بازنشستگی به آفتابی خارجی نقطه تعطیلات بود و رویای آمریکایی است. در حال حاضر coronavirus مجبور است برخی از برگشت به عقب می آیند.

بیش از دو ماه بعد Drobny متقاعد شده است آن را به سمت راست تماس بگیرید. “ما برخی از غم و اندوه در احساس محدود نمی دیدن خانواده و دوستان و احساس می کنم کمی رشته” او گفت:. اما تا به حال آنها بازگشت به خانه دوم خود را در میشیگان وضعیت شده اند همان, فقط سرد, او گفت:. “اگر ما علاقه مند بودند در بخش مراقبت های ویژه که به وضوح بهتر در ایالات متحده, ما احساس می کنیم می تواند به ماندن در اینجا” Drobny گفت.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است بسیاری از آمریکایی جاست بازنشستگان به ارزیابی مجدد خود تصمیم به زندگی در خارج از کشور وزن موقعیت های مالی خود را از دسترسی به مراقبت های بهداشتی و چشم انداز که در مرزی حرکت می تواند محدود به سفر ضروری است — برش آنها را از عزیزان. آن را مجبور به قرار دادن مهاجرین زندگی در خود نگه دارد و یا بازگشت سال زودتر از آنها تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده است.

حدود 1.4 میلیون آمریکایی بازنشستگان, دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی پرداخت در خارج از کشور هر چند که شکل ممکن است شامل کسانی که به تقسیم وقت خود را بین دیگر کشور و ایالات متحده است.

تا زمانی که این بیماری همه گیر آورده تعطیلات زندگی به توقف سنگ زنی تعدادی از آمریکایی ها انتخاب بازنشسته به کشورهای دیگر بوده است نوردی در طول چند سال گذشته گفت: David az capitol times, یک شریک در تون مشاوران مالی در مدیسون, Wis., که بیش از 500 آمریکایی ها در خارج از کشور به عنوان مشتریان.

Az capitol times در حال حاضر انتظار یک رکود و احتمالا یک برگشت در حرکت بازنشستگان خارج از ایالات متحده است.

“اگر شما در حال سالمندان و خطر بالا و فکر می کنم اگر من این من ممکن است نیاز تهویه “و سپس شاید ایالات متحده بهتر است به جای بود” az capitol times گفت. “همانطور که در حال حاضر بسیاری از مردم که در برنامه ریزی بازنشستگی در خارج از کشور در حال قرار دادن این برنامه در خود نگه دارد.”

اولیویا Mitchell, استاد مدرسه کسب و کار وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا که مطالعات حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و بازنشستگی امنیت گفت که بازنشستگان تمایل به اقامت در خارج از کشور تا سلامت خود شروع به خراب شدن. پس از آن ایالات متحده می شود جذاب دوباره به دلیل در دسترس بودن مراقبت های بهداشتی و نزدیکی به خانواده است.

“وجود دارد یک جریان معکوس می شود و نزدیک به بچه ها” میچل گفت. “این بیماری همه گیر ممکن است شتاب که بازگشت جریان برای مردم روی لبه آن که شروع به مبارزه با مراقبت از خود.”

برای بازنشستگان در حال حاضر در خارج از کشور بسیاری از آنها در نظر گرفته در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید با covid-19 تصمیم به ماندن و یا رفتن به خانه شخصی است و بر اساس سلامت پس انداز و پتانسیل اجتماعی و تحول اقتصادی در کشور به تصویب رسید.

بازنشستگان که ثروت و درآمد است که عمدتا به دست آمده از ایالات متحده سرمایه گذاری نیاز به عامل بالقوه کاهش درآمد حاصل از سرمایه گذاری های خود را و یا برنامه های بازنشستگی و مطمئن شوید که آنها مالی بافر.

“نقدی پادشاه است بنابراین در حالت ایده آل شما رو تا حد زیادی از پس انداز” گفت: ویلیام اردن ورودی رئيس جمهور از انجمن از شهروندان آمریکایی در خارج از کشور و دیپلمات بازنشسته آمریکایی در پاریس زندگی می کنند. “داشتن که کوسن کلیدی برای هر بازنشسته, اما به خصوص برای بازنشستگان خارج از کشور در زمان هایی از این دست.”

آن را نیز حس می کند به نقد و بررسی مراقبت های بهداشتی در دوران بازنشستگی خود را به مقصد اردن گفت. “Coronavirus اقدام به عنوان یک تست از سیستم های بهداشتی در سراسر جهان, و چگونه آنها مقابله می تواند تحت تاثیر قرار دهد که آیا مردم را انتخاب کنید برای بازنشسته در خارج از کشور,” او گفت:.

و پس از آن وجود دارد ملاحظات امنیتی. “میلیاردها نفر از مردم در حال از کار در بسیاری از کشورها” میچل گفت. “امنیت غذایی در حال کاهش است و فساد و ورشکستگی و سرقت به وضوح در حال رفتن به تبدیل شدن به بیشتر از یک نگرانی است.”

Drobny و Barden در حال حاضر شروع به عامل این نگرانی را به برنامه های خود. زن و شوهر انتظار دارد که برای باقی می ماند از نظر مالی امن حتی به عنوان ایالات متحده و بازارهای جهانی تجربه قابل توجهی در رکود.

اما Drobny می کند و نگران است که بی ثباتی اقتصادی ممکن است باعث ناآرامی های اجتماعی در مکزیک که در آن بسیاری از مردم محلی که وابسته به اقتصاد رسمی کار به عنوان خانهدار باغبان و دیگر خدمات مشاغل صنعت در حال حاضر ،

“مردم زمانی که آنها از جان گذشته, انجام, از جان گذشته, چیز,” او گفت:. اگر ایمنی می شود یک نگرانی او گفت که او و همسرش را به بازگشت به ایالات متحده است.

دبورا Bickel آمریکایی که اجرا می شود به خوبی سن میگوئل بهداشت و درمان-مراقبت از خدمات مشاوره در سن میگول د الند است که کمک می کند تا مهاجران حرکت مکزیکی بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم توصیه کرده است ده ها تن از بازنشستگان در مورد اینکه آیا به ماندن و یا بازگشت به ایالات متحده است.

او توصیه برخی از جمله دیوید و باربارا زیف که در زندگی در سن میگوئل برای 10 سال به بازگشت به ایالات متحده به دلیل موجود شرایط پزشکی.

دیوید زیف و 75 نفر تعویض دریچه آئورت 2½ سال پیش است و یک ضربان ساز. اگر چه Ziffs شد و نه نگران مورد ابتلا به کروناویروس در مکزیک آنها نگران بودند در مورد سفر شدن دشوار و خطرناک است. آنها می خواستند که قادر به دیدار دیوید متخصص قلب و عروق در دانشگاه دوک اگر نیاز به وجود آمد. آنها را از مکزیک به ایالت کارولینای شمالی در ماه گذشته.

“هنگامی که ما با عبور از مرز به تگزاس, من احساس یک احساس امداد است که ما به جایی که در آن ما می تواند خوب مراقبت های پزشکی صحبت با پزشکان در زبان انگلیسی و استفاده از مدیکر” باربارا زیف 73 گفت.

درایو خود را به زمان به عنوان آنها مسلح خود را با تمیز کردن محصولات برای پاک کردن اتاق های هتل ها. آنها نمی خواهد به بازگشت به مکزیک تا آنها احساس امنیت سفر توسط هوا دوباره.

“ما در حال فکر کردن ما اینجا هستیم تا در هر نقطه برای شش ماه تا یک سال” باربارا زیف گفت. “این بسیار مالی برای ما همه چیز است و سلامت-بر اساس.”

آنها هنوز پرداخت $1,250 یک ماه در اجاره برای خانه سه اتاق خوابه در سن میگوئل که آنها می توانید مدیریت از طریق پس انداز — دیوید بازنشسته روانشناس بالینی و باربارا یک معلم بازنشسته و از آنجا که آنها باید به صورت نقدی از فروش در ماه فوریه از خود چپل هیل ،

“ما همه که پول و بازار است که راه را به پایین” دیوید زیف گفت. “بنابراین ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس است.”

برای دیگران پول بیشتر از یک نگرانی است. آوا ویلسون 72 و همسرش او را به نقل مکان از منطقه دنور به دریاچه چپلا مکزیک در سال 2008 پس از از دست دادن بسیاری از پس انداز خود را در بازار سهام سقوط. آنها را به فروش خانه خود را در فروش و خرید متوسط خانه در دریاچه چپلا که آنها ثابت کرده اند تا در طول سال.

سال آنها به مکزیک نقل مکان کرد Wilson, سقوط کردن یک نردبان. زن و شوهر ندارد بیمه بهداشت و درمان و حادثه و هزینه آنها $30,000. آنها هنوز هم پول در بازار سهام اما ویلسون می گوید آنها پوشش بسیاری از هزینه های زندگی خود را از طریق امنیت اجتماعی است.

در حالی که آنها عاشق دریاچه چپلا برای آن آب و هوا و آسان زندگی آنها صحبت کردیم در مورد ترک مکزیک. ویلسون نتواند او نوه اینترنت است که اغلب پر از لکه و کارهای ساده مانند پرداخت قبض تلفن می تواند خسته کننده.

“برای یک زمان کوتاه ما صحبت در مورد داشتن یک نقشه فرار” او گفت:. “ما نمی دانیم که در آن برای رفتن به جایی که شما می توانید استطاعت این شیوه زندگی, با, تازه, تمیز کردن هوا. که در آن شما رفتن به جایی که شما زندگی می کنند در امنیت اجتماعی خود را?”

جانیس Wenning که دارای یک خانه در برکلی کالیفرنیا گرفتن خانه شده است و این چالش است. Wenning, 63, و همسرش در سفر بین جزیره Ambergris Caye در بلیز و خانه خود را در برکلی برای 15 سال گذشته. در این سال آنها برنامه ریزی شده بود در Ambergris Caye برای دو ماه تمدید اقامت خود را پس از صاحب ارائه آنها را به محل در یک تخفیف نرخ ماهانه.

“به چپ در ماه مارس خواهد انداخته اند ما را به آتش,” او گفت:. “همه چیز ما دیدن در رفتن در ایالات متحده نگاه بسیار بد است.”

اما پس از آن پرواز خود را در آوریل لغو شد و Wenning و شوهر شروع به نگرانی حتی به عنوان آنها همچنان به شنا در دریای کارائیب و گرفتن ماساژ توسط ساحل. آنها در نهایت قادر به دریافت کرسی در سفارت آمریکا-مرتب بازگشت پرواز در مه 6.

به عنوان حل و فصل آنها را به زندگی در برکلی آنها آشتی با این واقعیت است که آنها ممکن است سفر بین المللی برای یک مدت زمان طولانی است که تعطیلات خود را ممکن است محدود به مکان هایی در فاصله رانندگی.

“ما در 60s, حتی اگر ما هر دو بسیار سالم ما را تنها نمی توان ‘اجازه دهید در اینجا مثل ما که در زمانی که ما 20s,” او گفت:. “ما آگاهانه تر در مورد جنبه های بهداشت از قرار گرفتن در معرض جنبه های و که در آن مراقبت های بهداشتی ممکن است محدود شود به خصوص برای بازدید کنندگان و یا مسافران.”

اصلاح: نسخه قبلی این داستان شامل نادرست سن برای دیوید زیف. این در حال حاضر به روز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de