به 2 تریلیون دلار محرک قانون مجاز توسط کنگره در ماه گذشته شامل صدها میلیارد برای کسب و کار برای صرفه جویی در شغل و راه اندازی مجدد اقتصاد است. فدرال رزرو در دسترس ساخته شده است میلیاردها دلار وام برای مبارزه شرکت های بیش از حد.

اما بدون اقدام بیشتر توسط مقامات کمی از این پول در جریان را به شرکت های خرده فروشی مانند میسی شکاف یا J. C. Penney. دلیل: پس از سال ها از دست دادن زمین به رقابت آنلاین و کاهش بازار, ترافیک, برخی از فروشندگان ممکن است قادر به بازپرداخت دولت است.

میگردد به عبارت دیگر چیزی است که می تواند رد صلاحیت آنها از نجات.

به عنوان مقامات در وزارت خزانه داری و فدرال رزرو صنایع دستی برنامه های نجات آنها باید اعتصاب تعادل بین میل به محدود کردن بیماری همه گیر اقتصادی فاجعه در برابر نیاز به حفاظت از پول مالیات دهندگان.

لابی برای خرده فروشان که استخدام بیش از 4 میلیون کارگران تاکید دارد که زیان کار عظیم است که می تواند رخ می دهد در غیاب فدرال کمک و همچنین به عنوان آسیب آن می تواند به تامین کنندگان خود را و صاحبخانه.

مقامات فدرال “باید فکر طریق مشکل اشتغال است که می تواند رخ دهد اگر این شرکت ها دریافت نمی, کمک,” دیوید, فرانسوی, معاون ارشد رئيس جمهور از فدراسیون ملی خرده فروشی در گفتگویی گفت. “ما در حال همکاری با مقامات در وزارت خزانه داری و فدرال رزرو برای اطمینان از گسترده ترین مجموعه ای از نیازهای خرده فروشی در نظر گرفته شود.”

اما دیگران استدلال می کنند که دولت نجات نیست به معنای صحیح برای اجرای تغییرات در اقتصاد تنها به عمل به عنوان بافر در برابر یک تاریخی بحران است.

اریک Rosengren رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو بوستون از سال 2007 در مصاحبه ای گفت: فدرال رزرو برنامه های متمرکز در شرکت با یک “جامد مدل کسب و کار.”

“این برنامه ها کمک نمی کند هر سازمان” Rosengren گفت. “کسانی که شرکت تصمیم به یک مطلب-اهرمی ترازنامه. ما قصد داریم به ارائه کمک های زیادی را [به آنها].”

مقامات فدرال رزرو و وزارت خزانه داری کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

اما تنها شرکت تلقی پایدار ترین — است که کسانی که حداقل یک “درجه سرمایه گذاری” پیوند امتیاز — مجاز به شرکت. فهرست عمده فروشان که رتبه بندی اوراق قرضه کاهش یافته است کمتر از استاندارد است که شامل برخی از بزرگترین نامها: macy’s, فاصله, J. C. Penney, دیلرد, Belk, Neiman Marcus, J Crew, L مارک های که شامل راز ویکتوریا و صورتی و Ascena خرده فروشی که شامل Ann Taylor و لین برایانت.

لابی برای خرده فروشان در حال حاضر درخواست فدرال رزرو و وزارت خزانه داری که ارائه خواهد شد $454 میلیارد دلار در کمک به کسب و کارهای تحت مراقبت در عمل برای حمایت از بیمار خرده فروشان. وزارت خزانه داری در حال حاضر نوشتن قوانین است که تعیین صلاحیت شرکت ها برای این برنامه است.

این استدلال از خرده فروشان است که در بخش های بزرگ در چگونه بسیاری از مردم آنها را استخدام کنند. در برآورد بیش از یک میلیون شغل در معرض خطر هستند. علاوه بر این, آنها می گویند, وب از تامین کنندگان صاحبخانه و دیگر سرمایه گذاران بستگی به فروشگاه.

انتقادی به جریان کمک رسانی به فروشندگان مختلف است که آیا بیمار از شرکت ها خواهد شد دیدار با معیارهای واجد شرایط تعیین شده توسط ریسک گریزی مسئولان است.

معیارهای واجد شرایط بودن برای برنامه های امداد رسانی ممکن است “بیش از حد محدود برای برخی از بهترین شرکت های شناخته شده,” فدراسیون ملی خرده فروشی جمهور متی Shay گفت: در مارس 27, نامه ای به بانک مرکزی و مقامات وزارت خزانه داری. “[ما] بپرسید که سازمان های مربوطه خود را اعمال اختیارات به اینکه این برنامه بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.”

درخواست برای کمک از خرده فروشان بزرگ در حال حاضر یکی از starkest و سخت ترین سوالات رو دولت در حال حاضر: باید کمک های ارائه شده به شرکت های که ممکن است به زودی شکست ؟

سوال پژواک یکی که ارائه شد با مشکل خودروسازان در طول رکود اقتصادی ، هر چند تولید کنندگان ماشین در مبارزه بودند و حتی قبل از آن رکود دولت یو بی اس در بازار آنها را به هر حال حداقل در بخشی به دلیل چگونه بسیاری از مشاغل در خطر بود.

اما مقامات در نظر بگیرید که آیا این پول پرداخت خواهد شد. پس از کمک مالی در طول بحران مالی جهانی در سال 2008 برای مثال مقامات دولت افتخار است که اورژانس سرمایه گذاری از پول مالیات دهندگان شده بود بازگشت. سال پس از خزانه تمدید $426 میلیارد دلار به موسسات مالی تحت Troubled Asset Relief Program مقامات استدلال می کنند که آنها تا به حال بهبود همه از پول و حتی یک سود کوچک.

نلی لیانگ سابق بانک فدرال رسمی که کمک به اجرای سیاست ثبات در طول بحران مالی جهانی گفت که برای فروشگاه ها است که نمی خواهد زنده ماندن پس از خاموش شدن ناگهانی “شما ممکن است کمک به آنها را با ارائه وام های بیشتر.”

در حال حاضر یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز, لیانگ گفت که برای سیاستگذاران در وزارت خزانه داری خواهد شد که ارائه وام و سرمایه گذاری به شرکت های “سوال اصلی این است که: آنچه که تحمل خود را برای خطر است ؟ چه ضرر و زیان آنها مایل به پذیرش در سرمایه های موجود در مراقبت عمل برای کسب و کار؟”

در حالی که تغذیه شده است از نظر قانونی مجبور به ارائه پول به کسانی که می توانند بازپرداخت برخی از کارشناسان گفت: وزارت خزانه داری ممکن است اختیارات بیشتری به ریسک شرط.

چنین شرط که ارزش آن با توجه به صنعت طرفداران به دلیل شکست عمده زنجیره های گذشته از خروج کارکنان بیکاری می تواند مجموعه ای خاموش موج دار شدن اثر در فروشگاه تامین کنندگان و مالکان و سرمایه گذاران. آهسته کاهش مداوم در میان خرده فروشان ایالات متحده آمریکا در سال های اخیر آنها هشدار می دهند, می تواند تبدیل به یک سرگیجه شیرجه رفتن با بسیاری از خسارت های ناخواسته.

حتی برخی از منتقدان از سال 2008 کمک مالی به نفع کمک به خرده فروشان.

“ما باید مایل به انجام چیزی است که ما معمولا نمی خواهد انجام دهید برای نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد است گفت:” جاش Bivens مدیر تحقیقات اقتصادی موسسه سیاست چپ متمایل گروه پژوهشی.

Bivens اضافه شده است که در حالی که او در بر داشت برخی از 2008 یونان اعتراض به دلیل کمک به جریان به بانک ها بود که “همدستی” در ایجاد بحران “است که این مورد در اینجا. هیچ یک از این شرکت ها ناشی از این بیماری همه گیر.”

حتی به عنوان اقتصاد آمریکا بوده است نشان دادن نشانه هایی از قدرت در سال های اخیر بسیاری از خرده فروشان شده اند پایدار شرایط یادآور رکود اقتصادی گفته تحلیلگران و در حال حاضر می آید هفته تعطیلی.

در حال حاضر در چند هفته گذشته شاخص S&P رتبه جهانی یکی از سازمان های که نرخ شرکت های اقتصادی, بهداشت و درمان صادر کرده است منفی گزارش حدود 50 از 125 شرکت های خرده فروشی آن را بررسی.

“بخش خرده فروشی شده است عامل در یک مضطرب محیط زیست برای سال” گفت: سارا شرکت wyeth بخش سرب به صورت خرده فروشی و رستوران ها در S&P رتبه جهانی. “تاثیر کامل از این بحران نشده است به طور کامل متوجه شدم و آن را به بدتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات