Kiyosaki, حذف صدای جیر جیر پس از دریافت یک بهمن از انتقاد.

“ثروتمند پدر فقیر پدر نژادپرستانه پدر!,” یک زن در کالیفرنیا است. “شما ساخته شده است میلیون ها نفر از کسانی که به اصطلاح ‘بازنده است.’ ‘بازنده’ تلاش برای تغییر مسیر زندگی خود را با خرید کتاب های شما. من بیمار هستم نژادپرستانه طلب[s] با استفاده از مردم از رنگ به سود اما مانند هر مار در باغ شما خواهد شد در معرض.”

یکی دیگر از کاربر توییتر نوشت: “FYI @theRealKiyosaki من یکی از کسانی که ‘felons’ که خود را خریداری کتاب. بسیاری از ما در حالی که در زندان است. با تشکر برای ما نشان واقعی خود را رنگ. من مطمئن شوید که برای عبور از این اطلاعات همراه!”

Kiyosaki, 73, co-founder of the Rich Dad شرکت ، بر اساس در اسکاتسدیل, Ariz., بهترین و شناخته شده برای کتاب خود که مراکز خود را ادعا می کنند که یکی از دوستان پدر “یکی از ثروتمند ترین مردان هاوایی” به او آموخت که “کمبود پول ریشه همه شر است.” “فقیر پدر” از Kiyosaki روایت شد پدرش یک مدیر.

Kiyosaki مواجه شده است به سوالات — از جمله در سال 2002 تخته مقاله — در مورد اینکه آیا او “غنی بابا” یک شخص واقعی است. در سال 2003 مصاحبه برای SmartMoney مجله هنگامی که یک خبرنگار فشرده Kiyosaki برای تایید وجود خود را ثروتمند مربی نویسنده به نقل از او گفت:, “این است که هری پاتر واقعی است ؟ چرا شما اجازه غنی پدر بود یک اسطوره مثل هری پاتر?”

نیکول روچ که در زندگی لورل, Md., گفت: او پرداخت 250 دلار چند سال پیش برای حضور در یک “Rich Dad, Poor Dad” جلسه در نیویورک است. “در پایان این کارگاه ما ارائه شد نظارت به عنوان جوانه زدن اما در یک قیمت سنگین به لحن هزار دلار,” او گفت:, و اضافه کرد که او احساس تحت فشار به ثبت نام های اضافی برای همایش ها و سمینارها.

روچ که دیدم Kiyosaki توییت قبل از آن حذف شد گفت: او جرم آن است. “او خود را نشان داد به اهانت مطلق برای گرفتاری و پایدار مبارزات آمریکایی های سیاه و سفید بدون حتی به طور ضمنی اشاره مسابقه,” او گفت:.

من رسیده به Kiyosaki به او یک فرصت برای توضیح “بازنده” صدای جیر جیر.

“برای اینکه کاملا روشن است: این نه یک نژادی نظر” شرکت او در پاسخ به بیانیه آماده. “متاسفانه برخی از افراد تفسیر ‘بازنده” از رابرت tweet به معنی تمام زندگی موضوع معترض بود و این که هرگز رابرت قصد.”

Kiyosaki با اشاره به تظاهر, غارتگران و کسانی که تشویق به خشونت ، آن اضافه شده است: “صدای کشیده شد چرا که آن را به سرعت آشکار شد که آنچه رابرت در نظر گرفته شده برای برقراری ارتباط تا به حال زده عاطفی وتر و باعث خشم و انزجار در میان مردم او هرگز به معنای توهین نیست.”

Kiyosaki و یا شرکت خود را نه در پاسخ به سوال دیگر در مورد سمینارها و یا زندگینامه خود را.

حتی اگر ما باور Kiyosaki توضیح آنچه که او به معنای او نوشته است چندین توییت های دیگر که بسیاری از کاربران توییتر گفت که آنها در بر داشت نژادی توهین آمیز است. وجود دارد ده ها تن از توییت از آمریکایی های آفریقایی تبار انتقاد Kiyosaki تفسیر به عنوان نژادپرستانه با بسیاری خواستار تحریم “Rich Dad, Poor Dad.” یک change.org درخواست ایجاد شد با یک گل از 500 امضا. دو روز پس از درخواست آنلاین نوشته شده بود بیش از 200 نفر آن را امضا درخواست آنلاین کتابفروشان به جلو Kiyosaki کتاب.

در ژوئن 10, Kiyosaki در توئیتر خود نوشت: “من نمی دانم چه بگویم. اگر من می دانم که چه می گویند من می خواهم ترس به آن می گویند. اولین تاج پس از آن دروازه واکسن Fauci خاموش کسب و کار پایین جورج فلوید BLM جرم غارت Antifa و پال خواستار قطع بودجه دولت ، حکومت اوباش حاکم است. بیمار. چه اتفاقی افتاد به ما آزادی بیان و انسانیت ما?”

یک صدای جیر جیر پیشنهاد متعدد وجود دارد دو طرف پس از فلوید مرگ: “تمام سکه اند 3-طرف: سر و دم و لبه. مردم هوشمند ایستادن روی لبه و دیدن هر دو طرف است. در سمت چپ جورج Floyd & BLM. در سمت راست Candace اونز. جالب است گوش دادن به هر دو طرف است. من آرزو می کنم جورج فلوید زنده بود به طوری که او می تواند برای خود صحبت می کنند.”

در یکی دیگر از صدای جیر جیر Kiyosaki نوشت: “چگونه برای پایان دادن به نابرابری. رایگان کالج درجه [او غلط املایی]. هیچ تست مورد نیاز است. رایگان طنز. رایگان فراری است. رایگان بهداشت و درمان. همه پلیس اخراج شدند. تغذیه چاپ تریلیون بنابراین خریداران می توانند از فروشگاه تا آنها را رها کنید. مواد غذایی رایگان. پایان مالیات است. بسته واشنگتن پایین. نخبگان رویای مدینه فاضله است. ایده من از جهنم است.”

Attiyya اتکینز یک جامعه فعال در پمپنو بیچ فلوریدا., که به یک سازمان غیر انتفاعی برای کمک به قربانیان خشونت اسلحه گفت که او دیگر نمی خواهد توصیه “Rich Dad, Poor Dad” پس از “بازنده” صدای جیر جیر.

“من احساس بیانیه خود بسیار کلیشه ای است و کمک به نفرت روایت” اتکینز در مصاحبه ای گفت:. “من نمی دانم اگر تحریم کتاب خود را ایجاد وحدت, اما من می دانم که من می خواهم به جای قرار دادن کتاب و اطلاعات در مقابل مردم که من خدمت می کنند که بهتر است آنها را منعکس کند.”

وجود دارد بسیاری از نفاق در Kiyosaki توييتها گفت: Alanna McCargo معاون رئیس جمهور برای تامین مالی مسکن سیاست در موسسه شهری.

“این نوع از گفتار و فصاحت و بلاغت در ادامه به ایجاد بخش است که ما در حال حاضر شاهد هستیم,” او گفت:.

من به همان اندازه جرم توسط پست. مانند بسیاری از دیگران گرفتار در دوربین یا که پرده رسانه های اجتماعی پست موجب واکنش Kiyosaki در تلاش است به backpedal نژادپرستانه نظرات. او گفت: ما نباید او را در خود را كلیك كنید کلمه. در حال حاضر که غنی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات