راجر فدرر به دست باز فرانسوی در چهار ماه آسیب اخراج پس از عمل جراحی زانو

راجر فدرر را از دست ندهید حدود چهار ماه از تنیس از جمله باز فرانسوی پس از تحت عمل جراحی زانو است اما خوش بینانه از بازگشت در زمان ویمبلدون.

فدرر تحت عمل جراحی آرتروسکوپی زانو خود را در روز چهارشنبه و نشان داد در رسانه های اجتماعی است که این عملیات با موفقیت انجام شد.

“من زانوی راست شده است باعث ناراحتی من برای کمی در حالی که” فدرر نوشت. “من امیدوار است آن را از بین برود اما پس از بررسی و بحث با من و تیم من تصمیم به جراحی آرتروسکوپی در سوئیس دیروز.

“پس از عمل پزشکان تایید کرد که آن چیزی که حق انجام داده اند و بسیار با اعتماد به نفس از بهبودی کامل. به عنوان یک نتیجه, من متاسفانه باید به دست دبی, Indian Wells, بوگوتا و میامی و باز فرانسوی.

“من سپاسگزار برای حمایت همه است. من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به بازی دوباره به زودی شما را در چمن!”

فدرر که تبدیل 39 تابستان امسال تحت عمل مشابه جراحی در فوریه 2016 در سمت چپ خود را تا زانو. سپس او با عجله به عمل و reinjured زانو خود را در ویمبلدون در مرحله نیمه نهایی با شکست Milos Raonic. او در ادامه به از دست دادن بازی های المپیک در ریو و افتاد از جهان بالا 10 برای اولین بار در 20 سال.

بیانیه خود را نشان می دهد او می خواهد بیشتر بیمار این بار با هدف قرار دادن یک بازگشت قبل از مسابقات قهرمانی ویمبلدون که شروع در 29 ژوئن قبل از بازی های المپیک توکیو که در 24 جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>