خوزه کبزس ایسنا

یک السالوادور مهاجر بود که اخراج از ایالات متحده, حمل, دختر, Jan. 8 به عنوان آنها را ترک انتگرال مرکز کمک به مهاجرین در سان سالوادور.

حداقل 138 اهالی السالوادور کشته شده اند در هفت سال گذشته پس از اخراج توسط مقامات ایالات متحده یک گروه حقوق گفت: در یک گزارش که برجسته خطر بازگشت مهاجران آمریکای مرکزی کشور است.

اکثریت اهالی السالوادور — 109 — به خانه فرستاده شدند در طول دولت اوباما با توجه به آلیسون Leal پارکر مدیر عامل از برنامه های ایالات متحده دیده بان حقوق بشر.

اما رئیس جمهور تهمت نیویورک سازمان مبتنی بر نت های آن را تبدیل به سخت تر برای دریافت پناهندگی. دیده بان حقوق بشر پیش بینی وضعیت “فقط بدتر خواهد شد.”

“مقامات ایالات متحده می دانست و یا باید شناخته شده آنها را به بازگشت این افراد به آسیب” پارکر گفت: واشنگتن پست. “بنابراین آنها باید آن را انجام داده اند.”

خوزه کبزس

ایسنا

یک السالوادور مهاجر کودک که تبعید شد به نظر می رسد از پنجره اتوبوس پس از ورود در کمک مرکز.

دیده بان حقوق بشر همچنین شناسایی 70 نفر از اخراجی که ناپدید شد پس از بازگشت خود و یا دچار خشونت جنسی, شکنجه یا دیگر سوء استفاده اغلب توسط باندهای.

سازمان های خبری از جمله پست و نیویورکر منتشر کرده اند حساب از مهاجرانی بودند که اخراج از ایالات متحده کشته و پس از بازگشت به خانه خود را. اما سازمان دیده بان حقوق بشر گزارش به نظر می رسد با گسترده ترین تحقیقات به پدیده ای به تاریخ و نشان می دهد که اکثر موارد.

[چرا ال سالوادور شد نیمکره قتل سرمایه]

از اهالی السالوادور موجود در گزارش تبعید شدند به دلایل مختلف از جمله از دست دادن موارد پناهندگی و یا ارتکاب جرایم است. دیده بان حقوق بشر نیست شکستن این موارد دلیل برای اخراج.

تحت قانون ایالات متحده خارجی که از ترس آزار و اذیت و یا شکنجه می توانید بپرسید که در تبعید بود به حالت تعلیق درآمد.

این سازمان به نام سیستم مهاجرت “خشن و تنبیهی — گرفتار دادگاه انباشت پرونده ها و عدم دسترسی به موثر مشاوره حقوقی و کمک های طولانی مدت و غیر انسانی بازداشت و به طور فزاینده ای محدود تعاریف حقوقی از کسی که شایستگی حمایت می کند.”

Bryan D. کاکس وزیر مطبوعات برای ایالات متحده مهاجرت و گمرک گفت: او نمی تواند اظهار نظر در مورد گزارش او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود اما او در یک ایمیل که “بیگانگان قرار به رسیدگی به حذف دریافت مناسب روند قانونی قبل از مهاجرت فدرال دادگاه است.”

اسکار ریورا

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک عضو سابق MS-13 باند است که دیده می شود در سال گذشته در ال سالوادور سانتا آنا ،

بسیاری از کشته شدگان پس از بازگشت به ال سالوادور هدف قرار گرفتند توسط باندهای که کنترل بزرگ عصری برای کشور است.

یکی از 24 سال کشته شد در سال 2013 در خانه و خانواده خود را در حومه سان سالوادور در محله ای کنترل شده توسط MS-13 باند, پسر عموی گفت. او گفت: این پست که از اعضای باند بودند مشکوک از خالکوبی او بدست می خواهم در حالی که زندگی در ایالات متحده است.

“اگر شما به خالکوبی این یک حکم اعدام گفت:” زن که صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که او می ترسید برای خانواده اش امنیت است. “تنها کسانی که عضو باند معمولا خالکوبی.”

اما پسر عموی خود خالکوبی کرده بود و هیچ ربطی به باند عضویت, او گفت:. یکی به سادگی گفت: “ال سالوادور.” مرد جوان تا به حال نقل مکان به ایالات متحده در سن 13 سالگی و تبعید شد و نه سال بعد, او گفت:.

[مقامات ایالات متحده گفت: کمک به ال سالوادور کمک کند مهاجرت. در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است و لغو آن.]

به 138 موارد شامل اهالی السالوادور که در حال فرار میهن خود در تلاش برای فرار از چنگ باندهای همچنین پلیس که hounded توسط باندهای و به دنبال پناهگاه در ایالات متحده است. اکثر کشته شده ظرف یک سال خود را بازگشت.

دیده بان حقوق بشر گفت: تعداد واقعی کشته شدگان احتمالا بالاتر است. آن را ردیابی این موارد از طریق مطبوعات حساب دادگاه فایل ها و مصاحبه با مقامات و اعضای جامعه و بستگان.

تعدادی از اهالی السالوادور به دنبال پناهندگی در ایالات متحده سر به فلک کشید به خشونت رسید در کشور خود — از حدود 5,600 در سال 2012 به بیش از 60 ، 000 در سال 2017.

ماروین Recinos

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک گروه از مهاجران در سن سالوادور شروع سفر خود را به سمت ایالات متحده در ماه ژانویه است.

قتل را به شدت کاهش یافت در السالوادور پس از 2015 غوطه وری در سال گذشته به 2,390 — یا حدود 36 در هر 100 ، 000 نفر است.

اما هنوز حدود هفت برابر این نرخ در ایالات متحده و بیش از هزاران نفر ناپدید شده در سال 2019. باندهای و نیروهای امنیتی هر دو کشتن قربانیان خود را مخفیانه و پنهان کردن اجساد برای جلوگیری از محاکمه.

وجود حدود 1.2 میلیون اهالی السالوادور بدون تابعیت آمریکایی زندگی در ایالات متحده است. نزدیک به 300,000 هستند اقامت دائم. اضافی 195,000 باید وضعیت حفاظت موقت. از سال 2014 تا 2018 حدود 18 درصد از السالوادور متقاضیان پناهندگی اعطا شد.

ادامه مطلب

ناپدید شده در السالوادور: بازگشت جنگ سرد کابوس

آن را بسیار خطرناک برای پلیس MS-13 السالوادور که پلیس در حال فرار از کشور

19 سال می خواستم به اتحاد دوباره با پدرش در آمریکا کشته شد در مکزیک است.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

جایگزین متن اجتماعی کارت های اجتماعی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات