بازنشستگان زندگی در خارج از کشور هستند و هنوز هم در انتظار خود محرک پرداخت

“من یک بازنشسته شهروند آمریکا در امنیت اجتماعی زندگی در خارج از کشور” یکی از خوانندگان نوشت. “من پستی خارجی آدرس فایل با اداره تامین اجتماعی. من هنوز موفق به دریافت یک محرک پرداخت. من هنوز هم واجد شرایط شود؟”

یکی دیگر فرستاده: “من دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی ناتواني از طریق واریز مستقیم به آمریکا حساب در حالی که زندگی در خارج از کشور در فرانسه. من به دام افتاده بود stateside زمانی که مرزها بسته شده در حالی که بازدید از خانواده است. چون من گاهی اوقات من همیشه ظ من اظهارنامه مالیاتی از طریق 2018. من 2019 اسناد و مدارک در آپارتمان فرانسه, بنابراین من نمی ظ برای این سال است. من فراتر از کبود در این وضعیت است. آنها به همه که پول به uber ثروتمند و شرکت های بزرگ هستند حفاظت از آمریکایی ها از این بیماری و ساخته شده آن را غیر ممکن است برای پیدا کردن هر گونه اطلاعات در مورد نحوه دریافت ما خرده.”

در آن آنلاین صفحه مورد محرک پرداخت IRS آدرس سوال از آمریکایی ها زندگی در خارج از کشور. آژانس اشاره می کند که شهروندان ایالات متحده زندگی در خارج از کشور واجد شرایط برای یک محرک پرداخت اگر آنها یک شماره امنیت اجتماعی و نمی توان ادعا کرد که به عنوان یک وابسته به دیگری مالیات دهندگان. شهروندان آمریکایی به مهاجران بدون شماره امنیت اجتماعی نیست واجد شرایط برای یک محرک پرداخت.

ایالات متحده نمی کامپایل اطلاعات رسمی در تعدادی از آمریکایی ها زندگی در خارج از کشور اما در سال 2016 وزارت امور خارجه حدود 9 میلیون آمریکایی در خارج از کشور زندگی می کنند.

اگر شما زندگی می کنند در پورتوریکو, جزایر ویرجین ایالات متحده آمریکا, ساموآ, گوآم و یا مشترک المنافع از جزایر ماریانای شمالی, به طور کلی مقامات مالیاتی محلی را صادر محرک پرداخت IRS گفت. در این گونه موارد تماس با محلی مقامات مالیاتی آژانس گفت.

اگر شما نمی دریافت یک محرک پرداخت IRS می گوید به بررسی “دریافت و پرداخت” ابزار. ممکن است کمک کند اگر چه بسیاری از مردم هنوز هم شکایت که آنها در حال گرفتن پیغام خطا یا اخطار گفت: اطلاعات خود را تعیین نمی شود. اگر دسترسی به “دریافت و پرداخت” پورتال کار نمی کند, شما ممکن است یک نامه نشان می دهد که پرداخت ساخته شده بود, حتی اگر آن را نشده نشان داده نشده است. مراقبت عمل نیاز به یک نامه بود از طریق پست به مالیات دهندگان آخرین آدرس شناخته شده 15 روز پس از یک محرک پرداخت فرستاده شده است.

اگر شما قابل اعتماد دریافت مکاتبات از اداره تامین اجتماعی و سپس احتمالا شما باید تاثیر اقتصادی پرداخت (EIP) نامه با توجه به IRS سخنگوی اریک اسمیت. “پس از آن را دریافت کرده و هنوز هم وجود دارد هیچ پرداخت و سپس ردیابی روش های در دسترس هستند,” او گفت:.

اسمیت گفت: اگر شما با دریافت یک EIP متوجه 1444 در پست الکترونیکی و یا پرداخت از تاریخ “دریافت و پرداخت” اما خود را دریافت کرده اند پرداخت, درخواست, پرداخت, ردیابی با ارسال IRS فرم 3911 یا تماس 800-919-9835.

من باید به شما هشدار می دهند که IRS است که هنوز پردازش از طریق پست و مکاتبات پس از آن ممکن است برخی از زمان برای آژانس برای پیگیری کردن آنچه رخ داده به خود محرک پرداخت. و EIP خط تلفن محدود نیروی انسانی.

برای امنیت اجتماعی گیرندگان هنوز هم وجود دارد احتمال این که پرداخت خود را در حال آمدن است اما با تاخیر است با کاهش نیروی انسانی در IRS با توجه به این رمان coronavirus.

“امیدوارم آنها به طور معمول هر دو منافع خود و فدرال بازپرداخت و واریز مستقیم” اسمیت گفت. “اما صرفنظر از اینکه چگونه آنها منافع خود را در صورتی که فایل یک بازگشت فقط به عنوان برای stateside filers چه در بازگشت کنترل خواهد شد. بنابراین اگر هیچ بازپرداخت که قطعا نمی تواند تعجب آور باشد برای کسی که در امنیت اجتماعی آنها خواهد بود خود تاثیر اقتصادی پرداخت توسط چک کنید مگر اینکه آنها قادر به استفاده از ما دریافت پرداخت ابزار برای اضافه کردن مستقیم خود را سپرده گذاری اطلاعات. اگر آنها با توجه به بررسی وجود دارد می تواند تاخیر صرفا با توجه به زمان اضافی اغلب مورد نیاز برای ارائه پست الکترونیکی به خارجی آدرس.”

چت زنده

لطفا تاریخ پنجشنبه در ظهر (به وقت شرق آمریکا) به صورت زنده بحث و گفتگو در مورد پول خود را. مهمان من خواهد بود Alanna McCargo معاون رئیس جمهور برای تامین مالی مسکن سیاست در موسسه شهری و مایکل نیل عضو ارشد پژوهش در مسکن سرمایه گذاری سیاست مرکز در موسسه شهری.

خواننده سوال هفته

اگر شما یک امور مالی شخصی و یا بازنشستگی سوال و ارسال آن به colorofmoney@washpost.com. در خط موضوع قرار دادن “سوال هفته.”

س: اخیرا ما نامه که اعتبار ما محدود بود و در حال کاهش است. دلیل داده شده بود که ما صرف کنون زیر در دسترس ما محدودیت اعتباری در 12 ماه گذشته. این کاملا درست است که ما تمایل به استفاده از کارت های که به نقدی و پرداخت آن در کامل است. از آنجا که کارت ارائه دهنده کاهش اعتبار موجود چگونه خواهد شد و این ما را تحت تاثیر قرار رتبه بندی اعتباری?

یک: عمده کارت اعتباری صادر کنندگان حذف محدودیت های اعتباری به عنوان یک نتیجه از تاثیر مالی این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به CreditCards.com.

“اکثر مردم درک نمی کنند چقدر آزادی کارت اعتباری صادر کنندگان مجبور به کاهش محدودیت و یا حتی لغو کارت بدون هشدار” گفت: Ted Rossman صنعت تحلیلگر در CreditCards.com.

Rossman گفت که در سال 2008 در طول رکود بزرگ 20 درصد از شرکت های کارت قطع خطوط اعتباری برای مشتریان با نخست نمرات اعتباری و 60 درصد کاهش می یابد خطوط بیپشتوانه cardholders.

حتی Rossman که فوق العاده بالا با نمره های اعتباری (829) نوشت: به تازگی است که اعتبار خود را محدود قطع شد. به نام او به شکایت و آن را دوباره بازسازی شد.

“من تعجب به من بود قادر به گرفتن تصمیم معکوس به سادگی از طریق تماس با خدمات به مشتریان و درخواست مودبانه” Rossman نوشت. “از آن زمان کمتر از یک دقیقه. آن را حتی نمی نیاز به یک بررسی اعتبار است. این یک نکته خوب اگر شما از یک شبیه, اطلاع رسانی, اگر چه آن را نمی خواهد همیشه کار می کنند.”

Bankrate.com خطاب محدودیت اعتباری کاهش در میان coronavirus همه گیر و گفت: “کاهش مقدار پولی که cardholders قادر به قرض گرفتن یکی از راه های که در آن بانک ها به کاهش خطر ابتلا به آنها در زمان عدم اطمینان مالی.”

کاهش در یک حد اعتباری زمانی که شما به پرداخت صورتحساب خود را در زمان و در کامل به نظر می رسد مانند یک توهین هنگامی که شما مراقب باشید در مورد اعتبار خود را استفاده است.

نمره های اعتباری مدل های خود را نگاه کنید استفاده از اعتبار برای هر حساب فعال و به طور جداگانه استفاده خود را برای همه کارت های اعتباری خود را با هم. سی درصد از نمره های اعتباری خود را ساخته شده است چگونه شما را مدیریت بدهی و یا خود را “استفاده از اعتبار” به معنی چه درصدی از اعتبار موجود خود در حال استفاده و یا قرض گرفته شده.

یک مطالعه توسط FICO یافت که cardholders با نمرات بالا 795 استفاده از به طور متوسط 7 درصد از حد اعتبار خود را. متوسط گردان استفاده برای مصرف کنندگان با اعتبار 850 امتياز 4.1 درصد است.

به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ خود و استفاده از اعتبار کم پایین تر حد اعتبار نباید تحت تاثیر قرار نمره اعتباری خود را.

بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید

من هم علاقه مند به تجارب خود و یا نگرانی در مورد بازنشستگی و یا پیری است. شما می توانید بیهوده گویی یا بیحوصلگی حرف زدن. ارسال نظرات و پیشنهادات خود را به colorofmoney@washpost.com. لطفا نام شهر و دولت. در خط موضوع قرار دادن “بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید.”

بسیاری از این دیدگاه هنوز هم در مورد از دست رفته و یا با تاخیر محرک پرداخت.

“من 68 سال و دریافت من تامین اجتماعی هر ماه مانند ساعت از طریق واریز مستقیم” نوشته ریموند Siska از پارما, Ohio. “این است که تنها منبع درآمد. من نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی و نه پس از سال 2016. با توجه به IRS من باید دریافت من 1200 دلار در پایان ماه آوریل است. آن است که در حال حاضر ژوئن 9th. من هنوز دریافت نکرده اند من پرداخت.”

اگر شما دریافت پرداخت خود را, این پست ممکن است کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات