خرده فروشی فرو 16.4 درصد در آوریل کاهش رکورد

مصرف کنندگان نیز کشیده پشت در, الکترونیک, لوازم خانگی, مبلمان و بنزین و تحلیلگران می گویند این می تواند سال قبل از صرف اینچ تا قبل از همه گیر سطوح.

“شما کردم مالی cloud بیش از همه سر گفت:” Hmm آیا من واقعا نیاز به این کار؟,'” گفت: وندی Liebmann, مدیر اجرایی سوپرلیگ بانوان استراتژی خرده فروشی های مستقر در نیویورک مشاوره. “این دو خمرهای شکل همگرایی سلامت و بحران های مالی در حال رفتن به نگه داشتن مردم بسیار محتاط برای مسافت های طولانی است.”

ارتجاعی, او گفت:, و تدریجی خواهد بود. بیش از 20 میلیون آمریکایی به طور ناگهانی خود را از دست داده مشاغل در مارس ارسال نرخ بیکاری در کشور افزایش به 14.7 درصد بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

هزینه های مصرف کننده که به طور معمول درایوهای 70 درصد از اقتصاد این کشور باقی می ماند تا حد زیادی گود را به عنوان آمریکایی ها جلو و عقب بر روی تقریبا هر دسته از کالا. دو استثنا بودند از فروشگاه های مواد غذایی که در آن خرید و فروش افزایش یافت 13 درصد از یک سال پیش و خرید و فروش آنلاین است که رشد حدود 21 درصد است.

بازارهای سهام رفت به عقب نشینی در اخبار با میانگین صنعتی داو جونز سقوط حدود 1 درصد در زنگ افتتاحیه, قبل از برش ضرر و زیان خود را.

تعداد فزاینده ای از کشورها ادعا می کنند که کاهش محدودیت در مراکز و رستوران ها سالن ها و دیگر کسب و کار ضروری است به راه اندازی مجدد اقتصاد و حتی به مقامات بهداشت هشدار در مورد تهدید مرگبار از حرکت بیش از حد به سرعت.

همه گیر آورده در یک موج خرده فروشی ورشکستگی با زنجیر اصلی مانند J. Crew و Neiman Marcus تشکیل پرونده فصل 11 حفاظت در هفته های اخیر. مرحله فروشگاه — که در عمل 738 فروشگاه در 42 متحده تحت کاخ سلطنتی Gordmans و دیگر پلاک — گفت: آن را نقد صدها نفر از مکان و جستجو برای یک خریدار.

“نابودی خرده فروشان کوچک و بزرگ شده است مورد بحث برای هفته اما برای دیدن واقعی تاثیر بر بخش فک انداختن” مایک Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E-تجارت گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

تحلیلگران گفت: این لیست از خرده فروشان مبارزه برای بقا تنها رشد خواهد کرد. تعطیلی می تواند نامتناسب جلوه های پایین و میانی ردیف مراکز خرید که با آن مواجه نامشخص آتی حتی قبل از این بیماری همه گیر. برای سال آمریکایی ها خود را تغییر عادات خرید دور از آجر و ملات فروشگاه به آغوش تجارت الکترونیکی ارائه شده است. در حال حاضر خرید آنلاین اگر اغلب تنها — یا امن ترین گزینه.

آواز برنده Sohn, استاد امور مالی و اقتصاد در Loyola Marymount University گفت که حتی به عنوان اقتصاد به تدریج بازگشایی در مه, دیگر عوامل می تواند همچنان به خنثی کردن خرده فروشی. نمرات گذاشته کارگران نمی خواهد به بازگشت به شغل خود را در هر زمان به زودی. بسیاری از بدترین ضربه صنایع مانند خطوط هوایی و هتل ها و سالن های تئاتر را به بریده بریده ظرفیت به حمایت اجتماعی فاصله دستورالعمل و فروش هزینه.

“وجود خواهد داشت عظیم ورشکستگی کسب و کارهای کوچک و یک منبع بزرگ از مشاغل در امریکا” Sohn گفت. “این پاسخ های رفتاری از shellshocked مصرف کنندگان است که برای سرپا ایستادن کردن و صرفه جویی تا آنجا که آنها می توانید تا مبادا این وضعیت بدتر می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>