حلقه و لانه کمک به عادی سازی آمریکایی نظارت و تبدیل آمریکا به یک ملت voyeurs

آمازون حلقه گوگل آشیانه و دیگر به اینترنت متصل دوربین — برخی از فروش برای عنوان کمی به عنوان $59 — داده اند آمریکایی ها ابزار مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک شخصی نیروی امنیتی و میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر دیدن آنچه اتفاق می افتد در اطراف خانه خود را در هر ثانیه — چه حلقه خواستار “محله جدید watch.” (شرکت آمازون جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

اما جذبه نظارت مردم در سکوت از دور نیز ثابت شده است وسوسه انگیز تر از بسیاری از انتظار می رود. مشتریان خریداری شده که این دوربین ها به امید تبدیل شدن به قربانیان شوخی که به جای آنها تبدیل شده ایم voyeurs.

واشنگتن پست بررسی بیش از 50 صاحبان خانه و در فضای باز سیستم های دوربین در سراسر ایالات متحده در مورد چگونه دستگاه ضبط و در حال شکل زندگی روزانه خود را. بسیاری از کسانی که در پاسخ به درخواستهای آنلاین خود را در مورد استفاده از دوربین گفت که آنها تا به حال خریداری دوربین برای بررسی در بسته تحویل و حیوانات خانگی خود را و بسیاری از صحبت های پوستی در مورد آنچه که آنها در بازگشت: امنیت, سرگرمی صلح از ذهن است. گفت: برخی از آنها نگران هکرها snoops یا جاسوس.

اما در غیرعلمی نظرسنجی اکثر مردم نیز پاسخ داد که آنها خوب بودند با صمیمی سطح جدیدی از نظارت به عنوان طولانی به عنوان آنها هستند که رو به تماشای.

تجزیه و تحلیل آنها با همسایگان خود است. آنها تحت نظارت خود بچه ها و مهمان خانه. و آنها قضاوت عملکرد خانهدار نگهداری از کودکان و داخلی دیگر کارگران اغلب بدون اجازه آنها را می دانیم و در آنها ثبت شده است. “من می دانم که شاید من باید” به آنها بگویید یک زن توضیح داد: “اما نمی شود آنها را به عنوان کاندید.”

حلقه و لانه نمایندگان گفت که آنها تا به حال به تازگی اجرا جدید حفظ حریم خصوصی و امنیت, اقدامات برای کمک به محافظت از حساب های مشتریان و آنها را تشویق کاربران جدید به آن را روشن است که این دوربین می توانید ضبط در هر زمان. حلقه را راهنمای نصب و راه اندازی نشان می دهد مشتریان با استفاده از برچسب و یا علائم به “اجازه دهید بازدید کنندگان می دانیم که خانه خود را تحت صوتی/نظارت تصویری توسط یک حلقه دستگاه است.”

اما دوربین های ارائه مرموز مشاهده برخی از مشتریان گفت: پست اغلب احساس بیش از حد فریبنده به چشم پوشی است. Mari Gianati که لانه دوربین تماشای بیش از او اسکله در پورتوریکو گفت: او با استفاده از دوربین برای بررسی خانهدار استخر مرد fumigator افرادی که تغذیه پرندگان و هر غریبه ای که عبور خصوصی و جاده و بسیاری از آنها او گفت: نمی دانم این دوربین ها وجود دارد.

“من باید اعتراف کنم: گاهی اوقات من فقط تماشای,” او گفت:. هنگامی که او برای ساعت به عنوان خواهر او استدلال با کارگران بیش از یک تحویل مبلمان آسیب دیده. “خدا را شکر من تا به حال فای!” او گفت:.

همه که اضافه هوشیاری آمده است در هزینه. هکرها باید بدقت نظاره گر به اتاق خواب کودکان. افسران پلیس خواسته اند مالکان به صورت تصویری از همسایگان خود است. و خانواده ها مجبور به روی چیزی حساب کردن با ظریف جدید مرزهای خانه حریم خصوصی — از جمله یک زن که نمی دانستم که او عشق ورزی با شوهرش شده بود گرفتار در دوربین تا زمانی که خیلی دیر شده بود.

اما اکثر مردم گفت: کسانی که نگرانی نیست به اندازه کافی برای متقاعد کردن آنها برای خاموش کردن دوربین های خود را. دستگاه فروش رسید و در سال های اخیر به دلیل کاهش قیمت و افزایش پذیرش عمومی: شرکت ها نمی دهد, کامل, آمار فروش, اما آنها می گویند میلیون ها نفر از دوربین های دیجیتال در حال حاضر در حال حاضر در سراسر کشور. حلقه گفت: در ماه نوامبر که خود را مفت دوربین بودند dinged بیش از 15 میلیون بار در هالووین نزدیک به دو سال گذشته را در مجموع.

متی Guariglia یک تحلیلگر به صورت آنلاین-گروه حقوق Electronic Frontier Foundation گفت عجله از خانه جدید دوربین های تهدید به ایجاد مشکلات گسترده نظارت — خنک کردن رایگان سخنرانی فرسایش حریم خصوصی — که بسیار صمیمی تر و غیر قابل اجتناب.

“کسی که نگاه کردن و تماشا افراد دیگر از طریق روزنه? وجود دارد یک نوع مرض شیفتگی به آن” او گفت:. “مشکل این است که هنگامی که آن را نه فقط شما پشت یک روزنه اما یک دوربین است که در همه زمان ها صرفه جویی به یک ابر شما کنترل نیست.”

هیچ ابزار از آنجا که گوشی های هوشمند است تا به سرعت نرمال نظارت شخصی. این تشخیص حرکت دوربین های ارزان هستند و در طیف وسیعی از سبک های از واحدهای با آژیر و نور افکن به باطری “چوب کم” است که می تواند تقریبا در هر نقطه. صاحبان می توانید به تماشای دوربین های زنده و یا ذخیره فیلم برای چند دلار در ماه است.

برخی از شهرستانها ارائه تخفیف و کوپن برنامه برای دوربین امیدوار است که در بیشتر فیلم های نظارت را به جنایات ساده تر را حل کند. دوربین نیز تبدیل به محبوب هدایای کریسمس و گوگل و آمازون در تبلیغ آنها را در اطراف تعطیلات با هشتگهای مانند #CaughtOnNestCam و #AlwaysHome. (در ماه دسامبر حلقه نیز به فروش می رسد جشن تعطیلات دوربین faceplates.)

چشم اضافی شده است یک هدیه بزرگ برای آمریکا اجرای قانون است. حلقه اجازه می دهد تا ماموران پلیس با استفاده از یک ابزار خاص به درخواست مشتریان برای فیلم های گرفته شده در داخل و اطراف خانه خود را و تعدادی از سازمان های پلیس با دسترسی به بیش از دو برابر شده پس از سپتامبر به حدود 900 آژانس های سراسر 44 متحده پس از تجزیه و تحلیل یافت. “حلقه معتقد است که جوامع محلی و پلیس هم امن تر محله می تواند تبدیل به یک واقعیت” حلقه سخنگوی Yassi Shahmiri در بیانیه ای گفت.

طرفداران حفظ حریم خصوصی را به نام حلقه-پلیس همکاری یک دلسردکننده تشدید جنایی نظارت قدرت. اما تقریبا هر حلقه مالک تماس گرفته توسط پست گفتند که هیچ مشکلی در ارائه تصویری به اجرای قانون اگر آن را می تواند کمک به حل جرم و جنایت. پلیس و دادستان ها در ماه گذشته تحت فشار قرار دادند به استفاده از حلقه مفت فیلم در تگزاس قتل تحقیقات و نیوهمپشایر حمله آزمایشی.

برخی از صاحب خانه گفت: آنها در حال حاضر سعی کردم به پلیس خبرچینان ورود چندین بار در روز به حلقه برنامه همراه همسایه ها که در آن مردم می توانند به اشتراک گذاری ویدیو نمیتوانیم از دست سگ و به ظاهر ناگوار شخصیت.

توسط tallying محله گزارش از سوء ظن و عدم اطمینان در شبکه های اجتماعی نیز می تواند به نوبه خود بی ضرر لحظات — نوع بسیاری از افراد شده اند که نادان از — به علائم خطر و یا منابع از ترس.

که افزایش سطح حومه نظارت نیز باعث شده برخی از آلارم کاذب. یک مرد با برچسب “مشکوک مرد” در کشورهای همسایه چون او پا بر روی یک بوستون ایوان بعدها در دفاع از خود گفت: او تا به حال شده است reminiscing در مورد خانه های قدیمی. “من استفاده می شود به بازی با سگ من در حیاط خلوت” او گفت: با توجه به بوستون مجله داستان. (شاید به روشن کردن خلق و خوی حلقه این ماه پرده برداری از یک دسته بندی جدید برای همسایگان نرم افزار کاربران که مایل به اشتراک گذاری ثبت اعمال محبت: “همسایگی لحظات.”)

برخی از مشتریان گفت: این دوربین ها تا به حال موجب مکالمات درون خانواده خود را مورد اعتماد و حفظ حریم خصوصی جدید در نظارت سن و سال اغلب با پاسخ آنها ترجیح می دهند که رفته ناگفته. پس از Rik Eberhardt راه اندازی یک لانه دوربین در داخل خانه خود در بوستون و حومه, او در بر داشت آن را به طور فزاینده ای بی دست و پا بودن به یاد هر اواخر شب سفر او یا همسر خود را گرفت و به آشپزخانه. “من شروع به احساس مانند: آنچه من حتی با استفاده از این ؟” او گفت:. (او پس از هدف دوربین در گربه ها’ مواد غذایی کاسه.)

دیگران گفت: آنها در حال رشد خسته از hyper-هوشیاری دوربین به نظر می رسید به تقاضا است. این فعال حرکت دستگاه می توانید ارسال هشدار هر زمان که کسی که راه می رود و همچنین می تواند باعث حرکت ماشین و سگ و سنجاب و windblown درختان منجر به برخی از مشتریان به احساس مبهوت و یا تحت محاصره است.

چند مشتریان ارائه قصه از صداهای عجیب و غریب, عجیب و غریب, زمزمه و شبح مانند تجلی: یک مادر می گفت که او نگران کودک نو پا خود را به کابوس های شبانه ممکن است ناشی از unblinking دوربین در اتاق خود. فانی قلمرو همیشه قدردانی حال ضبط است ، یک آپارتمان نشین, که گفت که او با استفاده از حلقه خود دوربین برای ضبط مردم littering در جامعه پستی گفته شد خود را صاحبخانه به دست کشیدن از آن ،

مولی اشنايدر آموزش و پرورش وبلاگ نویس و مادر سه در حومه شهر خارج کلمبوس, اوهایو گفت ویدئوها از حلقه doorbells و دیگر دوربین های حال تبدیل شدن به بزرگترین منبع مکالمه و خشم در محله Facebook ،

“وجود دارد هرگز تصویری از ایوان دزدان و جنایتکاران. این همه آنچه که ما انجام می دهیم به هر یک از دیگر و یا چه پستچی در حال انجام است تا نا امید روز ما,” او گفت:. پستی کارگر بزرگترین گناه او گفت: در حال کشیدن تمام راه را به کنار جاده هنگام تحویل بسته های: “مردم جذب که در فیلم است و همیشه وجود دارد مقدار زیادی از خشم اظهار نظر با همه آزادسازی در پستچی.”

همسایگان او گفت: به طور منظم پست ویدئوها از کودکان راه رفتن پایین خیابان در کنار نظرات مانند “که کودکان و نوجوانان هستند؟” آنها به نظر نمی آید مانند آنها در حال انجام هر چیزی اشتباه است — نمونه نقض شامل گرفتن یک میانبر از طریق کسی که چمن — اما فرزندان او به او گفت که آنها می دانستند از بچه ها که تا به حال بدست مشکل بعد از فیلم نوشته شده بود از آنها هدف قرار دادن یک درخت با چوب.

“ما نه یک محله که ناامن است. ما همچنین یک محله که در آن مردم صرف مقدار زیادی از زمان خارج از تعامل با هر یک از دیگر,” او گفت:. “بنابراین ما به نوبه خود حلقه و شروع تشریحی تمام کودکان است. ما باید تشویق یکدیگر به خارج از سلام و نه فقط هشدار است که شما در حال قدم زدن در گذشته است؟”

Tania Amador یک معلم مشاور در تگزاس که با استفاده از حلقه او دوربین به coo در سرطان زده بولداگ مشترک با پست نشان دادن یک هکر خنده به او لعنتی پر سر و صدا آژیر از طریق اتاق نشیمن خود را در حالی که او و دوست پسر او را مخفی می کردند فقط از نظر. او تحت پیگرد این شرکت با این استدلال آن سهل انگاری امنیتی کنترل سمت چپ او را به سوء استفاده.

Shahmiri حلقه سخنگوی کاهش یافته است به نظر مداوم مورد اما گفت: حلقه شبکه تا به حال نشده است به خطر بیافتد. در برخی موارد حلقه استدلال کرد که هکرها با استفاده از ورود اطلاعات به سرقت رفته از سایت های دیگر; Amador گفت که او تا به حال با استفاده از منحصر به فرد 14-شخصیت رمز و تا به حال هیچ ایده چگونه او را دوربین بود نقض شده است.

“این احساس مثل یک کابوس,” او گفت:. “حتی در حال حاضر آن را دشوار است برای مقابله با این واقعیت است که ما ممکن است دیده شده است در حالی که بدون دانستن. اگر هکر (بود) به اندازه کافی هوشمند فقط به آرام و تماشای؟”

فراتر از آشکار هک سیستم’ ویژگی های خطا باید یادآوری کاربران چگونه خزنده مشکلات می شود. صاحب گوگل لانه صفحه نمایش های ویدئویی دیدم فیلم های ضبط شده در داخل خانه های مردم دیگر از جمله یک نمای نزدیک از یک نوزاد خوابیده در گهواره. گوگل گفت: این موضوع تقصیر از دوربین ساز چینی با تکنولوژی شرکت Xiaomi و به طور موقت غیر فعال برخی از لینک ها به دستگاه های.

پتانسیل برای ضرب وشتم منجر شده برخی از دوستداران خود را به تجدید نظر استفاده روزمره. کیت Keber گفت: او دوست داشت با استفاده از دوربین ها در اطراف خانه خود در حومه واشنگتن به تماشای hummingbirds و صحبت کردن با گربه خود را. اما پس از دوربین های, ساز, Wyze Labs اعلام کرد در ماه دسامبر است که آن را تا به حال دچار نقض داده است كه قطع دوربین های خود را و ترک آنها را در یک کشو. “همه این اینترنت از چیزهایی که دستگاه های آنها پورتال,” او گفت: “نه فقط به نگاه کردن اما به دنبال در.”

برخی از مشتریان نیز ابراز اضطراب بیش از که ممکن است دسترسی به خود را در صفحه اصلی فید. آمازون اجرایی گفت: سناتور ماه گذشته که حلقه کرده بود از کار اخراج کارکنان زیر چهار شکایت که آنها تا به حال مورد آزار قرار گرفته و دسترسی به مشتریان و داده های تصویری; این شرکت کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر. انتقاد از سیستم همچنین از داخل شرکت: آمازون مهندس نرم افزار Max Eliaser نوشت: ماه گذشته که جرم استقرار متصل به اینترنت دوربین بود “به سادگی سازگار نیست با یک جامعه آزاد.”

“حلقه باید تعطیل بلافاصله و به ارمغان آورد,” او نوشت. “مسائل خصوصی هستند و نه قابل با مقررات است و هیچ موجودی است که می تواند رخ داد.”

با وجود نگرانی های حریم خصوصی برخی از مشتریان گفت: این دوربین ها یک راه منحصر به فرد برای پیگیری خانواده خود را. یک زن گفت که او تا به حال نصب دوربین از لانه و شرکت چینی یی فناوری برای نظارت بر سه کودکان سنین 3 و جوان, زمانی که آنها به تنهایی در اتاق خود را.

اما دیگر صاحبان دوربین گفت: آنها هرگز رویای نصب سیستم های داخل. کاترین 58 ساله در فلوریدا snowbird که با استفاده از چشمک زدن دوربین به تماشای خانه اش در ایالت مینه سوتا و که درخواست برای استفاده تنها برای اولین بار از نام گفت: دوربین های دیجیتال تبدیل شده اند بسیار آسان است به نوبه خود در آن بسیاری از مردم واقعا فکر می کنم در مورد آنچه که در خطر است. پدر و مادر که نصب دوربین در اتاق بچه ها, او گفت:, ممکن است در نهایت محروم کردن آنها از حریم خصوصی آنها نیاز به رشد مستقل بزرگسالان است.

“همه ما در حال گرفتن بیش از حد پارانوئید. همه فکر می کنند در حال رفتن به قربانی بعدی. و این مجموعه به ما این ذهنیت است که ما را به تماشای همه چیز و همه” او گفت:. “آنها فکر می کنم” اگر من قرار دادن تمام این دوربین تا من ایمن خواهد بود.’ امن از چه ؟ … این تنها آنها را بیشتر می ترسم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>