‘میت رامنی در انزوا? هی که خیلی بد’: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به مسخره سناتور coronavirus تهدید

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به مسخره تهدید مرگبار coronavirus به میت رامنی تنها سناتور جمهوری خواه که رای به محکوم کردن او در استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

یوتا سناتور و نامزد سابق ریاست جمهوری گفت که او با گرفتن مشاوره در خود به انزوا پس از گذراندن زمان در روز جمعه با رند پل که اعلام کرد در روز یکشنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

گفت: در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که آقای رامنی یکی از چندین سیاستمداران خود جدا رئيس جمهور گفت: “رامنی در انزوا? هی که بیش از حد بد است.”

یک خبرنگار از او پرسید: “آیا من تشخیص طعنه وجود دارد؟”

آقای ترامپ سرش را تکان داد و گفت: “هیچ هیچ هیچ وجه.”

بیش از 400 نفر کشته شده اند از Covid-19 در ایالات متحده با بیش از 32,000 موارد شناسایی شده است.

MSNBC میزبان Chris Hayes در پاسخ به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نظر توسط تویت: “فوق العاده خنده دار شوخی! یکی از باور نکردنی ما همکاران درگذشت از این روز جمعه است.” لری Edgeworth یک NBC کارمند که مشغول به کار در یک اتاق تجهیزات در پخش این ستاد در نیویورک درگذشت, هفته گذشته است.

آقای رامنی تبدیل شده است به یک نفرت رقم برای رئیس جمهور و حامیان او پس از تبدیل شدن به تنها جمهوری خواه رای برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن محکومیت سوء استفاده از قدرت یکی از دو اتهام او مواجه شده پس از استیضاح توسط مجلس نمایندگان.

رئیس جمهور متهم شده بود مخفیانه در تلاش برای فشار آسیب پذیر متحد به inteferring در سال 2020 انتخابات توسط لکه دموکرات سناتور جو بایدن.

او پس از تبرئه توسط متحدان جمهوری خواه در سنا Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “تا به حال شکست خورده ریاست جمهوری نامزد @MittRomney اختصاص داده شده همان انرژی و خشم به شکست یک متزلزل باراک اوباما به عنوان او sanctimoniously می کند به من او می تواند برنده انتخابات است. خواندن متن!”

در نماز صبحانه او lambasted سناتور دوباره وی با اشاره به توجیه خود را از استیضاح رای به دلیل مورمون. آقای ترامپ گفت: “من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است.”

در CPAC همایش از فعالان محافظه کار آقای رامنی نام بود و بارها و بارها هو.

در صبح روز یکشنبه Mr Paul, یک سناتور جمهوریخواه برای کنتاکی توییتی یک بیانیه خواندن: “بیانیه ای در حساب توییتر خود را به عنوان خوانده شده: “سناتور رند پل دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. او احساس خوب است و در قرنطینه. او بدون علامت و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث. او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده.

“او انتظار دارد به عقب در سنا پس از دوره قرنطینه به پایان می رسد و ادامه خواهد داد به کار برای مردم کنتاکی در این زمان دشوار است. ده روز پیش ما DC شروع عامل از راه دور از این رو عملا هیچ کارکنان در تماس با سناتور رند پل.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>