هزینه های خرده فروشی است که هنوز هم نزدیک به 8 درصد از ماه فوریه و همچنین پایین 6 درصد در مقایسه با آوریل 2019 با اقتصاددانان هشدار آن می تواند سال برای فروشندگان و خریداران به دوباره بجای اول برگشتن از ویرانی اقتصادی از این بیماری همه گیر. در عین حال آخرین آمار اقتصادی پیشنهاد کرده است با روشنایی ضعیف تابیدن از امید.

“ما شاهد برخی از جهش اما به طور کلی این هنوز هم در طول تاریخ کم تعداد” گفت: اندرو Lipsman یک خرده فروشی تحلیلگر تحقیقات بازار شرکت eMarketer. “واقعیت این است که ما هنوز هم نرخ بیکاری بالا اعداد و با وجود این احساس خوب حرکت ماه گذشته مصرف کننده اقتصاد است که هنوز هم بسیار قوی امان باشد.”

هزینه های مصرف کننده که به طور معمول درایوهای 70 درصد از اقتصاد این کشور به شدت کاهش یافته است در ماه های اخیر. همه گیر نیز عجله موج خرده فروشی ورشکستگی با یاد زنجیر مانند J. Crew, Neiman Marcus و J. C. Penney تشکیل پرونده فصل 11 حفاظت در مه.

حدود 21 میلیون آمریکایی هنوز هم باقی می ماند و بدون شغل. نرخ بیکاری رسمی در 13.3 درصد است که بالاتر از آن بود که در اوج رکود اقتصادی ، و حتی اگر کارفرمایان ایالات متحده اضافه شده 2.5 میلیون شغل ممکن است اقتصاددانان می گویند در حال انجام ابهامات در مورد بحران بهداشت عمومی و اقتصاد باید آن را دشوار است برای اطمینان می دانم زمانی که مصرف کنندگان و کسب و کار می تواند به بازگشت به سطح هزینه بیشتر رایج است در چند سال گذشته است.

“اعداد در حال بهبود به دلیل صحنه reopenings در سراسر کشور, اما اقتصاد باقی خواهد ماند نرم برای برخی دوره از زمان” گفت: Brian علائم یک اقتصاددان و مدرس ارشد در دانشگاه نیوهیون. “مردم نیاز به اعتماد به نفس و ایمان-هر دو در اقتصاد و در نظارت و آزمایش [از covid-19] اجتماعی فاصله و در نهایت یک واکسن. اما ما هنوز وجود ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات