Goodell نظرات پس از استخدام چرخه برای مربیان است که در آن تنها یک اقلیت سر مربی استخدام شد — Ron ریورا توسط Washington Redskins — در میان پنج جای خالی که پر شد leaguewide. که در سمت چپ NFL با اقلیت چهار سر مربیان در میان 32 تیم: ریورا با ردسکینز, Mike Tomlin با Pittsburgh Steelers آنتونی لین با لس آنجلس شارژر و برایان فلورس با میامی دلفین ها.

هیچ آمریکایی آفریقایی سر مربیان استخدام شده بودند در طول این چرخه. مسئله این است که در صفحه نمایش زنده این هفته با دو برجسته اقلیت هماهنگ Kansas City Chiefs توهین آمیز هماهنگ کننده اریک Bieniemy و سان فرانسیسکو 49ers دفاعی هماهنگ رابرت صالح در میامی برای آماده سازی تیم خود را برای روز یکشنبه سوپر باول. هر دو تصویب شد برای سر مربیگری فرصت در طول این استخدام چرخه.

Goodell را فاش نمی کند داروهای خاص اما گفت: مذاکرات بر روی این موضوع در حال جریان است.

“ما در حال حاضر شروع به درگیر شدن در آن تغییرات — و نه فقط با ما تنوع کمیته نه فقط با فریتز Pollard داد اما دیگران و تلاش برای کشف کردن چه مراحل ما می تواند آینده است که منجر به نتایج بهتر,” Goodell گفت. “روشن است که همه ما متعهد به انجام آن است و ما باید برای ایجاد این تغییرات است. بنابراین ما باید یک سری از جلسات که ما در حال حاضر برنامه ریزی شده در طول ماه آینده به این نوع از گفت و گو با رفتن به ادامه گفت و گو را به تلاش برای تعیین چه راه حل هستند بنابراین ما می توانیم آن نتیجه بهتر خواهد شد.”

دیگران پیشنهاد کرده اند ممکن است تغییرات به رونی قانون که نیاز به هر تیم NFL با سر مربیگری خالی به مصاحبه حداقل یک اقلیت نامزد شده است. لیگ که قبلا تمدید قانون به پوشش برخی از هماهنگ کننده جای خالی در یک غیررسمی اساس بدون مجازات برای noncompliance. قانون — به نام دیر Pittsburgh Steelers صاحب دن رونی رئیس سابق لیگ تنوع کمیته می تواند تمدید شامل همه هماهنگ کننده در دهانه رسمی اساس پنالتی برای هر تیم که نمی منطبق هستند.

ایده گسترش حکومت برای پوشش هماهنگ خالی خواهد نشان دهنده تلاش برای تنوع بخشیدن به استخر نامزد برای سر مربیگری شغل. این رونی حکومت نیز می تواند اصلاح شود و نیاز به مصاحبه با چند اقلیت نامزدها برای سر مربیگری خالی.

فریتز Pollard داد که تنوع گروه است که با این نسخهها کار از نزدیک با این لیگ در آن اقلیت های استخدام که قبلا با انتقاد از لیگ شیوه های استخدام و به نام NFL و صاحبان تیم ها را ملموس مراحل به بهبود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im