رولز-رویس برای کاهش 9,000 شغل در میان coronavirus همه گیر

رولز رویس است که برای برش 9,000 شغل از نیروی کار خود را به عنوان هوافضا غول هدایت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

این کار ضرر و زیان را تحت تاثیر قرار شرکت عمران و هوا فضا, کسب و کار به علاوه مرکزی آن پشتیبانی از توابع و می تواند در نتیجه £700 میلیون دلار در پس انداز رولز رویس گفت.

این شرکت که تامین موتور برای هواپیماهای بزرگ مانند بوئینگ 787 و ایرباس A350 است با هدف قرار دادن یک هزینه صرفه جویی سالانه £1.3 میلیارد دلار رسیده است.

آن گفت: آن را نیز کاهش هزینه های سراسر آن گیاه اموال و مناطق دیگر تقویت منابع مالی خود را.

مدیر اجرایی وارن شرق گفت: “این یک بحران ما ساخت. اما این بحران که پیش روی ما است و ما باید در مقابله با آن است.

“ما هواپیمایی مشتریان و بدنه شرکای نیاز به انطباق و بنابراین باید ما.

“گفته است که دیگر یک کار برای شما یک چشم انداز وحشتناک و این امر به ویژه زمانی که همه ما را بسیار غرور در کار برای رولز رویس.

“اما ما باید تصمیمات دشوار برای دیدن کسب و کار ما از طریق این سابقه ،

مسافرت هوایی سقوط کرده است از ماه مارس به عنوان کشورهای دارای مرزهای بسته و محدود سفر شامل گسترش Covid-19.

شرکت های هواپیمایی پس از آن مجبور به لغو پروازها و هواپیماهای زمین صدمه زدن به رولز رویس که بدست آورده درآمد از تعداد ساعت موتورهای آن پرواز کنند.

این شرکت که در استخدام 52,000 مردم در سطح جهانی نیز پیشنهاد شغلی می تواند منجر به بسته شدن کارخانه ها.

صحبت با بی بی سی, آقای شرق گفت: “ما در حال بررسی جای پای ما چون بدیهی است که وقتی شما باد عمل کردن زیر سطح معینی سپس آن را می شود uneconomic به طوری که ممکن است ممکن است.”

او گفت که این شرکت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت “دقیقا” جایی که زیان کار خواهد بود و در حال حاضر شروع فرایند مشاوره با اتحادیه های کارگری.

Mr شرق افزود: “این منصفانه است که بگوییم ما عمران, هوا و فضا, کسب و کار حدود دو سوم از کل کارکنان در انگلستان در حال حاضر و که احتمالا اول خوب پروکسی.”

رولز-رویس دفتر مرکزی در دربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>