بیایید شروع با دل ریو جدید دفاعی هماهنگ کننده که تمایل به زمین دقیقه قبل از بزرگ بعدی گونی استاد می رسد.

در سال 2002 زمانی که او یک هماهنگ کننده برای اولین بار Carolina Panthers پیش نویس Julius Peppers با کلی دوم انتخاب کنید. دل ریو به سرعت قفل عظمت آینده Hall of Famer رهبری Panthers’ نمایشی دفاعی بهبود تحت مربی جان فاکس و چپ برای سر مربیگری فرفره در جکسون پس از تنها یک فصل است.

در سال 2012 Fox, استخدام Del Rio دوباره و این بار در دنور و دوم-سال خارج linebacker فون میلر بی درنگ به حال بهترین فصل های خود را حرفه در پایان با 18½, کیسه و کیسه و شش مجبور گیر میکنه که سال.

در سال 2015 او در زمان دوم خود را با سر مربیگری کار با اظهارات اوکلند و دوم-سال خارج linebacker خلیل مک به سرعت بهبود یافته از چهار کیسه به عنوان یک تازه کار به یک حرفه ای-بالا 15 شد و مخرب ماشین ما در حال حاضر می دانم که او بود.

ریورا نیست مربی به عنوان بسیاری از بالا پایان استعدادهای اما تجربه خود را با تصویب rushers شامل کار با یک هنوز هم مولد فلفل نهایی خود را طی دو فصل کمک Greg Hardy پیش از ششمین دور انتخاب کنید تا تمام نرم افزار ها و کمک به توسعه Kawann کوتاه است.

جوان ایده آل مناسب برای واشنگتن حق رای دادن فقط به خاطر اینکه او یک وطنی ورزشکار (یک DeMatha فارغ التحصیل) که می شود برای بازگشت به راهنمایی و رانندگی. او یک نوع از بازی تعویض است که ریورا و دل ریو را قبل از دیده می شود. آنها باید بدانید که چگونه برای دریافت بهترین نتیجه را از او چون آنها را بدست بهترین نتیجه را از دیگران مانند او. و به عنوان بازیکن آنها آموخته به درک و بهره مندی از غالب دفاعی linemen ساخته شده است که شغل خود را به عنوان linebackers آسان تر است.

بازگشت به بازی خود را حرفه و تقاطع ها حتی crazier. ریورا در غالب سوپر باول-برروی آن بکشید 1985 Chicago Bears. که نسخه ای از دوستان رایان افسانه ای 46 دفاع عالی بود همه در اطراف, اما جلوی آن هفت ممکن است غیر قابل مقایسه است. آن را برجسته کند و linebacking سپاه (مایک Singletary, Wilber مارشال و اوتیس Wilson) تکمیل تمام زمان شروع D-خط ریچارد دنت دن Hampton Steve McMichael و ویلیام پری.

چهار بازیکن از آن دفاع شد NFL سر مربیان است. ریورا بهترین از این گروه که شامل Jeff Fisher, Leslie فریزر و Singletary. دفاع خود را معمولا کنترل شده تر سبک تر از رایان فوق العاده تهاجمی سیستم اما برخی از بزرگتر اصول باقی می ماند: ایجاد هرج و مرج جلو اقامت جامد در پایان به عقب و اجازه دهید کسانی که فیزیکی کوهستانی linebackers اجرا و بازی به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

با استثنا از cornerback جاش نورمن همه-pro 2015 فصل زمانی که ریورا رهبری Panthers به سوپر باول کلاسیک ریورا دفاع مقابل هفت محور با قابل دفاعی backfield از تعویض قطعات. او اغلب بزرگ linebackers به خصوص در وسط. در میان آنها: برایان Urlacher و لوقا Kuechly. حتی زمانی که ریورا ندارد یک ستاره در خط دفاعی او دشوار دستکمگرفتهشده linemen که مخالفان رو وحشت. واشنگتن مقدار زیادی از تاسیس بازیکنان جوان است که می تواند مناسب است که قالب.

این مهم است به یاد داشته باشید که ریورا به عنوان یک بازیکن به درک که او به عنوان یک مربی. او چرخشی linebacker و ویژه تیم بازیکن که قادر به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن نه سال کار حرفه ای با وجود شروع فقط 62 بازی. او آمد به احترام چقدر بزرگ خط دفاعی بازی به معنای توانایی های خود را به تابع. در حالی که آسیب به طب مکمل و جایگزین نیوتن ممکن است به بزرگترین نقش را در کاهش تصدی خود با Carolina, چیزهایی که واقعا نمی افتد از هم جدا تا D-خط شروع به مبارزه. این زمانی است که Kuechly شروع به ضرب و شتم. در حال حاضر ریورا از بین رفته است و Kuechly بازنشسته در سن 28.

دل ریو با کارفرمایی gobblers مانند Neil Jackson, John Randle و ردیابی آرمسترانگ در طول زندگی حرفه ای او. او همچنین با دالاس کابوی ها از سال 1989 تا 1991 و در حالی که او از دست رفته بهترین جیمی جانسون سال او را تماشا مربی به تدریج شروع به ساخت یک تاثیرگذار دفاع. که شامل تهیه پیش نویس راسل مریلند شماره 1 به طور کلی در سال 1991. مریلند ندارد طولانی و درخشان حرفه ای با دالاس اما او بنیادی بازیکن که در بازسازی است. نماد چگونه یک تیم بزرگ سازنده ایجاد غالب دفاع از مسائل هنگامی که فکر کردن در مورد دل ریو و فلسفه.

با واشنگتن ریورا و دل ریو به ترکیب تمام این درس و تجربه است. برخی آن را در نظر بگیرند بیش از حد است که حق رای دادن استفاده کرده است چهار نفر از آن پنج گذشته و در دور اول پیش نویس میدارد در دفاعی linemen. اما اگر جوان واقعا بهترین استعداد در این پیش نویس آن را نمی خواهد مهم است که جاناتان آلن Daron پین و Montez عرق آمد و قبل از او. اگر او حلال است, او خواهد بود بسیار پربار و بقیه را از عمق خط دفاعی بهتر.

این نمایشگاه به تعجب به خصوص در دل ریو در مورد این که آیا این رکورد با تصویب rushers نشان می دهد استثنایی شانس یا با کیفیت مربیگری. آن را احتمالا یک کمی از هر دو. اما در NFL unmanaged استعداد آسان است به هدر. دل ریو سزاوار اعتبار برای داشتن تاثیر بر برخی از بازی ترین تاثیرگذار تصویب rushers.

در اینجا یک شانس برای ریورا و دل ریو — دو linebackers در اواخر 50s دو محصول از NFL را 1980s — برای ایجاد یک شاهکار. هیچ تضمینی وجود ندارد اما تا این حد غیر قابل انکار است: آنها نمی خواهد که به خواندن یک کتابچه راهنمای کاربر برای کشف کردن چگونه به عمل تعقیب جوان است.

ادامه مطلب پیش نویس NFL پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات