رومن پولانسکی برنده دهید تعطیل از ‘منزجر’ بازیگران در مراسم جوایز

مراسم اهدای جایزه در نظر گرفته است که فرانسه به عنوان معادل اسکار باعث تعطیل پس از رومن پولانسکی بود به نام بهترین مدیر.

فیلمساز به اعدام محکوم شد قانونی تجاوز به یک دختر 13 ساله در سال 1977 و Cesar Awards عناوین ساخته شده در اوایل سال جاری پس از معرفی آخرین فیلم یک افسر و یک جاسوس 12 بار.

پولانسکی نیز چهره دیگر اتهام تجاوز جنسی از جمله اتهام تجاوز به عنف از ولنتاین Monnier در سال 1975 زمانی که او 18 سال است.

پس از اعلام این که او تا به حال برنده, بازیگر Adele Haenel ایستاد و سمت چپ اتاق بنا به گزارش فریاد کلمه “شرم” را به عنوان او ،

Celine Sciamma که به کارگردانی Haenel در پرتره یک خانم را به آتش, به دنبال کت و شلوار در کنار این مراسم میزبان, Florence Foresti که حاضر به بازگشت به صحنه پس از پولانسکی برنده شده بود.

Foresti بعد ارسال شده در داستان به او Instagram حساب از یک صفحه خالی را با کلمه “منزجر”.

پیش از این مراسم فعالان در خارج از پاریس محل برگزاری Salle Pleyel, با, فرانسه, فرهنگ, وزیر, Franck Riester گفت آن خواهد بود “نمادین بد” برای پولانسکی برنده بهترین کارگردان.

پولانسکی نیست حضور در این رویداد. فیلم بحث برانگیز برنده جایزه هیات داوران جایزه در جشنواره فیلم ونیز در ماه سپتامبر 2019.

در سال گذشته Haenel جلو آمد و با تجربه خود را از اتهام سوء رفتار جنسی متهم مدیر کریستف Ruggia از نظر جنسی آزار او بین سنین 12 و 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de