RGIII در زمان خود با ردسکینز که یک آمریکایی آفریقایی تبار کارفرمایی و اجتماعی تغییر

گریفین نبود علاقه مند به در به دنبال 2013 و زمانی که شماره 2 انتخاب در سال 2012 پیش نویس NFL صحبت به خبرنگاران گفت که او وعده داده بود بهتر کارفرمایی در نیمه دوم این فصل است. ردسکینز خواهد برنده هفت راست بازی به فصل و پرچ اول خود را بدست آورد عنوان از سال 1999.

“این است که چگونه شما شروع می شود. این است چگونه می پایان” گریفین گفت: در آخرین قسمت از جان Keim پادکست که در طول این 30 ساله منعکس در خود ظهور و سقوط در واشنگتن و با ابراز این عقیده که او خواهد بود یک استارت در NFL دوباره.

“برای من و حرفه ای آن هم از نوع مجموعه همان سابقه,” او گفت:. “ما آغاز شده و در حال حاضر من تا به حال بسیاری از برجستگی ها در جاده ها است. در حال حاضر من گرفتن تا تپه و به من بهترین پا جلو. که در سال 2012 فوق العاده بود.”

زانو آسیب گریفین رنج می برد در واشنگتن حذفی از دست دادن به Seattle Seahawks پس از فصل 2012 تغییر حرفه خود مسیر است. پس از خروج بی در سال 2016 از ناحیه او در زمان طوفان به عنوان یک تازه کار چهار سال زودتر گریفین صرف یک فصل با کلیولند براونز. Flirted با تلاش برای واجد شرایط برای بازی های المپیک به عنوان یک hurdler در حالی که از لیگ در سال 2017 قبل از او پیوست Baltimore Ravens به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه در سال 2018 است.

صدمات گذشته به عنوان گریفین مورد بحث و بررسی قبل از او گفت: Keim او راه اندازی برای شکست با واشنگتن است. گریفین گفت Shanahan نمی خواهم او را “از روز 1” و رد این تصور که نفس او نقش خود را در سقوط.

“این یک مبارزه قدرت بین مالک و مربی و من گیر کردم در وسط” گریفین گفت. “این دشوار است به یک آمریکایی آفریقایی تبار کارفرمایی در NFL. … آن شروع به نوبه خود جزر و مد اما آمریکایی آفریقایی quarterbacks همواره طلبه در راه های مختلف اعم از مردم می خواهم به اعتراف است که یا نه. که بخشی از این گفتگو است. که بخشی از نژادپرستی نظاممند. که بخشی از تعصب است. که بخشی از این کلیشه است که ما در حال تلاش برای از بین بردن. در پایان روز, من فکر می کنم که نقش داشته است.”

گریفین نمی استادانه درست شده در مورد نحوه نژادپرستی او را تحت تاثیر قرار در طول تصدی خود با ردسکینز, اما او گفت: تجربه خود را با واشنگتن در نهایت او را بهتر و بهتر کرد. این مطلع از او مشاوره را فراهم می کند به کلاغ شروع کارفرمایی Lamar جکسون حاکم NFL MVP.

“من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد که تجربه اما در پایان روز شما باید برای به حداکثر رساندن تجربه خود را در این زندگی” گریفین گفت: وقت خود را با ردسکینز. “من فکر می کنم من سعی کردم به انجام این کار به بهترین توانایی های خود.”

گریفین گفت: او را یک روز نوشتن یک کتاب “و به هر چه آنها می خواهند به دانستن در مورد آنچه اتفاق افتاده در واشنگتن” اما در حال حاضر زمان. او ترجیح می دهند به نگاه به جلو به آنچه که مانده است از او NFL حرفه ای به عنوان او وارد سال آخر قرارداد خود را با سامسونگ و به انجام آنچه او می تواند به تاثیر تغییر اجتماعی.

هفته گذشته گریفین که به شوخی به عنوان یک تازه کار که او را به صحبت در مورد هر چیزی به جز نژاد و دین و سیاست بود نقل مکان کرد برای به اشتراک گذاشتن نزدیک به هفت دقیقه ویدئو در توییتر ابراز حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت و صحبت کردن در مورد اهمیت بودن یک ضد نژادپرستانه و تحصیل رای دهندگان.

“سیاه و سفید زندگی مهم است اما مهم این است که حداقل” گریفین می گوید در این ویدئو. “سیاه و سفید زندگی معشوق. سیاه زندگی شایسته هستند. سیاه و سفید زندگی می کند مورد نیاز است. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

گریفین گفت: Keim فیلم در زمان یکی را به خاطر آن “آمد از قلب است.”

“این یک زمان بی دست و پا در حال حاضر برای بسیاری از مردم که ممکن است یا ممکن است آمریکایی آفریقایی تبار” گریفین گفت. “برخی از مردم هرگز چیزی گفت. برخی از مردم همیشه فکر کردم این تاثیر نمی گذارد من که زیاد من فقط رفتن به اقامت در خارج از راه آسیب است.’ من نیاز به کسانی که مردم ما نیاز به کسانی که مردم — به مرحله و چیزی می گویند. این افراد که تحت تاثیر آنها باید فقط به عنوان خشم به عنوان افرادی که هستند.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات