حمله موشکی در عراق, کشته شدن 2 سرباز ایالات متحده

حداقل 12 نفر زخمی شدند در این حمله در اردوگاه تاجی در حدود 17 کیلومتری شمال بغداد به گفته سخنگوی نیروی دریایی سروان ، بیل شهری است. حدود 18 کاتیوشا موشک آمار پایه و پنج نفر از زخمی ها تخلیه شدند در بیماری جدی شهری گفت.

راکت راه اندازی شد از Rashediya منطقه شمال شرق بغداد سخنگوی ارتش عراق در بیانیه ای گفت. نیروهای عراقی در بر داشت یک کامیون تقلب با راکت چند مایل دور از پایگاه های نظامی ایالات متحده در بیانیه ای گفت.

مقامات ایالات متحده باید نسبت به استفاده از این موشک ها در حمله به ایران حمایت شبه نظامیان در عراق باعث پرسش که چگونه ایالات متحده و متحدان آن ممکن است پاسخ.

چهارشنبه شب به ناظر حقوق بشر سوریه و شمال عراق, رسمی, زبان, به شرط ناشناس ماندن گفت که حملات هوایی شده بود پس از انجام این حمله در سراسر عراق مرز سوریه و شهر ابو کمال. ایران-حمایت شبه نظامیان شناخته شده است به حضور وجود دارد.

اما ایالات متحده آمریکا رهبری ائتلاف نظامی در عراق را فاش نمی کند انجام هر گونه حملات است. یک مقام آمریکایی صحبت در خواست نامش فاش نشود با توجه به حساسیت موضوع را انکار کند که حملات رخ داده است اما انکار کرد که ایالات متحده در حال راه اندازی هر. این روشن نیست که آیا دیگر با آمریکا متحد ممکن است انجام آنها را.

در میان کشته شدگان در اردوگاه تاجی بود انگلیسی, خدمات, عضو, یک مقام آمریکایی گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به دلیل حساسیت موضوع است. انگلیسی وزارت دفاع اذعان کرد که آن را پیگیری حادثه اما در ابتدا تایید می کنند که جزئیات.

“تحقیقات در جریان است این امر می تواند نامناسب به نظر بیشتر در این زمان” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

مقامات عراقی فاش کرد که اردوگاه تاجی مورد حمله قرار گرفت در حدود 90 دقیقه قبل از وزیر دفاع Mark T. Esper راه اندازی شد برای ارائه یک سخنرانی در دانشگاه دفاع ملی در فورت مک نیر در واشنگتن است. ظاهر شد به طور ناگهانی لغو شد, با یک مقام دفاعی گفت که Esper شد نگه داشتن خود را در دسترس برای جلسات در مورد ایالات متحده آمریکا در واکنش به گسترش coronavirus.

در Jan. 3 ایالات متحده راه اندازی یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد که به کشته شدن قاسم سلیمانی ایران را به طور کلی که نیروی قدس در تامین سلاح برای Kitaeb حزب الله و دیگر شبه نظامیان به گفته مقامات ایالات متحده.

که باعث نگرانی است که ایران ممکن است مقابله به مثل با یک بزرگتر حمله در منطقه از جمله به طور بالقوه در دریا. راکت شلیک نشده است و در پایگاه های خود در عراق پس از آن اما هیچ عضو ائتلاف کشته شده اند.

لوییزا spain agent گزارش از لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im