“خوب گوش کن اگر او می خواهد برای از سرگیری کار خود را در NFL پس بدیهی است که آن را برای رفتن به یک تیم را که تصمیم” Goodell گفت. “اما من خوش آمدید که در حمایت از یک باشگاه است که تصمیم و آنها را تشویق به انجام این کار است.”

Goodell مصاحبه بود که شامل یک ESPN ویژه به تلویزیونی دوشنبه شب نیز ویژه این کمیسیون از دیگر نرم افزار های ورزشی لیگ. ESPN منتشر شده Goodell نظرات در وب سایت خود را از قبل.

“اگر تلاش های او در این زمینه اما ادامه کار در این فضا استقبال می کنیم او را به آن جدول و به ما کمک راهنمای ما به ما کمک کند تصمیم گیری بهتر در مورد این نوع از چیزهایی است که باید انجام شود در جوامع” Goodell گفت: در مصاحبه. “ما دعوت او در قبل و ما می خواهیم به مطمئن شوید که همه خوش آمدید که در آن جدول و تلاش برای کمک به ما در مقابله با برخی بسیار پیچیده مسائل دشوار شده است که در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. اما من امیدوارم که ما در یک نقطه در حال حاضر که در آن همه متعهد به ساخت بلند مدت پایدار تغییر دهید.”

Seattle Seahawks پیت کارول مربی هفته گذشته گفت که او تا به حال شده است در تماس با یک نماینده از تیم دیگری در مورد Kaepernick. کارول کاهش یافته است به نام تیم اما گفت که او آن را به عنوان نشانه این تیم علاقه مند به امضای Kaepernick.

NFL گرفته است یک سری از مراحل در میان در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. لیگ تصویری منتشر شده است که در آن Goodell گفت: NFL اشتباه بود به گوش دادن و زودتر به بازیکنان خود را اما در حال حاضر خود را تشویق می کند تظاهرات صلح آمیز است. که در پاسخ به یک ویدیو منتشر شده توسط یک گروه از برجسته بازیکنان NFL در واکنش به Floyd مرگ است. بازیکنان به نام برای لیگ به اقدام است.

لیگ تقویت آن عدالت اجتماعی طرح با اعلام 250 میلیون دلار کمک مالی بیش از 10 سال به برنامه های مبارزه با نژادپرستی نظاممند. Goodell گفت NFL کارکنان که لیگ را دفاتر جمعه در به رسمیت شناختن Juneteenth تعطیلات که یادآور پایان برده داری در ایالات متحده است.

برخی از بازیکنان و دیگر ناظران گفته اند که در لیگ تلاش ها کافی نیست مگر اینکه یک تیم علائم Kaepernick. کارفرمایی در سال گذشته حل و فصل یک تبانی شکایت متهم لیگ ها و تیم های از توطئه نادرست به نگه داشتن او را از این ورزش است. او کار می کرد برای تعداد نسبتا کمی از تیم سال گذشته در آتلانتا-منطقه دبیرستان پس از ترتیبات برای یک لیگ برتر-حمایت تمرین در شاهین’ آموزش مرکز با تعداد زیادی از تیم های, برنامه ریزی برای حضور در, هم پاشید و به دلیل اختلاف بین Kaepernick نمایندگان و NFL.

رئیس جمهور تهمت به تازگی خود را تمدید انتقاد از بازیکنان NFL معترض در طول سرود. مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از طرفداران مشخص تظاهرات از جمله به عنوان unpatriotic. بازیکنان باید گفت که این تظاهرات نه هدف در پرچم یا نظامی هستند و در نظر گرفته شده برای جلب توجه به نژادی و بی عدالتی است.

بیشتر از NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات