راجر Goodell عذرخواهی کافی نیست. NFL باید بیشتر برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند.

مارشال در نهایت عقب نشینی, البته, اما تنها تحت تهدید سرنیزه از دولت فدرال یک حرکت که در معرض خطر بیگانه سفید supremacist طرفداران به آنها مارشال catered. او معامله شده برای یک بازیکن بابی میچل در سال 1962 و infamously استقبال او به دی سی در شام که در آن مارشال دستور مؤتلفه سرود “دیکسی دین,” توان به عنوان او خواست میچل به آواز خواندن همراه.

پدر و دوستان او در بازگشت به تشویق به تازگی یکپارچه تیم که فصل تنها به درک میچل محض ورود به پوشش مارشال تعصب. برای آنها اولاد بردگی آفریقایی مانند میچل نیز مجبور به تحمل مارشال آغوش supremacist پیام. مارشال به حال هر بازی خانگی با تیم معروف راهپیمایی باند بازی که مؤتلفه سرود.

پدر و شکایت در مورد حالت تهوع آهنگ در نامه ای به ادوارد بنت ویلیامز که شد سرپرست تیم رئیس جمهور به عنوان مارشال سالخورده به ناتوانی. ویلیامز موافقت کرد که این تیم تا به حال بیشتر شفاف را با سنت بودند که توهین به یک رشد جمعیتی از بازیکنان مانند میچل و طرفداران مثل من پدر و دوستان او.

من فکر می کردم که تاریخ بعد از خود اقرار در پی دیگری را به قتل — جورج فلوید را من فکر می کنم, و یا آن را Ahmaud Arbery یا Rayshard بروکس ؟ — که شما تا به حال منجر NFL گمراه در دستور 32 صاحبان حق رای. شما از بستری مصرف آن را در یک insensate جهت با امتناع از در نظر گرفتن اعتراض برپا شده توسط کارفرمایی khezri و چند بازیکن دیگر از قتل های فراقضایی از مردان سیاه و سفید.

اما به عنوان وجود دارد برای مارشال حق رای دادن وجود دارد بیشتر برای NFL برای حل کردن خود را از زمانی که می آید به متخلف احساسات مردان سیاه پوست را که تا بخش عمده ای از لیگ که بخش قابل توجهی از فن پایه و برای آنها تظاهرات امروز طنین انداز است.

این کافی نیست که در سنت بزرگ نئولیبرالیسم شما متعهد $250 میلیون دلار در طول 10 سال آینده لیگ برآورد 15 میلیارد دلار درآمد سالانه برای کمک به مبارزه به صورت نژادی و بی عدالتی که Kaepernick و دیگران خواستار توجه است. من می دانم من می دانم که حداقل 1.6 درصد از درآمد سالانه برای باعث می شود که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار دهد به سمت بالا از 70 درصد از ورزشی کارگری از لیگ!

این کافی نیست که شما آشکارا را تشویق franchises به Kaepernick یک فرصت دوباره به بازی پس از blackballing او را پس از او پا به رایگان آژانس در سال 2017. چه چیز خوش شانس کمی وجود دارد که مربیان سیاه و سفید در سمت چپ در لیگ. در آن زمان یکی از آنها تیم لس آنجلس, شارژر,’ آنتونی لین به نظر پرتاب استخوان که به طرفداران ناراضی از طرف شما.

به عنوان استاد پن استیت امیره رز دیویس یادآوری در اخیر NPR نشان می دهد که در آن ما به نظر می رسد: “[Kaepernick] می توانید یک کار در یک سیستم است که هنوز هم استثماری یک سیستم است که قابل اجرا در کار نیست اما مدیریت آن است. پس از گرفتن یک کار است که در آن سیستم است که نمی تواند هدف اگر ما در این مورد جدی. چرا که نیاز به یک بازنگری کامل و تعمیرات بسیاری از پایه های ورزش است.”

در بازگشت از Kaepernick چه کسی به شما و لیگ نگه داشته و از بازی کردن در آنچه که ممکن است نخست زندگی حرفه ای او خواهد بود tokenism در بهترین حالت.

در عوض آنچه که لیگ خود را — و همه دیگران در هفته های اخیر که صادر کرده اند چه جزئیات مانند boilerplate اظهارات در مورد سیاه و سفید زندگی mattering — نیاز به انجام است که توجه به این دلیل که Kaepernick اعتراض است که سیستمیک نژادپرستانه پلیس به خصوص در شهرستانها در سراسر این کشور که در آن NFL فرانشیز بر اساس هستند. آن است که ریاکارانه برای NFL و NBA, که برای ماده — به بازار سیاه استعدادهای ورزشی برای میلیاردها دلار در این مناطق در حالی که استعداد که قادر به جدا کردن خود از مشکل policing سیاست.

می خواهید برای ایجاد یک تفاوت ؟ خلاص شدن از شر این NFL از تصاویر آن را ترویج است که در قلب این قیام در این کشور در پی فلوید مرگ است. سرقت یک صفحه از دانشگاه مینه سوتا زمین صفر از فلوید تراژدی اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد قرارداد اضافی پلیس شهرستان در بازی های و کنسرت. جایگزین “اجرای قانون قدردانی” روز بازی با کسانی که برای مددکاران اجتماعی در خط مقدم سلامت روان و سوء مصرف مواد مخدر مبارزات شهری در امریکا است.

و demilitarize روز بازی.

“NFL تسلط نمادین عملکرد میهن پرستی از طریق نظامی آن مشارکت” مایکل Butterworth که هدایت مرکز ورزشی ارتباطات و رسانه در دانشگاه تگزاس گفت: از طریق ایمیل. “وجود دارد شوک و خشم هنگامی که “پرداخت میهن پرستی’ داستان شکست در سال 2015 اما کسانی که واکنش های شکست خورده به اذعان همه از دیگر هماهنگی بین لیگ و نظامی از ‘NFL Kickoff زنده’ حوادث در سال فقط بعد از 9/11 به بی mythologizing پت Tillman به بازاریابی ‘ادای احترام به خدمات’ ماه نوامبر.”

پایان جنگ ماشین آلات پلها در تلاش به افتخار سربازان که در اواخر سن. و صدای انفجار جان مک کین در سال 2015 به نام “کاربی.” جای راهپیمایی نظامی به لگد کردن بازی ها با, می گویند کودکان و نوجوانان به عنوان معمول در فوتبال امروزه که hearkens به خلوص ما آرزو ما بازی به عنوان به خوبی به عنوان یک آینده ما ممکن است بخواهید آنها را به درک.

به عنوان تثبیت شده به عنوان NFL است که با سربازی که آیا آن است که از کسانی که در شهرهای ما و یا آنهایی مستقر در شهرستانها در خارج از کشور ممکن است به نظر می رسد یک کار غیر ممکن است با توجه به محبوبیت از جمله اجرای برنامه. اما همان تصور می شد از تصاویر مارشال ارتقا یافت.

پدر پرسید: ویلیامز به نظر نه توهین به سیاه و سفید طرفداران با هم تصاویر. ویلیامز پاسخ توسط سفارش “دیکسی” که گاهی اوقات دعوت کنفدراسیون پرچم بود مستقر در غرفه های پاک شده از گروه songbook.

واشنگتن حق رای دادن در این همه سال بعد از آن هنوز هم یک گام بزرگ را در این جبهه. و بنابراین آیا لیگ خود را اگر شما واقعا بر این باورند سیاه زندگی مهم است.

Kevin B. jacob dean, ESPN, روزنامه نگار و استاد مدعو در فیلیپ مریل دانشکده روزنامه نگاری در دانشگاه مریلند می نویسد: تفسیر ورزشی برای واشنگتن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات