی برای عبور از تفکر است. که به احتمال زیاد به دلیل دومی است که انجام می شود بیشتر در داخل خانه در یک صندلی و می توانید آن را سر شما درد نکنه بدتر از blackstrap رم. اما دو پزشکان از آن ران ریورا و Jimmie Johnson پیدا کرده اند cross-referencing خود را حرفه ای می شود بسیار مفید متقابل ابزار. به عنوان جانسون می کند گذشته خود را کامل اجرا بر روی نسکار مدار او را حمل برخی از افکار از NFL مربی در سر خود را و در عین حال به عنوان ریورا نصب سیستم خود را با واشنگتن ردسکینز او به قرض گرفتن برخی از چیزهایی که او آموخته است که از تماشای 48 ،

آنها برای اولین بار شروع به ایده های تجاری در شارلوت, N. C., در سال 2014 فقط پس از ریورا بود بدبختانه Carolina Panthers به یک برنده شد و به نام NFL مربی سال است. او یک تماس از جانسون دیرین خدمه رئیس چاد Knaus دعوت او به پا زدن در اطراف برخی از ایده های مدیریت. آن را زده و هر دو از آنها که در مقایسه نسکار قهرمان حاکم جانسون و Hendrick Motorsports تیم بودند که در میان یک رکورد بستن اجرای هفت عناوین و صعودی تیم NFL ممکن است یک ورزش مفید است. به عنوان Joe Gibbs ثابت شده است یک ماشین سهام بهره برداری و فوتبال تیم ملی باید چند چیز مشترک است. “همه ما در حال صحبت کردن در کارهای مشابه از طریق” جانسون می گوید.

مخصوصا آنها هر دو ساخته شده از بسیاری از قطعات متحرک است که باید به تناسب. “و همه آنها باید هماهنگ و در كنار هم” ریورا می گوید.

Rivera, 58, صرف یک بعد از ظهر مشاهده چگونه جانسون و خدمه اش رئیس چاد Knaus رفت و در مورد کسب و کار خود و یکی از چیزهایی که او متوجه شده بود سازگار اخلاق در همه چیز آنها حتی به ظاهر بی معنی جزئیات از بی عیب طبقه از فروشگاه چگونه همه نگه داشته و پیراهن خود را جمع شوید. ریورا آنقدر شیفته او حتی ضبط و رونویسی چهار ساعت گفتگو پرسیدن سوالات مانند چگونه شما هماهنگ بسیاری از عناصر نامتجانس و مردم از برج به گودال همه کار در یک مجتمع بالا-عملکرد دستگاه به یک جریان صاف?

ریورا ریخت و پس از آن از طریق یادداشت های خود را و رونوشت به دنبال چیزهایی است که ممکن است قابل انتقال به NFL.

[بزرگترین Redskins فهرستی از پرسش های پیش از NFL ترکیب و رایگان آژانس]

ریورا بود و عمدتا علاقه مند در چگونه آنها ساخته شده است آنچه که او خواستار “پایدار فرهنگ است.” آن چیزی که او را شناسایی به عنوان کاملا لازم برای چرخش در اطراف یک تیم NFL.

“فرهنگ را باید آنقدر قوی است که مهم نیست که این فرد این است که” ریورا می گوید. “فرهنگ آنقدر قوی است که بازیکنان جذب شده به آن و تبدیل شدن به بخشی از آن و آن را به میل خود و اگر کسی مایل نیست و پس از آن بچه ها در اطراف آنها آنقدر قوی است که آنها را بکشد و آنها را به فرهنگ است. شما قادر خواهید بود برای جذب بچه ها به آنچه ما در حال انجام است.”

علاقه متقابل است. نسکار بچه ها مجذوب ریورا توانایی فرماندهی گروه های بزرگ و پروژه اقتدار خود را به خصوص تحت استرس ناشی از رقابت است. جانسون پرداخت خود را مراجعه به Panthers در طول 2014 فصل گرفته شده توسط ریورا را “انرژی تعامل خود را آنچه که او دودی,” راننده می گوید. “او منحصر به فرد است که در فضای چیزی تساوی من به او و من تقریبا می خواهم به انجام همه چیز او می گوید اجازه دهید او مربی من است.”

رابطه رشد و مبادلات خود ادامه داد و در سال 2019 به Hendrick تیم دعوت ریورا به سخنرانی انگیزه به سازمان به عنوان آنها وارد خود حذفی فصل است. یک چیز ریورا گفت: آن روز بود که به ویژه مربوط به جانسون که در 44 سال است پیچ در پیچ به سمت بازنشستگی پس از این فصل که ممکن است در اجرای نهایی خود را دیتونا 500 در روز دوشنبه. راست ذهن-مجموعه تبدیل به یک ترفند سخت: چگونه می توانم شما مسابقه را به نفع خود و در عین حال سعی کنید به مزه آخرین رفتن دور ؟ “این را به تلاش برای از آن لذت ببرید چون من سیمی برای عملکرد” جانسون می گوید.

ریورا را مانند ذن مشاوره به Hendrick: “شما باید به جایی که شما هستند.”

این یک درس ریورا آموخته در 2015 Super Bowl, زمانی که او تا به حال به تلاش برای حفظ تیم خود تمرکز در تابش خیره کننده از این رویداد و کشیده شد در جهات مختلف.

“زمانی که پای خود را در یک جلسه در این نشست” ریورا می گوید. “زمانی که پای خود را در خانه با خانواده است. اگر پای خود را در ماشین و در ماشین.”

ریورا و جانسون غرایز به جمع اوری توصیه های حرفه ای از خود را به ظاهر نامربوط زمینه است که آیا آنها آن را می دانم یا نه ثابت تاکتیک مدیریتی برای موفقیت است. به گفته محققان نوشتن برای بررسی کسب و کار هاروارد در یک قطعه با عنوان “گاهی اوقات بهترین ایده ها از خارج از صنعت خود را” مطالعات نشان می دهد که افرادی که “استخر بینش از مناطق مشابه” در حال کار بر روی مشکلات به احتمال زیاد خواهد شد “به طور قابل توجهی بیشتر تازگی در راه حل های پیشنهادی.” آنها برای پیدا کردن تازه زبان.

حرفه ای برخی از نمونه ها عبارتند از: شرکت توسعه دستیابی به موفقیت در جلوگیری از postsurgical عفونت با مشاوره با یک تئاتر آرایش متخصص که می دانستند که چگونه برای محافظت از پوست صورت از آرایش سنگین. یک شرکت نصب پله برقی در مراکز خرید با اقتباس از صنعت و معدن. و غلتکی-bladers تا به حال ایده های جالب در مورد تجهیزات حفاظتی برای roofers و نجاران. “به دنبال افراد خلاق که نیست محدود فرض محدودیت و ذهنی طرحواره خود را حرفه ای جهان” نویسندگان توصیه می کنند.

به هر دلیل جانسون و ریورا نمی نیاز دانشکده کسب و کار هاروارد تحصیلات به آنها بگویید که. جانسون آموخته و آن را به عنوان یک ورزشکار جوان در کالیفرنیا که متعادل و رقابتی دبیرستان شنا با مسابقه خواست با پدرش سنگین-اپراتور دستگاه است که می تواند هر چیزی را ثابت. شنا کردن را به او آموخت تجسم و عمیقا درک تعبیه شده سرعت و فاصله.

“من استفاده می شود که بسیاری در ماشین من,” او می گوید.

[ترنت ویلیامز و ران ریورا کردیم به عنوان مربی جدید تلاش می کند برای فریب ستاره به Redskins]

به عنوان یک راننده در اوج خود او به آن cross-referencing زمانی که او در زمان marathoning و ورزش های سه گانه و کشف کرد که آنها پیشرفته خود را برداشت و در ماشین. هر چند او بسته به یک صندلی بدن او هنوز کار بهتر و مطبوع به کمک مغز خود پردازش در اطلاعات ورودی.

“زمانی که من مشغول به کار سخت تر و احساس بهتر در ذهن من بود واضح تر و حواس من واضح تر,” او می گوید. “این همه تغذیه کردن هر یک از دیگر. بیشتر در شکل من از ماشین بهتر حواس من در ماشین. آن را شسته و رفته حضور فیزیکی و احساس.”

برای ریورا پسر یک مهندس ارتش که در خدمت برای 32 سال که به طور منظم تا به حال برای تنظیم به انواع حرکت می کند و تغییر شرایط وام گرفتن از دیگران نیز اوایل غریزه. به عنوان یک بازیکن فوتبال آن را سخت به دست عمیق ساختاری شباهت بین یک تیم و یک واحد نظامی یک اتصال او هنوز هم استفاده می کند. او در حال حاضر در حال خواندن “ما نباید شکست: الهام بخش رهبری وینستون چرچیل” توسط چرچیل نوه کلیا ساندیس. او مشخصه خود را به عنوان یک مشتاق “Churchillian” که قفسه شامل شش جلد چاپ نخست وزیر سابق بریتانیا کار می کند. ردسکینز او می گوید: مسئول خسته از شنیدن او نقل قول چرچیل.

چه هر کدام از این کشف خود را در راه است که فکری انعطاف پذیری است که هر بیت به عنوان مهم به عنوان تخصص. این نه تنها کمک می کند تا آنها را برای پیدا کردن راه حل برای مشکلات; شاید حتی مهمتر از اشتراکات آنها کشف شده است تایید. این به آنها این اطمینان که خود را اصول اساسی حق و برش در تمام زمینه ها.

“این ممکن است نگاه متفاوت در پایان روز” جانسون می گوید: از آنچه او آموخته است از ریورا “اما این مطلب شما را بیشتر می کنید. این درسی است که. شما دریافت می کنید آنچه شما در قرار داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im