خرده فروشی فرو 16.4 درصد در ماه آوریل به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس درایوهای رکورد کاهش

این رقم نشان دهنده این هفته که در اکثر ایالت ها هنوز تعطیل. ماه گذشته 20.5 میلیون نفر ناگهان شغل خود را از دست داده و نرخ بیکاری در کشور شروع به پریدن کرد به 14.7 درصد بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

“حتی اگر کاهش شدید بود که انتظار می رود, درجه, درد, باور نکردنی است” نوشت: آواز برنده Sohn, استاد امور مالی و اقتصاد در Loyola Marymount دانشگاه و رئیس شرکت مشاوره SS اقتصاد است.

فروش لباس و لوازم جانبی فروشگاه ها پایین 89.3 درصد نسبت به سال گذشته است. مغازه فروش مبلمان و الکترونیک نیز شاهد برخی از شدیدترین کاهش همراه با رستوران ها و فروشگاه های فروش لوازم ورزشی, کتاب و آلات موسیقی.

فروشگاه های مواد غذایی, از سوی دیگر, دیدم 13.2 درصد بالابر در مقایسه با آوریل سال 2019 به عنوان آمریکایی ها باقی مانده بودند با گزینه های کمتر برای غذا خوردن بیرون.

تعداد فزاینده ای از کشورها ادعا می کنند که کاهش محدودیت در مراکز و رستوران ها سالن ها و دیگر کسب و کار ضروری است به راه اندازی مجدد اقتصاد و حتی به مقامات بهداشت هشدار در مورد تهدید مرگبار از حرکت بیش از حد به سرعت.

اما به هر شکل از “بازگشایی” ممکن است به زودی به اندازه کافی برای خرده فروشان که در حال حاضر پرونده برای ورشکستگی. در هفته های اخیر, J. Crew و Neiman Marcus ظ برای فصل 11 حفاظت. مرحله فروشگاه — که در عمل 738 فروشگاه در 42 متحده تحت کاخ سلطنتی Gordmans و دیگر پلاک — گفت: آن را نقد صدها نفر از مکان و جستجو برای یک خریدار.

“نابودی خرده فروشان کوچک و بزرگ شده است مورد بحث برای هفته اما برای دیدن واقعی تاثیر بر بخش فک انداختن” مایک Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E-تجارت گفت: در یک تحلیلگر توجه داشته باشید. گرفته شده و در مجموع این رنگ زیبا تصویر تلخ برای درآمد انتظارات با خرده فروشان عمده مانند JC Penney, Nordstrom و هدف مجموعه به گزارش هفته آینده.”

تحلیلگران گفت: این لیست از خرده فروشان مبارزه برای بقا تنها رشد خواهد کرد. تعطیلی می تواند نامتناسب جلوه های پایین و میانی ردیف مراکز خرید که با آن مواجه نامشخص آتی حتی قبل از این بیماری همه گیر. برای سال آمریکایی ها خود را تغییر عادات خرید دور از آجر و ملات فروشگاه به آغوش تجارت الکترونیکی ارائه شده است. در حال حاضر خرید آنلاین اگر اغلب تنها — یا امن ترین گزینه.

Sohn گفت که حتی به عنوان اقتصاد به تدریج بازگشایی در مه, دیگر عوامل می تواند همچنان به خنثی کردن خرده فروشی. نمرات گذاشته کارگران نمی خواهد به بازگشت به شغل خود را در هر زمان به زودی. بسیاری از بدترین ضربه صنایع مانند خطوط هوایی و هتل ها و سالن های تئاتر را به بریده بریده ظرفیت به حمایت اجتماعی فاصله دستورالعمل و فروش هزینه.

“وجود خواهد داشت عظیم ورشکستگی کسب و کارهای کوچک و یک منبع بزرگ از مشاغل در امریکا” Sohn گفت. “این پاسخ های رفتاری از پوسته-شوکه مصرف کنندگان است که برای سرپا ایستادن کردن و صرفه جویی تا آنجا که آنها می توانید تا مبادا این وضعیت بدتر می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>