راب مانفرد جزئیات MLB تست برنامه در تلاش برای بازگشت به بازی در میان همه گیر

صحبت کردن در سی ان ان مانفرد گفت که او “امیدوار” است که MLB می توانید شروع به آن, فصل تابستان و پس از آن به حالت تعلیق در بهار آموزش در اواسط ماه مارس در حالی که تقریبا هر ورزشی مهم لیگ در سراسر جهان تصویب شبیه خاموش شدن ناگهانی.

“ما در حال ساخت برنامه ای در مورد بازی در خالی استادیوم” مانفرد سی ان ان گفت: “اما به من گفت که قبل از همه از کسانی که برنامه های وابسته به آنچه وضعیت سلامت است و ما برای رسیدن به این نتیجه است که آن را امن برای بازیکنان ما و دیگر کارکنان برای بازگشت به کار.”

کمیسر گفت که به عنوان بخشی از “گسترده پروتکل” MLB توسعه یافته در تلاش برای بازگشت این سال “تمام بازیکنان ما خواهد بود تست شده چند بار در هفته — PCR [polymerase chain reaction] تست برای تعیین اینکه آیا یا نه آنها را به حال ویروس. که تست خواهد بود تکمیل شده کمتر غالبا توسط آنتی بادی آزمایش نیز هست.”

تیم ها نیز انجام می شود متوسط چک و نشانه تجزیه و تحلیل برای هر بازیکن در هر روز گفت: مانفرد. وی افزود که کارشناسان با آنها MLB مشورت توصیه می شود که در صورت مثبت شدن تست توسط یک بازیکن هم تیمی های خود را به قرنطینه برای 14 روز.

که jibed با ادعای Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ساخته شده در اوایل این هفته در چارچوب NFL امکان بازگشت این سال است. او پیشنهاد کرد که یک بازیکن تست مثبت ممکن است به اندازه کافی برای لغو بازی به دلیل آن می تواند یک “پرت” است. Fauci در ادامه به توجه داشته باشید که به عنوان چند به عنوان چهار بازیکن تست مثبت در همان تیم در حال حاضر ممکن است یک مشکل عمده این است که می تواند نشان می دهد “دیگر آنهایی که [تست شده] منفی واقعا مثبت است.”

تحت MLB طرح یک بازیکن تست مثبت را به انزوا و لیگ را شروع تماس با ردیابی و نقطه از مراقبت های تست برای این افراد است. قرنطینه بازیکنان نیاز به دو تست منفی در یک دوره 24 ساعته مجاز به بازگشت به تیم مانفرد گفت.

در حالی که تصدیق کرد که “هیچ چیز عاری از خطر,” او گفت: MLB مقامات “امیدوارم که ما قادر خواهد بود برای متقاعد کردن اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان که آن را امن برای بازگشت به کار.”

“پروتکل برای بازگشت به بازی های مرتبط با سلامت پروتکل حدود 80 صفحه در طول گفت:” مانفرد. “آنها فوق العاده دقیق است. … در پایان روز اگر وجود بازیکنان با هر شرایط بهداشتی و یا فقط شخصی خود را شک و تردید ما هرگز زور آنها را امتحان کنید یا به زور آنها را به بازگشت به کار. آنها می توانید صبر کنید تا زمانی که آنها احساس آنها در حال آماده به آمده است.”

کمک MLB در آن طرح به تصویب آزمایش های گسترده ای خواهد بود, Salt Lake City, ورزشی, پزشکی, تحقیقات و تست های آزمایشگاهی که در حال حاضر نظارت بر لیگ مواد مخدر-تست برنامه. این مرکز به تازگی به کمک محققان اجرا عمده در سراسر کشور بررسی فراوانی covid-19 آنتی بادی است که با استفاده از هزاران نفر از MLB کارکنان و بازیکنان به عنوان افراد مورد آزمایش.

“آزمایشگاه در ایالت یوتا است و مطمئن باشید ما از چرخش 24 ساعته در تمام آزمایشات ما” مانفرد گفت: پنج شنبه. “بنابراین ما احساس راحتی که با انجام آزمایش های متعدد در هفته ما می توانید سعی کنید برای به حداقل رساندن این زمان چرخش, ما در حال انجام همه چیز را مثل انسان ممکن است به مطمئن شوید که بازیکنان امن هستند.”

اعلام کرد که تیم های ایستاده به از دست دادن به اندازه 4 میلیارد دلار اگر هیچ 2020 فصل کمیساریای اعلام کرد “اعتماد به نفس بزرگ” که یک معامله خواهد رسید.

برخی از ورزش در کشورهای دیگر از سر گرفته اند و یا در حال انجام این کار از جمله لیگ بیس بال در کره جنوبی و تایوان و آلمان برتر فوتبال, لیگ برتر و مانفرد گفت که او و دیگران در حال تماشای مشتاقانه برای دیدن آنچه که ممکن است یا نه ممکن است کار خوبی برای آن سازمان.

پس از آن اشاره شد در سی ان ان بخش که برخی از بازی های خارج از کشور استفاده کرده اند جعلی طرفداران در غرفه به احساس طبیعی, رویداد, مانفرد گفت که او تا به حال گفتگو با MLB پخش همکاران در مورد “آنچه که ما می توانید انجام دهید از افزایش چشم انداز.”

همانطور که برای چه او بوده است تماشای تلویزیون را در غیاب, ورزش, مانفرد گفت: او عوض شده است “خواندن تعداد زیادی” و ورزش. وی افزود: با یک لبخند “من حدس می زنم کسی در کار من به این باور وجود دارد هیچ جایگزینی برای زنده ورزشی.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>