برای اولین بار انتخاب می تواند نسبتا ساده اگر ردسکینز انجام آنچه بسیاری انتظار و ایالتی اوهایو لبه حمله کننده تعقیب جوان با کلی دوم انتخاب کنید. ریورا گفت: بازیکنان گرفته در پنج لکه باید “تاثیر فوری بچه ها” و جوان است که به طور گسترده ای در نظر گرفته به بهترین بازیکن در این پیش نویس است.

در حالی که واشنگتن به تماس های دریافت شده از تیم به دنبال تجارت به شماره 2 یک فرد با آگاهی از این تیم گفت: برنامه های ردسکینز را به مسافت — از جمله به عنوان بسیاری به عنوان سه دور اول میدارد — به تجارت دور شانس خود را برای انتخاب جوان است.

اما پس از این پیش نویس را در نیم ساعت اول همه چیز پیچیده تر است که می تواند یک چالش برای ریورا و معاون رئیس جمهور از بازیکن پرسنل کایل اسمیت. نه اجرا کرده است یک پیش نویس از قبل و در حالی که ریورا بود به شدت درگیر در پیش نویس فرایند در نه فصل به عنوان Carolina Panthers مربی او را ندارد میدارد و یا رسیدگی تجارت تماس.

با ستاره چپ مقابله با ترنت ویلیامز اصرار او می خواهد به داد و ستد واشنگتن کار کرده است به مقابله او در هفته های اخیر. تا کنون کلیولند براونز وایکینگها مینه سوتا, فیلادلفیا ایگلز و نیویورک جتز نشان داده اند علاقه بسیاری با توجه به یک فرد آشنا با این مباحث اما عوامل متعددی را پیچیده این تیم توانایی به تجارت ویلیامز که یک سال در سمت چپ خود قرارداد. آینده نگر شرکای تجاری یا نبوده است قادر به رسیدن به یک توافق با ویلیامز در یک معامله جدید و یا آنها حاضر به ارائه بیش از کم پیش نویس دور میدارد در ازای هفت بار نرم افزار کاسه بازیکن.

ردسکینز درخواست شده است برای دور دوم انتخاب برای Williams, اما آنها گفته اند که آنها خواهد بود مایل به پیدا کردن یک راه برای در نظر گرفتن این ارزش با چند بعد دور میدارد.

روز چهارشنبه Redskins گفته ویلیامز نمایندگان آنها دیگر اجازه می دهد او را برای مذاکره با تیم های دیگر به واشنگتن کنترل هر معامله بالقوه یک فرد با دانش و توسعه گفت. این مدت طولانی است که انتظار می رود که تجارت شامل ویلیامز می تواند در اطراف پیش نویس اما این معلوم نیست که آیا آن را قبل از شروع روز پنجشنبه دور اول. چهار یا بیشتر توهین آمیز می پردازد می تواند در دور اول و پس از آن ممکن است که علاقه مند به تیم ممکن است صبر کنید تا ببینید چگونه در شب افتتاحیه بازی می کند.

معاملاتی ویلیامز را ترک ریورا با یک سوراخ را پر کنید در سمت چپ مقابله با, در علاوه بر این به نیاز برای شروع در گیرنده گسترده و تنگ پایان. در حالی که ریورا اذعان کرده است این شکاف در تیم فهرستی از او دور ماند از گفت و اسمیت را به سادگی انتخاب بازیکنان برای پر کردن آن نقاط است.

“این فقط در مورد یک بازیکن بزرگ فوتبال, اما شما همچنین باید به یک مرد که بخشی از این جا. چرا که بسیاری از اوقات همه شما از این است که تعداد آنها [و] نه از خود فوتبال توانایی یا نه خود فوتبال توانایی انتقال به اتصالات به سیستم شما و یا سبک بازی او گفت:” در اخیر مجازی کنفرانس خبری. “شما رو به واقعا باهوش و سخت کوش در مورد آن است.”

چون ردسکینز ندارد-دور دوم انتخاب در این پیش نویس پس از برخورد آن به ایندیاناپولیس در سال گذشته برای حرکت به بالا و لبه حمله کننده Montez عرق فشار خواهد بود و در ریورا و اسمیت برای پیدا کردن میانه و پایین بازیکنان دور که می تواند یک تاثیر فوری — چیزی است که واشنگتن به خوبی در سه سال گذشته با استفاده از اسمیت پیش نویس هیئت مدیره.

“ما در حال رفتن به پیدا کردن چقدر خوب ما در شرایط قادر به ارزیابی” ریورا گفت.

سام Fortier کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات