آگوست 16, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

انتقام را توضیح نمی دهد افزایش در قیمت ملک

املاک و مستغلات می شود شرط بندی امن در زمان نامشخص و آن را اثبات واقعی در چین پس از ماه از مقید کردن تقاضا از همه گیر اجرا می شود به یک چشم انداز هنوز هم پر از عدم قطعیت است.این مشکل به عنوان ما را دیده ام بارها و بارها این است که هر کسی که به امید امنیت از یک بازار که به شدت کنترل می شود ممکن است در ناامیدی به عنوان دولت ناچار خواهد شد تشدید محدودیت زمانی که افزایش قیمت بیش از حد. پکن باید به جای شیب دار تا گزینه های امن برای سرمایه گذاران از جمله تسریع ارائه املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست. دستاوردهای اخیر در سرزمین اصلی قیمت املاک و مستغلات که همه نشانه های به اصطلاح انتقام هزینه برای خرید پس از مستندات کاسته. افزایش قیمت در ماه مه به بالاترین سطح خود در هفت ماه و تحلیلگران فکر می کنم در ماه ژوئن خواهد بود حتی بهتر است. فروش 16 توسعه دهندگان هوش بلومبرگ آهنگ رز به طور متوسط 13 درصد در ماه ژوئن در مقابل یک سال پیش از آن. این ممکن است مانند یک ریخت و پاش و در عین حال نشانه هایی وجود دارد که این سود پایدار خواهد بود حتی اگر دربسته در محیط با سیاست های دولت است که مانع از حدس و گمان در حمایت از زندگی. انتظار می رود انتخابی افزایش می یابد که در آن مردم احساس می کنند پول خود را امن است مانند بزرگ ردیف یکی از شهرهای شانگهای و پکن و همچنین گوانگژو و شنژن بخشی از دولت ترویج بیشتر منطقه خلیج که شامل هنگ کنگ و ماکائو است.

وجود دارد قطعا تمایل به خراش صرف خارش است. خیلی از اقتصاد چین بسته شد در بهار به عنوان دولت مشتاق به توقف Covid-19 از پخش كردن, متوقف, خرید و فروش زمین به توسعه دهندگان و خرید خانه. در حال حاضر توسعه دهندگان آمده اند پشت در با تخفیف های بزرگ. اما وجود دارد عمیق تر عوامل مؤثر در بازی است که باید در حفظ و بلند کردن قیمت.اول از coronavirus آمار دولت شده است کاهش اعتبار است. نرخ وام مسکن در 33 ماه اخیر با میانگین برای اولین بار خریدار خانه در 5.28%. بسیاری از خاموش کردن از به طور فزاینده غیرقابل تحمل بازار مسکن در حال استفاده به عنوان سرمایه گذاران مشتاق برای چیزی امن تر از فرار کردند.دوم, دولت ایجاد تقاضا در برخی از شهرستانها و شل شدن اقامت قوانین برای تشویق مردم به حرکت در از مناطق روستایی است. نظریه این است که یک بزرگتر شهری کلاس افزایش مصرف — هر چند آنچه در آن است واقعا برداشته است خرید خانه. اصلاحات محلی اجازه اقامت شامل کاهش دسترسی به این “hukou” برای هر کسی که با آموزش عالی در شهرستانها مانند Hangzhou که در آن Alibaba Group Holding Ltd. بر اساس است. این شهرستان از 10 میلیون نفر اضافه شده 554,000 ساکنان در سال گذشته بزرگترین افزایش دائمی جمعیت هر شهر در چین است.

مارتین وانگ چین دستیار مدیر در نایت فرانک LLP پیش بینی است که قیمت خانه را افزایش بین 2% و 3% در این سال در ردیف اول شهرستانها و بین 3% و 5% در منطقه خلیج بیشتر شهرستانها. در مقابل مناطق شهری نه بهره گیری از hukou آرامش و یا فاقد آن نوع دولت-هزینه های زیربنایی درایو برای جبران همه گیر اقتصادی تاثیر باید ببینید قیمت تخت باقی می ماند و یا افزایش فقط حدود 2% او می گوید.

در شانگهای و پکن و گوانگژو و شنژن دیدم خانه جدید افزایش قیمت بیش از 1% برای ماه دوم در یک ردیف. آخرین بار ردیف یکی از شهرستانها با تجربه و دستاوردهای این قدر بود که در اواخر سال 2016; از آن پس بسیاری از صعود قیمت ملک شده است و در شهرهای کوچکتر که کمتر محدودیت در خرید برای سرمایه گذاری است. خانه های رز در اطراف 0.6% ضرب و شتم دستاوردهای جاهای دیگر. در چین بر خلاف بسیاری از کشورهای مقامات محلی کلاه قیمت در فروش خانه های جدید به طوری که آنها در واقع می تواند ارزان تر از آنهایی که مسن تر.

هنوز هم این درصد نشان می دهد که چین در هیچ خلقی اجازه می دهد تا یک رونق مسکن حتی اگر املاک و مستغلات هزینه و همراه آن ساخت و ساز و مبلمان حساب برای یک چهارم از اقتصاد است. بودجه باقی مانده برای توسعه دهندگان. به عنوان مثال یک-سال-وام نخست نرخ پایین 40 واحد به 3.85% پس از ماه اوت گذشته اما پنج-سال-وام نخست نرخ که در آن وام مسکن بر اساس کاهش یافته است فقط 20 واحد به 4.65%. توسعه دهندگان که می خواهند به ساخت مسکن تنها می تواند موضوع جدید خشکی یا دریایی اوراق قرضه برای تامین مالی بازپرداخت اوراق قرضه موجود در انقضای 12 ماه با توجه به Nomura Holdings, Inc. تحلیلگران و نیاز به تصویب دریایی برای وام. جای تعجب نیست که انگار یک صف طولانی نخ ریسی خود را املاک و مستغلات مدیریت اسلحه — که تمایل به بهتر جریان نقدی ثابت — هنگ کنگ لیست.

یک راه حل که کاهش بدهی بار در در حالی که توسعه دهندگان به سرمایه گذاران امن تر تنوع و گوناگونی است که برای گسترش سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد آزمایشی که چین لگد کردن در ماه آوریل است. از آن شده است با تمرکز بر ادغام سرمایه برای سرمایه گذاری در زیرساخت ها مانند بزرگراه ها و فرودگاه ها — شاید جای تعجب ندارد که این می تواند به اقتصاد سریع تر افزایش می دهد. اما در برخی از نقطه, چرا که نه شامل املاک و مستغلات تجاری و مسکونی? که اجازه چینی خانواده که حدود 70 درصد از ثروت خود را گره خورده است تا در اموال — بیش از دو برابر ایالات متحده — سرمایه گذاری در دارایی های مورد علاقه خود را و هنوز هم تنوع بخشیدن به سهام.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Nisha Gopalan است بلومبرگ نظر مقاله نویس در پوشش معاملات و بانکداری است. او قبلا برای وال استریت ژورنال و داو جونز به عنوان سردبیر و خبرنگار.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول