“شما فقط می دانستم که هر چه او انجام داد او در حال رفتن به آن را انجام دهد همه از” Stergalas گفت بعد. “او در حال رفتن به آن را.”

Stergalas زنگ زد یکی دیگر بازیکن سابق مایک Vollmar بود که ایالت میشیگان مدیر فوتبال ، Stergalas توصیه می شود او را استخدام صالح به عنوان دستیار فارغ التحصیل. Stergalas حس دلهره از Vollmar. صالح خواهد بود توقف حرفه ای امیدوار کننده در 22 قربانی پرداخت خوبی برای تکه پشت سر گذاشتن یک دفتر در مرکز شهر دیترویت آسمان خراش برای یک فضای کاری به اندازه یک گنجه. او خواهد بود دلربا قهوه و ساخت نسخه.

“چرا” Vollmar خواسته Stergalas “آیا او می خواهم به انجام این کار؟”

پاسخ ارائه شده لایه دیگری به صالح مجزا آمریکایی که در حال حاضر رسیده آمریکایی از بازی. نزدیک به دو دهه پس از او به بانکی برای مربیگری صالح خواهد بود و یکی از برجسته ترین چهره های, در حاشیه سوپر باول LIV. به عنوان سان فرانسیسکو 49ers’ دفاعی هماهنگ صالح که تبدیل 41 روز جمعه رهبری واحد که منجر دوم-بدترین متری در NFL. روز یکشنبه او چهره unenviable وظیفه متوقف کردن پاتریک Mahomes و Kansas City Chiefs’ اتش بازی جرم.

صالح صعود ادامه دهید. او دریافت سر مربیگری علاقه این ماه و کلیولند براونز در نظر گرفته شده استخدام او پس از مصاحبه wowed آنها. بسیاری از NFL خودی انتظار او خواهد بود و منجر تیم خود پس از فصل آینده است.

“او خیلی پویا و او همیشه در حال تحول” 49ers cornerback ریچارد شرمن گفت. “او یک پسر است که گرفته شده است که پوشش 3 طرح است که همه صحبت و او واقعا تکامل یافته آن و تغییر آن [به] بسیاری از نقاط ضعف آن قبلا.”

اهمیت صالح حضور فراتر از فوتبال است. یک مسلمان عرب-آمریکایی لبنانی تبار صالح رشد در دیربورن که یکی از بزرگترین جمعیت مسلمان در ایالات متحده است. فوتبال شاه وجود دارد درست مانند هر شهر و یا در میشیگان. این معمول است برای دیدن زنان با حجاب در ورزشگاه میشیگان در سقوط شنبه. 2011, مستند “Fordson” به تصویر می کشد بازیکنان در Fordson بالا — که از آن صالح فارغ التحصیل شد و در سال 1997 — مرور سریع رمضان در طول فصل.

مسلمانان آمریکایی را به احتمال زیاد در نگاه صالح به عنوان یک نیاز aspirational ورزشی شکل برای نسل های ستاره مانند محمد علی و Kareem Abdul-Jabbar ارائه مسلمان ورزشی بت. اما صالح در مورد نقش پیشرو در پربیننده ترین رویداد و بزرگترین عینک در فرهنگ آمریکایی است.

“آن را از دست داده است بر ما تاثیر میزان نفوذ این می تواند در کسانی که در حال تماشای” گفت: Dawud ولید مدیر اجرایی در شورای آمریکا-روابط اسلامی-میشیگان.

و آنچه را که تاثیر بود ؟ صالح را نشان دهنده فرهنگ پذیری از مسلمانان آمریکایی در جامعه گسترده تر به یک راه باریک از آمریکایی ها که به نظر میرسد که ایده یا نه در همه و یا با یک درجه خصومت. مسلمانان از میشیگان به تنهایی ولید گفت: در حال رهبران در, دانشگاه, سلامت, مراقبت از کسب و کار و بسیاری دیگر هر زمینه از زندگی آمریکایی. اما هیچ یک از این زمینه ها می تواند نزدیک به تطبیق فوتبال محبوب برسد.

“جهان ورزش است شاید یک مقدار بزرگتر در اثر فرهنگ پاپ از کسانی که دیگر راههای نفوذ” ولید گفت. “بنابراین مربی صالح انجام آنچه او می کند و وابستگی خود را با NFL و با داشتن مشخصات بالا باید نفوذ, بسیاری از ما بر این باورند که چگونه تعدادی از آمریکایی ها خواهد شد شاید در نگاه مسلمانان در یک نور متفاوت است. وجود دارد برخی از افرادی که می نتیجه گرفت که مسلمانان آمریکایی مانند هر کس دیگری با برخی از همان آرمان و همچنین به عنوان سرگرمی می باشد.”

صالح تر است “نگران سوم و هفت” گفت: از تاثیر فرهنگی. اما او را درک معنای ظاهر خود را در سوپر باول. در شب چهارشنبه صالح ترسیم خانواده اش سابقه ای به پدر بزرگ خود را که اولین مهاجرت از لبنان. که نسل مشغول به کار در کارخانه ها قادر به پیشبرد فراتر از کار دستی به دلیل یک مانع زبان. پول آنها ساخته شده را فعال کنید فرزندان خود را به حضور در مدارس بهتر شد و آنها پزشکان و وکلا و دیگر ایجاد مشاغل است.

“برای من این فرصت را به مربی و نوع ایجاد یک دنباله خوب بوده است,” صالح گفت. “است که بسیار سرد است.”

برای ایجاد مسیر خود را صالح مجبور به ترک پشت آلو شغل و آینده ای امن. تصمیم التماس سوال ساده Vollmar خواسته Stergalas: چرا ؟

‘آن را در مورد پول’

در صبح روز سپتامبر. 11, 2001 صالح برادر دیوید در روز دوم از آموزش برای یک کار جدید در 61 طبقه 2 مرکز تجارت جهانی برج جنوبی. هنگامی که تروریست ها پرواز یک هواپیما به برج شمالی, دیوید درهم پایین راه پله. او فرار کرد و تنها پس از یک دوم هواپیما آمار برج جنوبی.

روز را تکان داد صالح و او را در آنچه او می خواست. او تا به حال یک شغل راحت در Comerica در دیترویت به عنوان یک تحلیلگر اعتباری, اما او نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد فوتبال است که تا به حال همیشه برگزار شد شرکت گرفتن بر او. پدر او یک ستاره در Fordson و متعدد صالح برادران و پسرعموهای منتقل شده از طریق مدرسه به عنوان آن را تبدیل به یک محلی نیروگاه. او با بازی تنگ پایان در کالج در میشیگان شمالی تبدیل شدن به یک کنفرانس بازیکن در بخش دوم مدرسه. به عنوان او شروع به کار حرفه ای او متوجه شد که او نمی تواند ترک ورزش است.

“که 9/11 حادثه ناشی از بسیاری از ما به ارزیابی مجدد زندگی ما و آنچه ما می خواهیم انجام دهیم با آنها” Stergalas گفت. “من فکر می کنم که چه ضربه رابرت. او متوجه شد که او می خواست به دنبال شور و شوق خود را. 9/11 مجبور است که تصمیم برای رابرت اعتقاد دارم.”

زمانی که Vollmar اضافه شده صالح به Michigan State کارکنان صالح و دستمزد کاهش یافته و از حدود 50000 تا با این فرصت را به شش چهره به سرعت اگر او در آنجا ماند و در مسیر به 750 دلار در ماه است.

“این هم مهم نیست” صالح گفت. “در آن نقطه نیست در مورد پول است. آن را در مورد بیدار شدن از خواب و شاد بودن است.”

صالح تعیین می شود او قصد بازگشت به Comerica اما او هنوز هم یک روانی فرار دریچه: اگر او تا به حال خودش را با 30 او می تواند بازگشت به بانکداری و تعقیب پول است. در سال 2005 زمانی که او 25, پس از Houston Texans مربی Dom کیپر به نام و استخدام صالح به عنوان کارآموز. پس از آن بود قبل از توقف به عنوان دستیار در سیاتل و جکسون در مسیر به استخدام به عنوان سان فرانسیسکو هماهنگ کننده در سال 2017, که او می دانست که او را به اقامت در مربیگری برای بقیه عمر خود را.

درست مثل یکی از بازیکنان’

صالح هنوز هم روش های مربیگری با شور از کسی که مایل به ترک زندگی خود به دنبال آن است. هنگامی که او به تماشای یکی از بازیکنان اجرای بازی دقیقا چگونه او تا به حال مربی این همه هفته پس از مربیان و بازیکنان سرمایه گذاری کرده بود خیلی زمان و انرژی روانی در یک دیگر او احساس می کند مانند او به تماشای یکی از فرزندان او — او یک پدر از شش استاد یک کار جدید است.

تجلی احساس — “شادی برای بازیکنان” صالح گفت: — رشد کرده است آشنا برای مخاطبان است. صالح خم خفن جشن شد سلنیوم برای تلویزیون تولید. وجود دارد یکشنبه شب این سقوط زمانی که سر طاس خود را به نظر می رسد رقیب “60 دقیقه” ساعت برای شارژ.

“او فقط می خواهم یکی از بازیکنان” دفاعی lineman DeForest Buckner گفت. “در طول هفته ما در حال رفتن دیوانه و فریاد همه جا. ما برنامه بازی دریافت طرح بیرون رفتن هر روز و اجرا به عنوان خوب به عنوان امکان پذیر است و در روز بازی ما تلنگر سوئیچ. من احساس می کنم مثل او flips یک سوئیچ بیش از حد. اگر او تا به حال این فرصت را احساس می کنم مثل او را به بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید به ضربه زدن به کسی.”

خود را به بیرون با شدت هر چند محدود به لحظات زمانی که بازیکنان خود موفق شوند. صالح را رد بسیاری از تاکتیک های جاسازی شده در فوتبال فرهنگ است. او نمی شرمسار بازیکنان و یا ایجاد انگیزه از طریق ترس است. او را تحمل نمی کند, اشتباهات, اما به جای جیغ, در, بازیکنان, او توضیح می دهد که چگونه به اجتناب از آنها.

“این چیزی است که شما را در درک خود را در مورد مربیگری سبک” شرمن گفت. “وجود دارد هرگز یک منفی, مانند, مرد, شما خورد! شما ساخته شده است یک اشتباه!’ آن را مانند, ” هی, من نیاز به شما را به بهتر از شما بودند.’ او به شما در یک راه معقول و منطقی است که هنوز هم نگه می دارد شما را پاسخگو […] به این تیم نیست رفتار شما است.”

“هنگامی که شما در نگاه این بچه ها آنها همه مردان و همه آنها می خواهم به درمان می شود با احترام” صالح گفت. “… شما انتظار آنها را به شما با احترام رفتار به عنوان یک مربی. شما باید قادر به مقابله به مثل است که به این بازیکن. آنها آن را سزاوار است. آنها آن را به دست آورده.”

صالح به دست آورده راه خود را در اینجا در نظر گرفتن خود را از آمریکا به بزرگترین مرحله در آمریکا ، صالح خواهد تمرکز خود را در دفاع از یکشنبه جیغ و تنه زدن بازیکنان زمانی که آنها موفق تصحیح آنها را زمانی که آنها نمی. اما او متوجه می شود او یک نقش بزرگتر را به بازی بیش از حد.

“من از دست رفته خود در جهان پس از من هرگز فرصتی برای فکر کردن در مورد آن” صالح گفت. “من می دانم که این یک معامله بزرگ است. اگر آن را می توانید تغییر دهید و یک زندگی, پس از آن که بسیار جذاب است. فقط به مردم فکر کردن خارج از جعبه از آنچه که آنها در واقع قادر به این دلیل که مردم از دیربورن قادر به چیزهای بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im