احیای پارلمان اسرائیل دچار تزلزل در میان شیوع ویروس

اورشلیم — تلاش برای احیای اسرائیل مجلس پس از یک سال و سیاسی برزخ تصادفا جمعه به عنوان رهبران اپوزیسیون و اعضای ان حزب لیکود درگیری بیش از چگونه به حرکت رو به جلو به خصوص در زیر سایه coronavirus بحران است.

Benny Gantz های آبی و سفید که داده شده است اولین فرصت به جمع آوری یک حاکم اکثریت توییتی که در این کشور دموکراسی در معرض خطر.

اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین همچنین مداخله اصرار مجلس سخنران Yuli Edelstein نه به اجازه coronavirus بحران “آسیب های نظام دموکراتیک ما” پس از Edelstein به طور موثر مسدود رای به نام جدید بلندگو و مانع ایجاد حیاتی نظارت کمیته.

دو هفته پیش اسرائیل برگزار شد سومین انتخابات ملی در کمتر از یک سال پس از دو دور قبلی رای گیری تولید یک بن بست بین بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و Gantz. مارس 2 رای دادن به حزب لیکود کرسی های بیشتری در اسرائیل 120 کرسی مجلس کنست اما تعدادی از نمایندگان مجلس مصمم به سرنگونی نتانیاهو به نمایندگی اندکی اکثریت.

با اسرائیل در حال حاضر در اورژانس فوت برای مبارزه با گسترش این ویروس به احتمال زیاد سناریو ناظران می گویند که برای آبی و سفید برای تشکیل یک دولت وحدت با حزب لیکود. اما Gantz و حزب او می گویند آنها نمی خواهند پیوستن به یک دولت به رهبری نتانیاهو که در حال حاضر تحت کیفرخواست به اتهام فساد مالی و نتانیاهو حاضر به کنار.

روز دوشنبه پس از کنست شد به طور رسمی افتتاح و آبی و سفید ارائه قانون با هدف گرفتند قدرت از نتانیاهو و درخواست برای برگزاری یک رای است که جایگزین حزب لیکود منصوب Edelstein یک حرکت که به Gantz حزب کنترل بیشتری بر مجلس در دستور کار.

اما Edelstein که برگزار کرده است که از سال 2013 به نام آبی و سفید را به تلاش برای جایگزین او “خرده سیاست” و گفت: آن زمان برای پیشبرد بحث برانگیز قانون زمانی که دو طرف باید با هم برای مدیریت وضعیت اضطراری.

او چه در زمان به نظر می رسد بیشتر مراحل شنبه به بلوک آبی و سفید توقف اقدامات با هدف ایجاد چهار کلید کمیته های مجلس از جمله یکی که نظارت بر دولت را مدیریت coronavirus وضعیت. احزاب مخالف کرده و به کمیته تشکیل شده بود از سنتی تعداد 17 عضو هر که خواهد بدهد Gantz بلوک قدرت بیشتر در مجلس است.

نتانیاهو گفته است که در نور از coronavirus محدودیت هایی که بار بیش از 10 تجمع مردم در یک فضای بسته این کمیته باید اعضای کمتری تقسیم اعضای این کمیته به طور مساوی بین حرفه ای-نتانیاهو بلوک و ضد نتانیاهو بلوک تضعیف آبی و سفید قدرت.

“این همه مانور سیاسی, اما نتیجه نهایی این است که کاهش سرعت در روند انتقال قدرت در کنست گفت:” یووال Shany, معاون رئیس جمهور اسرائیل دموکراسی موسسه.

ادامه مطلب

اسرائیل به رئیس جمهور می دهد Benny Gantz اولین فرصت در تشکیل دولت

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>