Romelu Lukaku نشان می دهد تفاوت های کلیدی بین اوله گونار Solskjaer و آنتونیو کونته

Romelu Lukaku نشان داد افزایش در شدت از اوله گونار Solskjaer به آنتونیو کونته در اینتر میلان کمک کرده است تا نیروی تازه دادن به کار خود در این فصل است.

بلژیک پیوست, اینتر در تابستان گذشته از منچستر یونایتد برای £58.5 میلیون دلار است و پس از گل 23 گل در تمام مسابقات.

Lukaku کمک کرده است الهام بخش آنتونیو کونته را به سمت پیوستن به سری آ یک عنوان مسابقه در کنار یوونتوس و لاتزیو با یک نه نقطه فاصله قهرمانان – هر چند اینتر یک بازی در دست است.

و 26 ساله اذعان می کند او دیده می شود یک تفاوت بزرگ در آموزش زمین پس از ورود به ایتالیا, در حالی که همچنین پیدا کردن به خصوص گروه از بازیکنان است.

“یک سال بد اتفاق می افتد به هر کس در حرفه خود است. آن را فقط برای من انجام می شود” Lukaku گفت: در گفتگو با یان رایت برای خود کانال یوتیوب. “این یک وضعیت دشوار برای خودم. من تا به حال به تصمیم گیری.

Romelu Lukaku برد خود را در اولین بازی فصل در ایتالیا (ایسنا)

“من تا به حال به جایی بروید که در آن من می توانند یاد بگیرند که دیگر جنبه های بازی کار کردن با کسی که از من خواست. بله [آن را برایم ناراحت کننده است که مردم در مورد من شکل] آن رو به سر من.

“آموزش متفاوت است در اینجا شما کار سخت است. آنها کار شما سخت است. صحبت می کنند به اشلی یانگ. وجود دارد بسیاری از تفاوت در اینجا این تیم است که در تیم وجود دارد مانند تیم پیوند ما دو یا سه تیم شام هر سه هفته, همه, همراه, هیچ کس نتواند.

“هر کسی وجود دارد. گاهی اوقات از آن است که یک بازیکن یا دو بازیکن آنها می گویند من می خواهم به پرداخت برای شام. ما فقط نگه داشته و آن را انجام می دهند. تیم خوبی داریم اما همه چیز در مورد تیم.

“هنگامی که شما ببینید که چگونه بازی کنیم همه آثار ما تهاجمی ترین تیم در لیگ. مدیر این نهاد در ایالات متحده است. تهاجمی و فشار فیزیکی آماده است.”

کونته پذیرای Lukaku (AFP)

Lukaku در حال حاضر در قرنطینه در میلان با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اما با وجود این اجرا استراحت بین مسابقات بلژیک را رد کرد و نگرانی های آن می تواند تاثیر فرم خود را در حالی که همچنین جزئیات شوک در دریافت یک “چکش” از کونته پس از از دست دادن یک دوئل بر روی زمین در برابر Slavia پراگ.

“هیچ راه ما بازی ما ایجاد شانس بدون در نظر گرفتن این مورد که سمت راست” Lukaku پاسخ ئی. “مربیان این می گویند بعد از بازی ما جلسات ویدئو. روز دوشنبه ما در نیمه اول و سپس روز سه شنبه در نیمه دوم. بله [آن شدید].

“ما بازی با الگوهای اگر شما سازمان دیده بان ما بازی را ببینید الگوهای تمام وقت. هنگامی که بازیکنان در حال و نه در سمت راست او می گوید: ‘oi چه می کنید ؟ در مقابل همه. او آن را به من پس از Slavia پراگ وجود دارد یک پسر… به یاد داشته باشید [سزار] Azpilicueta بازی centre-back برای چلسی? تصور کنید همان مرد در حال بازی در یک چهار او برنده یک چالش سنگین علیه من و او را جشن گرفتند آن را مانند یک هدف است. او [کونته] صحبت در مورد آن را برای پنج دقیقه او با چکش من.

“همه به من نگاه کن, این اولین بار بود که این اتفاق برای من افتاده در زندگی حرفه ای من یا شما واکنش نشان می دهند و یا شما را به پایین. من 26 من نمی تواند کودکانه در مورد این. من قصد نگه داشته و سپس ما بازی آث میلان و ما برنده 2-0 و من گل بازی یکی از بهترین بازی های این فصل است. ذهنی من در زمان که گام در نظر گرفتن منتقدان در مقابل همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>