ران ریورا مبارزه با فن آوری در خانه جدید خود را preps برای Redskins’ کنترل از راه دور پیش نویس

بنابراین زمانی که دور اول شروع می شود در 8 p. m. در آوریل 23, Rivera و ردسکینز آغاز خواهد شد پیش نویس کلاس های اول خود را از بازیکنان در بالاترین فشار کار از خانه نشست در تاریخ حق رای دادن. عدم اطمینان از زمانی که فوتبال واقعی را عوض نمی کند unnerve ریورا — او برای اولین بار سر مربی در طول سال 2011 تحریم — اما تکنولوژی مورد نیاز در این میان ندارد.

“من واقعا ضرب المثلی ‘آموزش گوریل’, ” او گفت:. “من در آمده و با فشار یک دکمه و روشن کردن چیزی و آن را سمت راست وجود دارد در مقابل من. پس [من] نیاز به یاد بگیرند برای انطباق با تمام این.”

مربی در حال ساخت پیشرفت کند. در حالی که در خانه جدید خود در شمال ویرجینیا ریورا بود به تنهایی و بدون یک تلویزیون است. او نمی تواند قلاب چیزی تا او به جای استفاده از لپ تاپ و آی پد به تشریح چشم انداز’ بازی نوار. اما در هفته گذشته ریورا بازگشت به Charlotte-منطقه صفحه اصلی لود می شود تا خانواده ها وسایل و رهبری شمالی با همسرش استفانی و سگ شکاری طلایی تاهو. خانواده با هم جعبه ورودی خانه شروع به احساس بیشتر شبیه خانه است. روز دوشنبه رنگ پشت سر هم بر روی تلویزیون.

هرج و مرج حرکت می کند و در جهان نشده پریشان ریورا. او به تازگی به پایان رسید و چشم انداز خود را بنویسید و در طول روز با تماس تصویری با خبرنگاران محلی او پیش بینی شده همان ثابت رفتار او را در حاشیه. او هیجان زده بود برای روز شنبه هنگامی که کارکنان مربیگری آغاز خواهد شد سراغ نقد رود به پنج روز گذشته.

روند طراحی شده است برای تعیین تیم پیش نویس هیئت مدیره. کایل اسمیت, جدید معاون رئیس جمهور از بازیکن پرسنل مجموعه این تیم اهداف اولیه اما در حال حاضر ریورا مربیان و دیگران را در صدای سنج ایجاد کردن برای رانندگی در این تیم نزدیک به یک اجماع. در این سال ردسکینز را به شدت لاغر در پیشاهنگی خود را به دلیل این بیماری همه گیر را مانع شده ترین فرد در چشم انداز ارزیابی فراتر از NFL سراغ ترکیب. پس از پیشاهنگان’ توصیه های مربیان را تعیین خواهد کرد که آیا این بازیکن می تواند خود را متناسب توهین آمیز و یا سیستم دفاعی.

این متفاوت است از ریورا را به طور منظم روش اما او از آن لذت می برد.

“من واقعا دوست دارم این روند راه آن بوده است نقشه برداری,” او گفت:. “من فقط فکر می کنم ما در حال گرفتن برخی از خیلی خوب بینش.”

این بسیار مهم است. ردسکینز همیشه می خواهند به پیش نویس به خوبی, اما آن را احساس می کند مهم تر است در این سال به دلیل, بعد از تا حد زیادی اولویت با اضافه کردن غذای جامد و ذخایر رایگان آژانس آنها باید در پیدا کردن بازیکنان خواهد بود که تفاوت سازان برای آینده است. ریورا نمی خواهد مجموعه ای از انتظارات برای یک تجدید حیات — “هیچ قاب زمان. واقعا وجود دارد نه.” — اما درک این ضرورت است. او معتقد است که موفقیت خود را با Carolina Panthers — سه مستقیم NFC جنوبی عناوین 15-1 نجومی در سال 2015 Super Bowl ظاهر شد یک نتیجه مستقیم از شروع سریع.

“ما در دو سال اول ما نشان داد وعده” ریورا گفت. “ما به طرفداران دلیلی برای بیرون آمدن و تشویق برای ما. و سپس با ما, فصل سوم, همه چیز در اطراف تبدیل شده و واقعا در راس بودند در مسیر درست است.”

ردسکینز باید یک برنامه برای پیش نویس است. با وجود ریورا فن آوری ترس ویدئو کنفرانس او انجام شده است در حال حاضر برای بازیکن ارزیابی خواهد شد شبیه به این تیم رویکرد بیش از سه روز. ریورا شخصی اتاق جنگ احتمالا چیزی شبیه به این: یادداشت کردن لپ تاپ به زوم ویدئو کنفرانس, چند, تلویزیون, مانیتور به ماندن بگیرید پهلو به پهلو از عمل است. ریورا خواهد شد وصله به NFL را در خانه زندگی می کنند جریان است که نشان می دهد میدارد به عنوان به زودی به عنوان آنها را مشاهده کنید به جای عمومی پخش تقریبا پنج دقیقه تاخیر. خود را در سخت ترین چالش های ممکن است هماهنگی تلفنی رایگان undrafted عوامل در پست پیش نویس تقلا.

اگر این همه کافی نبود ریورا هنوز هم نیاز به باز کردن. محرک کاهش یافته است آخرین جعبه های سه شنبه. او و استفانی معمولا ممکن است وقت خود را راه اندازی خانه گرفتن و آموزش منطقه, بیش از حد, اما در حال حاضر آنها را در هیچ جای دیگری برای رفتن و هیچ چیز دیگری را انجام دهد. گاهی اوقات در یکنواختی این روزها ریورا نگرانی او overthinking, چیزهای کوچک. جزئیات گرا مربی cooped زندگی و کار خود را با هم تداخل دارند بیشتر از حد نرمال و به عنوان او این کلمات در مورد تیم خود و خانه اش تاری با هم.

“ما باید به تنظیم مجدد خانه ما,” او گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد Redskins. “ما باید سعی کنید به آن را انجام دهد در یک راه دقیق و همچنین به حفظ این روند در حال حرکت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im