بازنشسته پزشکان در ایتالیا در حال بازگشت به کار برای درمان coronavirus بیماران

Maurizio Brambatti سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

دکتر پیاده روی در نزدیکی تجهیزات بهداشت و درمان در طول یک هدایت مراجعه به جدید covid-19 بخش از Tor Vergata بیمارستان در رم در روز جمعه.

رم — بازنشسته دکتر در خانه خود را به حومه در شمال ایتالیا مشغول به کار در باغ سبزی که تلفن زنگ زد — یک تماس ورودی از رئیس سابق خود. مکالمه خود را کوتاه بود. سپس ماریو Cavazza, 67, رفت داخل به اطلاع خانواده خود را در مورد چگونه زندگی خود را در حال تغییر بود.

“من به نام بازگشت به کار” او به آنها گفت.

در سراسر ایتالیا در پاسخ به یک بیماری همه گیر است که افزایش بیش از حد سریع برای سیستم بهداشت و درمان برای مقابله با یک لژیون از بازنشسته پزشکان و پرستاران در حال بازگشت به بیمارستان. آن را نامطلوب و خطرناک زندگی برگشت در مقیاس وسیع.

بازنشستگان در حال ورود دوباره به میدان رقابت با یک ویروس است که به خصوص مرگبار برای سالمندان است. و حتی برای کسانی که از بازگشت به آشنا و درمانگاه و بیمارستان و کارهایی که آنها انجام در حال حاضر غیر قابل تشخیص — هماهنگی جنگ-سبک تریاژ در مکان deluged با بیماران و یا رقیب با افراد جدا شده از خانواده های خود و برای نفس نفس نفس زدن.

[ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای ردیابی شیوع. تمام داستان های مرتبط در خبرنامه برای دسترسی به رایگان هستند.]

در تعداد فزاینده ای از مکان های برخورد با عمده شیوع بیماری از لندن به نیویورک بازنشسته کارگران بهداشت در پاسخ به اظهارات مشابه برای مقابله با هجوم. کشورهای با بیشترین موارد اضطراری به دنبال نه تنها برای پزشکان بلکه داوطلبان افرادی که چپ midcareer و یا کسانی که مایل به نقل مکان از کشورهای دیگر و یا کمتر-آمار مناطق.

برخی از مدارس پزشکی آمریکا ارائه شده در اوایل فارغ التحصیلی برای دانش آموزان مایل به پرش به مبارزه با کروناویروس. در ایتالیا بیش از حد دانشجویان پزشکی داده شده گزینه به جست و خیز بیش امتحانات نهایی و با عجله به میدان.

اما این وضعیت در ایتالیا می ایستد جدا از دیگران در غرب به دلیل شیوع بیماری در جریان بوده است دیگر و از آنجا که بیش از 6,300 کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر قرارداد این ویروس با توجه به خدمات بهداشت ملی نازک شدن صفوف از پرسنل پزشکی. امکانات کوتاه در تجهیزات حفاظتی برای کارکنان.

و حداقل 50 پزشکان مرده بود پس از ابتلا به کوروناویروس. سه نفر از کسانی که به گفته فدراسیون, ایتالیایی, پزشکان بازنشسته شدند یا semiretired.

کلودیو Furlan

AP

پزشکان کار در coronavirus بيماران در بخش مراقبت ويژه از سن ماتئو بیمارستان در پاویا در ایتالیا در روز پنج شنبه.

“در اواخر ماه فوریه و به او گفتم: Gino مراقب باشید’ از آنجا که ما بسیار قدیمی” گابریل Fasoli گفت: در مورد برادر خود Gino Fasoli یک دکتر که درگذشت این ماه در 73. Fasoli شده بود semiretired و تا به حال ادامه داد: برای پر کردن در برای پزشکان عمومی در شمال استان برشا حتی به این بیماری همه گیر را شکست برادرش گفت.

“او تا به حال شده است در یک نقطه سخت,” گابریل Fasoli گفت. “مقامات بهداشتی به او تنها یک مطلوب هشدار و یک نوع نور ماسک نه کسانی که خاص به صورت مداوم ویروس.”

در مارس 9, ویروس تا به حال پیشرفت به نقطه ای که Fasoli بیش از حد ضعیف به صحبت می کنند.

او یک روز پس از تست و تایید او مثبت برای coronavirus برادر خود را گفت.

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز این بیماری همه گیر کوروناویروس]

موج بازگشت پزشکان است که عمدتا در 60s و 70s به. برخی از داوطلب به عقب می آیند. دیگران مانند Cavazza که بازنشسته شده بود در اوایل ماه ژانویه پس از 35 سال سپری شده در اتاق های اورژانس و خوشحال شده بود برای رهایی از زندگی میانه-of-the-night calls.

او شده است می خواهم با توجه به یک حزب تعجب برای بازنشستگی خود را و او شده است می خواهم یادگیری برای لذت بردن همسرش به نام “آهسته زندگی است.” او به کاوش در گوشه های پنهان از خود شهر بولونیا. او ساخت منطقه ای ظروف برای شام پاستا با دلچسب ragu. او صرف زمان تعمیر یک خانه دوم در حومه شهر.

“من خوشحالم به این نتیجه کار من به عنوان یک پزشک به انجام چیز دیگری به طور کامل. من می خواستم را به من زمان گفت:” Cavazza که تا به حال عمل جراحی قلب قرار گرفته در ماه اکتبر.

اما چند هفته پیش او در بر داشت خود را از بازگشت به کار — این بار نه در ER بلکه کمک به هماهنگی بین بیمارستان ها در این منطقه است. او همچنین شروع یک وجود انزوا. و جوانترین دختر عقب نشینی به کشور, صفحه اصلی. Cavazza ماند در بولونیا.

“ما نمی خواهد ببینید, پدر و دوباره تا زمانی که می داند که” جوانترین دختر مارتا گفت. “در غیر این صورت او در حال فکر کردن بود هر شب, ‘وای خدا من ممکن است به ارمغان آورده اند [ویروس] برگشت با من.’ “

توصیف تجارب خود را در طول هفته گذشته چندین بازنشسته پزشکان گفت: داستان از ردیابی این ویروس از راه دور — اولین مطالعه در مورد اولیه شیوع بیماری در چین و سپس بدونم که اگر آن را ممکن است محو شد مانند سارس تنها به تحقق بخشیدن به در اواخر ماه مارس بود که در ایتالیا و در مورد به غلبه نظام سلامت است.

“یک بیماری همه گیر به معنی تمام مراقبت های بهداشتی ملی به جهنم می رود” گفت: Vanni Borghi, 63 بود که semiretired قبل از coronavirus. “شما باید این احساس ناتوان است.”

بسیاری از استخدام پزشکان آمده اند به بیمارستان های ایتالیا زده شمال است که دیده می شود اکثریت این کشور 10,000 coronavirus مرگ و میر.

در یک بیمارستان در منتبللونا هشت بازنشسته پرستاران و پزشکان باید روی به علاوه یکی دیگر است که تا به حال رفتگان رشته پزشکی midcareer — برای تبدیل شدن به یک شهردار محلی.

که شهردار مائورو Migliorini بازگشت به بیمارستان در اوایل این ماه به بازیابی پزشکی جدید نشان, تنها برای پیدا کردن یک مرکز به طور کامل دوباره ترسیم برای بحران: موانع در ورودی کارگردانی بيماران با تب و سرفه; آسانسور طراحی شده به طور انحصاری برای covid-19 بيمار با علامت “خطر بیولوژیکی.”

Migliorini که 50 گفت: او امضا در شش ماه قرارداد.

“می توان آن را تمدید کرد در صورت اضطراری,” او گفت:.

[سه ماه به این بیماری همه گیر در اینجا چیزی است که ما می دانیم]

مرکز ایتالیایی اضطراری است که در شهر برگامو که در بیمارستان های عمومی دارای پنج حیاتی بیماران برای هر تخت مراقبت ويژه و که در آن یک بار بازنشسته دکتر صرف روز خود را ابداع راه هایی برای کاهش عذاب از مردم که مبارزه به نفس است.

قبل از شیوع 74 ساله Fredy Suter, یک متخصص بیماری های عفونی شده بود semiretired اما هنوز هم تا به حال دست در مراقبت تسکینی. در ماه فوریه در حالی که ساخت دور در منطقه او متوجه شده بود کشت غیر منتظره ای جدی پنومونی موارد است.

به زودی آزمایش نشان داد که حداقل یکی از آن دسته از بیماران مثبت بود برای coronavirus. Suter فکر می کند او قرارداد ممکن است ویروس خود را و مبارزه مورد خفیف.

به عنوان شیوع آمد به تمرکز او در بازدید از این بیمارستان که از آن او تا به حال بازنشسته در سال 2011.

“اگر شما نیاز به یک پزشک” او به خاطر گفتن مدیر Papa Giovanni XXIII بیمارستان “من در دسترس هستم.”

پس از بازگشت او کار شده است به تمایل به بیماران مبتلا به آنچه Suter تماس “ناامیدی” — افرادی که در هنگامی که دست پاچه گرسنه برای تهویه و مهر و موم کردن از عزیزان خود را به عنوان آنها مبارزه برای زندگی خود را.

“این دردناک,” Suter گفت.

در بیمارستان بدترین کردن بیماران انتوبه دروغ گفتن در معده, تسکین یافته. اما Suter معاملات با مردم که هنوز نرسیده شدید ترین نقطه — مردم دربسته در محیط با شفاف bubblelike اکسیژن و کلاه.

“گاهی اوقات آنها را آشفته” Suter گفت. “آنها متوجه گرانش از آنچه که اتفاق می افتد.”

او گفت که مردم با این ویروس مبارزه به صحبت با صدای رسا که پوشیدن کلاه ایمنی, اما از بین بردن آن حتی به طور خلاصه خطرناک است. “آن را مانند باز کردن یک زیپ برای ویروس,” او گفت:.

هنوز هم او آن را انجام داده است. برای بیماران با قدرت به صحبت با او می پرسد اگر او می تواند در تماس با خانواده خود را. چه باید بگویم پسر خود را ؟ دختر خود را ؟

“من سعی می کنید برای شکستن این مداوم تنهایی,” او گفت:.

Suter گفت: در هفته های اخیر احساس کرده اند هیچ چیز مانند قبل است.

در سراسر برگامو, نشانه ستایش پزشکی کارگران می گویند “نمی دهد” در گویش محلی و در داخل بیمارستان و کارگران در حال انجام آنچه آنها می تواند به نگه دارید تا. Suter گفت: او تماس خانواده ها نیم-ده بار در هر روز به روز رسانی آنها در وضعیت نسبی خود را و اجازه دادن به آنها را می دانم زمانی که آن را ممکن است به بدتر شدن.

“هر زمان که یک بیمار می گذرد دور در یک زمان کوتاه بعد خود پر نو” Suter گفت.

ادامه مطلب

ایتالیا جدید کروناویروس موارد در حال کاهش است. چگونه به زودی به زندگی عادی بازگشت ؟

ایتالیا coronavirus مرگ و میر سرسام آور هستند. آنها ممکن است بیشتر پیش نمایش از ناهنجاری.

در شهر اعلامیه پر کردن روزنامه اما بازماندگان سوگواری تنهایی

به عنوان coronavirus موارد رشد و بیمارستان در شمال ایتالیا در حال اجرا هستند از تخت

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>