راجر سنگ: دو دادستان ترک در میان ردیف بیش تهمت دخالت در صدور حکم

دو تا از تعقیب تیم باید ثبت اعلامیه برای خروج از راجر سنگ مورد پس از وزارت دادگستری دخالت مقامات در محکومیت توصیه.

هارون Zelinsky قبلا یک دادستان در رابرت مولر و جاناتان Kravis دستیار ایالات متحده وکیل ثبت جداگانه اسناد دادگاه این بعد از ظهر.

این حرکت در می آید و در همان روز است که وزارت دادگستری گفت که این امر عقب نشینی اولیه آن توصیه به حکم آقای سنگ تا نه سال و توصیه های پایین صدور حکم است.

این تصمیم پس از رئیس جمهور تهمت توییتی اعتراض به چنین طولانی بالقوه جمله بالا بردن امکان دخالت سیاسی در کار گروه.

اعتقاد بر این است که استعفا می آیند چرا که این اداره گفت: این امر ابطال حکم توصیه های ارائه شده توسط دادستان تیم.

اسناد دادگاه انجام نمی دهد هر یک دلایل خاص اما آقای Zelinksy آن استناد محلی دادگاه قانون که نیاز به دولت ایالات متحده به تعیین وزارت دادگستری وکیل است که ظاهر خواهد شد از طرف دولت است.

پاورقی در اعلامیه آمده است که آقای Zelinksy استعفا داد از ما دفتر دادستان در ناحیه کلمبیا بلافاصله موثر.

او همچنان یک دستیار آمریکا در مریلند و حرفه ای وزارت دادگستری دادستان.

آقای Kravis اطلاع از خروج می گوید: “امضاء مشاور بدینوسیله توصیه دادگاه که او استعفا داد و به عنوان دستیار ایالات متحده وکیل و بنابراین دیگر نشان دهنده دولت در این زمینه است.”

ارشد دموکرات سریع بوده به نظر. سناتور چاک شومر خواستار یک بازرس کل پروب به وزارت دادگستری overruling دادستان به آقای سنگ سبکتر جمله است.

نماینده Adam Schiff می گوید که “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شمار بدترین تهدید برای حکومت قانون در آمریکا در یک نسل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>