راجر سنگ: وزارت دادگستری می خواهد کوتاه حکم برای خوار تهمت مشاور رئیس جمهور بعد از شکایت

وزارت دادگستری است که حمایت کردن اولیه آن توصیه که خوار تهمت مشاور راجر سنگ بود محکوم به نه سال در زندان به گفته یک مقام ارشد.

واژگونی می آید پس از اواخر شب صدای جیر جیر از رئیس جمهور تهمت که او در اعتراض به امکان چنین جمله طولانی.

آقای ترامپ گفت: “این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

این حرکت در تضاد روز دوشنبه صدور حکم پیشنهاد شده توسط دادستان از ما وکیل است که وزارت دادگستری کارکنان.

Mr سنگ است که محکوم پس از محکومیت در سال گذشته در هفت اتهامات ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی است. آنها عبارتند از: دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری.

اما ظهور آن در روز سه شنبه که صدور حکم, توصیه, در حالی که امضا توسط دفتر را بالا دادستان دیده شده بود توسط وزارت دادگستری رهبری است.

زبان به سی ان ان این مقام ارشد گفت: “این بخش شوکه شده بود برای صدور حکم پیشنهاد است.”

پیشنهاد حکم دیده می شود به عنوان “افراطی و بیش از حد است و به شدت نامتناسب به سنگ خورد.”

راجر سنگ وکلای مدافع استدلال کرد که حکم بین 15 و 21 ماه مناسب خواهد بود و آنها در انتظار یک جدید توصیه واصل شود و بعد از آن در روز سه شنبه.

اولیه صدور حکم پرونده آمد یک زمان بحث در درون ما دفتر دادستان در مورد مناسب زندان برای ششم تهمت کاردانی به اعدام محکوم شده و آخرین فرد تحت تعقیب در Mueller بررسی است.

دادستان از جمله برخی که قبلا با آقای مولر تیم استدلال کرده بود برای بالاتر حکم پس از آن برخی از سرپرستان خود را راحت شد با توجه به دو نفر آشنا با مباحث.

یک توصیه در پایان بالاتر غالب با دادستان’ براده فدرال با استناد به دستورالعمل صدور حکم که چرخ ضامن دار تا در موارد مربوط به انسداد که مانع اجرای عدالت.

تشکیل پرونده گفت: توصیه می شود حکم تا نه سال است که “سازگار با قابل اجرا مشورتی دستورالعمل و دقت منعکس کننده شدت جنایات خود و ترویج احترام به قانون” دادستان Jonathan Kravis مایکل Marando آدم Jed و هارون Zelinsky نوشت: در 22 صفحه پر کردن.

امی برمن جکسون به ریاست قاضی را حکم آقای سنگ در 20 فوریه است و حرف آخر را در مقدار زمان او را خدمت می کنند. آن نامشخص چه تاثیر اولیه و تجدید نظر توصیه ها ممکن است در تصمیم گیری است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>