راب Gronkowski و تام بردی با هم دوباره ؟ که خوب روشن و خاموش میشه.

حال اگر در واقع وجود دارد یک 2020 NFL season چه جرم خواهد بود جالب تر است ؟

وجود دارد یک X و O را عنصر به این — یا برای اولین بار در Bucs’ تاریخ O-و-X عنصر — به دلیل بردی و Gronkowski با هم برای یکی از پویا ترین و خطرناک عبور-و-گرفتن combos مهارت های در NFL تاریخ است. اما وجود دارد بیشتر از آن.

این دو از NFL را در غالب شخصیت های بیش از دهه گذشته است. آنها ممکن است این دو شخصیت به خصوص وقتی که می آید به هم تیمی. که رقبای بردی و Gronk در انگلستان در برخی از لبخند ترکیبی از شخصیت درام, استعداد و عملکرد ؟ بن Roethlisberger و آنتونیو قهوه ای در پیتسبورگ? شاید. Aaron Rodgers و Jordy Nelson در خلیج سبز? Eh. راسل ویلسون و Marshawn Lynch در سیاتل ؟ در حال حاضر ما در حال رسیدن.

این سالن از شهرت بازیکنان با مشاهير Q-رتبه بندی. آن را نه فقط در زمینه شیمی هر چند که غیر قابل انکار و مهم است. آن چیزهای دیگر. بردی توسعه یافته نه تنها میراث به عنوان بهترین بازیکن خط حمله تا کنون در طول 20 فصل با پرستان بلکه ساخته شده است یک نام تجاری است که تبدیل به یک شیوه زندگی است. این نه فقط فوتبال. آن بود که به Gisele و آموزش مردم در مورد چگونه فلفل قرمز و خشم و خون در مورد “TB12” و آماده بودن مهم تر از استعداد است.

که او زوج با Gronk — هر دو در همان جرم اما مهمتر از همه در روح است به نحوی هر دو تعجب آور و کامل است. اگر مکالمه از بهترین کارفرمایی شروع می شود با بردی, همراه چت در مورد تنگ پایان شروع می شود با Gronkowski. در حال حاضر پس از یک سال از “بازنشستگی” که همیشه به نظر می رسید فقط یک شیر آب بر روی دکمه مکث Gronk می شود بیشتر به وضعیت خود را به عنوان یک افسانه با او — و در 43 توسط شروع فصل ما معنی پیر — running mate.

بردی است که در زمان شرکت پدر ، Gronk, 31 ماه آینده است که در زمان bro. به نحوی کار می کند. آن را سخت به تصور کنید که بردی و Gisele زندگی در Derek Jeter قدیمی تمپا عمارت دعوت Gronk و دوست دخترش سوپر (البته) کامیل Kostek بیش برای برخی از مخلوط سبز و کلم. این Bucs برای مدت طولانی رول-up-your-باد-و-چمن رنگ-خود-لباس حق رای دادن از جان لینچ و جرثقیل بروکس از لی روی Selmon و Ronde آرایشگر در حال حاضر واقعی نسل زرق و برق. این صفحه شش, مردم, مجله مواد.

به علاوه وجود دارد, فوتبال, درام, اینجا. بردی به طوری منظم در مثبت و گریزی به بحث گفت: Howard Stern از همه مردم که به اعتقاد او وقتی 2019 فصل آغاز شده و این امر می تواند گذشته خود را در انگلستان است. او تا به حال به می دانم که تنها تیم است که Gronkowski خواهد بازگشت خواهد بود بردی بود. آیا بردی مهندس سهشنبه تجارت از Gronkowski از انگلستان به خلیج تمپا ؟

وجود دارد این است که چیزی به آن را به خاطر تمام انگلستان دریافت کرده و در ازای پویا ترین آمریکایی در تاریخ بود که یک چهارم-دور انتخاب کنید — و میهن پرستان تا به حال به تا هفتم طفیلی همراه با Gronk. تنها توضیح: هیچ بازار وجود دارد برای Gronk با دیگر 30 تیم NFL چرا که هیچ یک از دیگر 30 NFL تیم بردی در فهرست خود را. او را با بردی یا او نمی خواهد در همه.

فوتبال بخش: هیچ بازی از هر نوع در حال حاضر, بنابراین ما باید مقدار زیادی از زمان برای بحث بهترین پاس و گرفتن ترکیبی از همه زمان. جری برنج و جو مونتانا اطمینان حاصل کنید. Peyton Manning و ماروین هریسون دن مارینو و علامت کلیتون جیم کلی و آندره نی. همه شایسته هستند. را انتخاب کنید و یا اضافه کردن دیگران ذکر نشده است. این نوع استدلال سرگرم کننده هستند. فقط آن را در زوم.

وقتی که می آید به یک کارفرمایی و تنگ پایان واقعا وجود دارد تنها یک اواز یا موسیقی دو نفری که رقبای بردی و Gronk: فیلیپ رودخانه ها و آنتونیو دروازه. دروازه را 116 فصل به طور منظم touchdown پذیرایی دور گرفتگی Gronkowski کل از 79 اما رودخانه نبود او تنها کارفرمایی در طول سن دیگو روز و شارژر نیست تا آنجا که رسیدن به یک سوپر باول. از جمله برگشتی دروازه گرفتار 89 touchdowns از رودخانه ها. Gronkowski به ثمر رساند 92 touchdowns از همه نوع از حرفه خود را به طور منظم و postseason. یکی آمد در عجله. یکی آمد در عبور از جیمی Garoppolo. دیگر 90 از جمله ده در پلی آف آمد از بردی.

در انگلستان در پاییز گذشته وجود دارد بسیار احساس وحشت و نگرانی در مورد آنچه از دست رفته بود از میهن پرستان’ جرم. آن را به راحتی به آب مقطر: Gronkowski. در نه فصل بردی و Gronkowski با هم بازی میهن پرستان هرگز رتبه بدتر از چهارم در NFL در نقاط به ثمر رساند و تنها یک بار بود بدتر از هشتم متری به دست آورد. در سال گذشته: هفتم در نقاط کاملا متوسط 15 در محوطه.

این تا حدودی به دلیل Gronk شد لگد زدن آن بر روی نیمکت. از بردی 541 فصل به طور منظم touchdown عبور — یک کل است که مسیرهای پیاده روی تنها Drew Brees توسط شش — 78 رفت و به Gronkowski. تنها Randy Moss (39) حتی نیمی که بسیاری از. با توجه به Pro Football Focus بردی رهگذر امتیاز زمانی که هدف قرار دادن Gronk است — این — 129.6. (رکورد رهگذر امتیاز در یک فصل NFL توسط Aaron Rodgers را 122.5 در سال 2011.) آنها تاریخی مجلس.

برای همه موفقیت خود را در انگلستان جدید بردی هرگز برنج یک Harrison نی. در برخی از راه های آن باعث تجمع خود از اعداد و شش (!) سوپر باول حلقه — بیشتر چشمگیر است. Troy Aikman حال مایکل Irvin. تام بردی تا به حال … جولیان ادلمن و وس Welker و Deion شعبه ؟

در حال حاضر او در خلیج تمپا در آن وجود دارد هیچ سابقه ای از نخبگان کارفرمایی بازی تنها یک حمله میراث برای ساخت در فصل یا دو او باقی مانده است. این Bucs’ حرفه ای پیشرو رهگذر است Jameis وینستون است که از شروع کار پس از یک فصل است که در آن او انداخت 33 touchdown می گذرد اما 30 میدارد. حرفه ای خود را پیشرو گیرنده مایک ایوانز که خود را وارد کنید فصل هفتم در لیگ با بردی خود را به عنوان سیگنال-تماس گیرنده و Gronk به انتظارنشسته بودند تا او را در داخل.

مطلوب-به-سبوس Buccaneers باید تبدیل نام تجاری خود را در میان یک بیماری همه گیر. وجود دارد یک میلیون دلیل برای امید وجود دارد, فوتبال, این کاهش عمدتا در اطراف آنچه که می تواند به معنای مورد تا چه حد ما باید با سلامت عمومی است. یک جواهر کوچک در میان همه خواهد بود که تام بردی و غارت Gronkowski دوباره با هم در این زمینه خاموش است.

ادامه مطلب NFL پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات