لس آنجلس مبتنی بر بازی شرکت نقش برجسته ای در توسعه esports بیش از دهه گذشته است. شورش ادعا کرد که نقش در بخش اعمال کنترل مستقیم بر صحنه رقابت برای آن بازی به جای برون سپاری آن مسابقات سازمان. شورش سازمان لیگ از افسانه صحنه مانند ورزش های سنتی مانند لیگ با گروه بندی های خاص عملیاتی در نقاط مختلف جهان است. آن را نیز بعد از فروش حق رای دادن حقوق برای اسلات در آمریکای شمالی مدار لیگ قهرمانی سری (LCS) برای میلیون ها نفر. نقاط در LCS شد اخیرا خریداری شده به بیش از 30 میلیون دلار پس از دهه سابقه طولانی از موفقیت برای esports اموال.

اما هر دو به تازگی از شورش رایگان-به-بازی بازی های 5v5 و بازی — هنوز در بتا بسته با یک پیش بینی انتشار گسترده این تابستان و تفاوت بین آن و لیگ, نوع, عاقلانه, چراغ ضد شورش به خود استراتژی فعلی برای Valorant است که شرکت دوم AAA بازی.

“این شبیه به درک که وجود دارد تفاوت بین بسکتبال و فوتبال — سرعت متفاوت است, دیدگاه متفاوت است” گفت: واندن Rozelle, شورش, است, مدیر ارشد, جهانی esports زمانی که بحث در مورد تفاوت بین لیگ از افسانه, یک عرصه نبرد چند نفره آنلاین بازی و Valorant یک بازی تیرانداز تاکتیکی تیرانداز.

فوری نمونه از این تمایز را می توان در زاویه دوربین در هر بازی استفاده می کند: لیگ یک سربار برای مشاهده گیم پلی بازی در حالی که Valorant دارای دید اول شخص از یک دیدگاه شخصیت.

“گاهی اوقات آن را سخت تر برای ضبط بازی [فیلم] هنگامی که شما قفل را به یک چشم انداز اول شخص,” Rozelle گفت.

“یکی از بهترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید این است که توان استوارت از افرادی که ایده های خود را,” Rozelle, گفت:, و اضافه کرد که از زمان راه اندازی کمک خواهد کرد که شورش “سرعت بخشیدن به یادگیری به طوری که ما خواهیم فهمید چه کار می کند و کار نمی کند … بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که گوش دادن.”

این شرکت نمی خواهد در نظر گرفتن به طور کامل عملی کردن رویکرد ، آنها را تحریم مسابقات با هدف ایجاد منسجم تجربه برای رقابتی پارسه, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از درگیری با هم تداخل دارند مانند مسابقات برنامه. Balkanized رقابتی صحنه های نهفته برجسته دیگر عناوین قابل توجه در این تیرانداز اول شخص ژانر Counter-Strike: Global Offensive.

شورش ایجاد کرده است استاندارد برای سه ردیف از برگزارکنندگان مسابقات که آنها طبقه بندی شده به عنوان “کوچک” برای بازیکنان کافه ها و جامعه سازمان; “متوسط” for middle-tier کسب و کار و مارک های esports orgs و اثرگذارندهها; و “عمده” برای ردیف بالا esports سازمان دهندگان این رویداد مانند Dreamhack و ESL.

استخر کوچک نمی تواند بیش از 10 ، 000 دلار جوایز نقدی و $100,000 در سال, در حالی که متوسط حوادث پوش در 50000 دلار در هر رویداد و $200,000 در سال است. شورش اظهار داشت: آنها, آنها ممکن است کمک به جایزه استخر در متوسط و عمده سطح.

همه پخش مسابقات باید خاموش گور و خودداری از تبلیغات از شورش را ممنوع حامی, لیست که شامل تبلیغات برای قمار غیر-over-the-counter, مواد مخدر, سلاح گرم, پورنوگرافی, cryptocurrency مبارزات سیاسی و یا عمل سیاسی کمیته ها و سازمان های خیریه با “خاص مذهبی و یا مواضع سیاسی و یا معتبر نیست.”

Rozelle گفت: هیچ عمده و در سطح معاملات بسته شده است. مسابقات به میزبانی esports سازمان 100 سارقان صورت گرفت در روز دوشنبه. Rozelle گفت: شورش انتظار ندارد هر کامل خارجی لیگ به ظهور است و شورش است “سرگرم” ایده راه اندازی لیگ خود را.

با توجه به چشم انداز کلی برای Valorant به توسعه به عنوان یک esport, Rozelle گفت: اوایل اعداد و تعامل بیش بالاترین داخلی تخمین می زند هر چند او کاهش یافته است به استناد معیارهای خاص.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات