در شسته و رفته سفید توفال سقف رستوران در دو بلوک از دریاچه سفید, کسب و کار پایین است حدود 20 درصد است. اگر این وضعیت را بهبود نمی بخشد, Dillivan نگرانی او ممکن است مجبور به رها کردن در طول سال عملیات قرار داده و Pekadill را به خواب زمستانی این زمستان.

فروش کاهش یافته است چرا که این شهر بزرگترین کارفرما Howmet هوافضا به تازگی گذاشته نزدیک به یک چهارم از آن 2800 کارمند. Howmet تجاری هوافضا کسب و کار یک مصدوم از coronavirus همه گیر است که مبتنی هزاران هواپیما و بازیگران به شک هوایی’ امید به سرعت از سرگیری عملیات عادی.

حتی به کاخ سفید جشن آزمایشی نشانه هایی از بازار کار ارتجاعی این امواج از Howmet تصمیم نشان می دهد که این بیماری همه گیر را اثر بر اقتصاد ایالات متحده است که سخت به اسکار. چه شروع در چین پنج ماه پیش به دور یک تهدید برای ایالات متحده کارخانجات زنجیره تامین به تکامل ماموت کمبود در مصرف و هزینه های کسب و کار است که می تواند داد و بیداد اقتصاد برای سال.

“ما فقط پایین خیابان از دو تا از بزرگترین گیاهان. کسب و کار خود بوده است و آنچه را نگه می دارد این محل در جریان یک سال طول اساس” Dillivan گفت. “ما در حال حاضر احساس تاثیر. روز از در آوردن ناهار واقعا به توقف آمده. شرکت پذیرایی همه اما خشک شده بود.”

گرفتاری این دنج ساندویچ نشان می دهد که اقتصاد در حال بهبود از سریع ترین, عمیق ترین رکود اقتصادی در تاریخ آمریکا است که به احتمال زیاد به یک آسیاب امر است.

نرخ بیکاری در شهرستان ماسکگون سرسام آور است 29 درصد و ایالت رقم میشیگان است که تنها کمی بهتر در افسردگی-کالیبر 22.7 درصد است. به عنوان متحده به تدریج بازگشایی برای کسب و کار بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند سریع اما تنها جزئی شفا را ترک خواهد کرد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار.

بیش از $6.5 تریلیون دلار در ثروت خانواده از بین رفته در طول سه ماه اول این سال به عنوان همه گیر محکم خود را بر اقتصاد جهانی فدرال رزرو گفت: در این هفته. که تقریبا معادل اقتصاد بریتانیا و فرانسه همراه است.

“این بزرگترین شوک اقتصادی در آمریکا و در جهان واقعا در حافظه زندگی” تغذیه صندلی جروم H. پاول گفت. “ما از بالاترین سطح بیکاری در 50 سال به بالاترین سطح در نزدیک به 90 سال است و ما آن را در دو ماه.”

تقریبا 90 درصد از 20 میلیون نفر از کارگران که شغل خود را از دست در مارس گفت که آنها تا به حال گذاشته شده به طور موقت و در انتظار بازگشت به شغل خود امکان نشانه اقتصاد ممکن است به سرعت به حالت عادی بازگشت.

زمانی که کارفرمایان به طور غیر منتظره گزارش اضافه کردن 2.5 میلیون شغل در ماه مه رئیس جمهور تهمت تبلیغ بازار کار ارتجاعی به عنوان شروع یک “کشتی موشک” بازیابی. در سال های اخیر ظاهر عمومی رئیس جمهور اعلام کرده است یک “گذار به عظمت” است که به زودی تولید “دیدنی” نتایج.

در عین حال اقتصاددانان به مراتب کمتر خوش مشرب. حدود 9 میلیون نفر از کارگران که به اعتقاد آنها گذاشته شده به طور موقت به پایان خواهد رسید تا از دست دادن شغل خود را به طور دائم با توجه به اقتصاد آکسفورد.

پس از یک سریع اولیه گزاف گویی در این سال اقتصاد “را تا حد زیادی وری” تا زمانی که یک coronavirus واکسن است توسعه یافته با توجه به اقتصاد علامت زندی از مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. بدون اضافی $1 تریلیون دلار در فدرال تلاش های نجات اقتصاد بعد از این سال خواهد عود به یک رکود مضاعف او اضافه شده است.

برخی از آسیب هایی که این بیماری همه گیر شده به اقتصاد خواهد بود پایدار به عنوان کسب و کار و ورشکستگی افزایش و اقتصاد را در بلندمدت نرخ رشد بالقوه کاهش با توجه به گلدمن ساکس.

“این bounceback نیست به عنوان سریع به عنوان downdraft” گفت: Vincent Reinhart اقتصاددان ارشد در BNY ملون.

Coronavirus رکود اقتصادی پدید آمده است به عنوان متمایز و ترکیبی از مشکلات با تولید و مصرف است. در ابتدا شیوع این بیماری در ووهان چین منجر به بسته شدن تعداد بی شماری از کارخانه های چینی و قطع مسافرت های بین المللی تهدید به توانایی شرکت های چند ملیتی به کار گیرند.

که در اقتصاد جهانی توانایی عرضه محصولات به زودی به تکامل را به یک بی سابقه سقوط در تقاضا به عنوان خاموش شدن ناگهانی گسترش به شرکت هایی که تا به حال نشده است به طور مستقیم تحت تاثیر قرار در ابتدا افسرده مجموع خروجی و اشتغال با توجه به یک مقاله جدید توسط اقتصاددانان در دانشگاه شیکاگو دانشگاه نورث وسترن موسسه تکنولوژی ماساچوست و دانشگاه هاروارد.

“همه گیر شوک متفاوت از دیگر شوک گفت:” ورونیکا Guerrieri یک اقتصاددان در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار و یکی از نویسندگان.

همه گیر پانچ یک سوراخ در اقتصاد ایالات متحده است که اندازه گیری حدود 800 میلیارد دلار در سه ماهه دوم به تنهایی به گزارش دفتر بودجه کنگره. کمبود منعکس شده است در ده ها میلیون تازگی کارگران بیکار برش را در خرید در حالی که شرکت هایی مانند Howmet کاهش هزینه های گیاهان و تجهیزات.

Howmet عمده موتور اقتصاد محلی در کلمبوس, حمایت از eateries مانند Pekadill را نمایندگی مجاز و فروش خودرو هتل و تعدادی از ابزار و مرگ مغازه ها.

Howmet کارکنان مشتریان به طور منظم در Pekadill را نشسته در چوبی غرفه در داخل ساختمان که قدمت آن به سال 1873 و یا در باغ به خوبی تمایل از پشت. این شرکت همچنین یک منبع ثابت از غذا دستور جلسات فروش و توابع خاص که گاهی اوقات به معنای بیش از 1000 سفارشات ناهار.

برای Dillivan اولین دومینو سقوط در پایان ژانویه زمانی که یونایتد ایرلاینز اعلام کرد این توقف پرواز های از ایالات متحده به چین پس از coronavirus ناشی از تقاضا برای بلیط به تبخیر شود.

بعدی دومینو کاهش یافت و در هفته به عنوان ایالات — درآمد آن cratering معوق سفارشات برای ده ها تن از جدید بوئینگ هواپیما و گفت: این امر می تواند در هیچ عجله به خرید اضافی هواپیما آن را یک بار برنامه ریزی شده است. کمتر هواپیمای جدید به معنی کمتری جدید موتورهای جت از جمله کسانی که حاوی توربین فریم و airfoils تولید شده توسط Howmet.

که فرستاده نهایی دومینو توفنده به کلمبوس — و Pekadill را — هنگامی که Howmet این ماه خود را اعلام کرد اخراج.

در ژوئن 1 نامه به شهرستان امی قدیمی, Howmet مدیر منابع انسانی سرزنش “شرایط کسب و کار این شرکت نمی تواند منطقی پیش بینی به شکل ناگهانی اخیر و کاهش سفارشات مشتری مربوط به Covid-19 بیماری همه گیر.”

در واقع Howmet را تجربه کرده است ناگهانی برگشت در ثروت از اواخر فوریه که در آن گفت: سرمایه گذاران از آن بهره مند از رشد مداوم در سفر هوایی در طول دهه آینده. شرکت های هواپیمایی را اضافه کنید 17,000 جدید جت رانندگی تقاضا برای این شرکت قطعات موتور و قطعات یدکی شرکت در انتخابات گفت: در فوریه 25 جلسه.

در عوض در یک ماده از هفته مسافرت هوایی سقوط به گسترش این بیماری همه گیر از چین به اروپا و خاورمیانه و در نهایت ایالات متحده است. هواپیمایی لغو شد هواپیمای جدید سفارش در droves و پارک شده در صحرا هزاران نفر از هواپیماهای آنها در حال حاضر متعلق به.

عمده حامل در حال حاضر انتظار برای تحویل کمتر از 1000 هواپیماهای جدید در سال جاری 40 درصد کمتر از برنامه ریزی شده با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی یک صنعت ،

“ما احساس اثرات خاصی از مشتری خاموش شدن ناگهانی و تعلیق و اختلال در برخی تغییرات در گیاهان ما در طول سه هفته گذشته از سه ماهه” جان گیاه Howmet است مدیرعامل شرکت گفت: در مارس 5 درآمد تماس بگیرید.

آن روز Howmet گزارش های درآمدی از 3.2 میلیارد دلار کاهش 9 درصد از مدت مشابه یک سال قبل از آن سرزنش همه گیر و خرید اینترنتی از بوئینگ مشکل 737 MAX برنامه.

Howmet مستقر در پیتسبورگ گفت: این امر به طور موقت توقف پرداخت سود سهام و برش سالانه هزینه های سربار توسط $100 میلیون. مدیران نیز پیرایش سرمایه هزینه های اضافی 100 میلیون دلار است که می تواند آمار پروژه های برنامه ریزی شده در کلمبوس.

فقط در سال گذشته این شرکت با صرف 100 میلیون دلار در یک موتور جدید کارخانه قطعات پایین جاده از Pekadill را یک حرکت گیاه به نام “کمی مایه تاسف است” با توجه به کاهش بازار است.

در آوریل 3, Howmet شروع تخمگذار کردن 306 کارگران است. اضافی 319 اتحادیه کارگران اعمال حقوق خود به طور موقت قبول داوطلبانه اخراج این شرکت گفت: در ژوئن 1 نامه که مورد نیاز بود تحت میشیگان کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی (هشدار) عمل می کنند. کسانی اتحادیه کارگران ممکن است در حال حاضر تبدیل به دائم اخراج و همچنین این شرکت اعلام کرد.

سهام این شرکت را بیش از 60 درصد از اواسط ماه فوریه به اوج. Howmet کاهش یافت یک مصاحبه درخواست.

در کلمبوس یک شهر در حدود 2800 ساکنان مقامات نیروبخش برای پس لرزه ها. این شرکت یکی از بزرگترین مالیات دهندگان محلی حسابداری برای 15 درصد از کلمبوس درآمد و 57 درصد از آب و فاضلاب بودجه با توجه به اسکات Huebler شهر manager.

“تا آنجا که مالیات خواهد بود که یک ضربه بزرگ” او گفت:. “آنها یک حضور فیزیکی و اقتصادی در جامعه است.”

در Pekadill را در ضمن Dillivan احساس خوش شانس خود را takeout کسب و کار اجازه داده او را به حرکت همه گیر محدودیت بهتر از برخی دیگر از موسسات. اما او پرده در مورد ماه های آینده.

Boaters آهسته بوده است به بازگشت به محلی مارینا و سالانه برقی جشنواره موسیقی برگزار می شود در این نزدیکی هست Rothbury لغو شد به دلیل طولانی coronavirus نگرانی.

در طول سال 2008 بحران مالی Dillivan شروع به رانندگی یک مدرسه محلی اتوبوس برای کسب پول اضافی و به دست آوردن بیمه درمانی. ده سال بعد هیچ پاسخ آسان وجود دارد اگر بار بدتر.

“من فکر می کنم ما نیاز به آماده شدن برای بدترین سناریو و آماده می شود,” او گفت:. “این است که قطعا رفتن به خشنترین پچ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات