خرده فروشی غوطه 16.4 درصد در ماه آوریل کاهش رکورد

مصرف کنندگان نیز کشیده پشت در, الکترونیک, لوازم خانگی, مبلمان و بنزین و تحلیلگران می گویند این می تواند سال قبل از صرف اینچ تا قبل از همه گیر سطوح.

“شما کردم مالی cloud بیش از همه سر گفت:” Hmm آیا من واقعا نیاز به این کار؟,’ گفت: “وندی Liebmann, مدیر اجرایی سوپرلیگ بانوان استراتژیک خرده فروشی های مستقر در نیویورک مشاوره. “این دو خمرهای شکل همگرایی سلامت و بحران های مالی در حال رفتن به نگه داشتن مردم بسیار محتاط برای مسافت های طولانی است.”

ارتجاعی, او گفت:, و تدریجی خواهد بود و حتی به عنوان ایالت ها و شهرداری ها آغاز خواهد شد اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است. بیش از 20 میلیون آمریکایی به طور ناگهانی خود را از دست داده مشاغل در ارسال نرخ بیکاری در ایالات متحده افزایش به 14.7 درصد بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

هزینه های مصرف کننده که به طور معمول درایوهای 70 درصد از اقتصاد کشور را تا حد زیادی گود را به عنوان آمریکایی ها جلو و عقب در تقریبا در هر رده. دو استثنا بودند از فروشگاه های مواد غذایی که در آن خرید و فروش افزایش یافت 13 درصد از یک سال پیش و خرید و فروش آنلاین که شروع به پریدن کرد و حدود 21 درصد است.

برخی از اقتصاددانان گفت: شیب کاهش در زمان آنها با تعجب; پیش بینی کرده بود به نام برای 12 درصد افت. آن است که به احتمال زیاد آنها گفت: پیامدهای اقتصادی همه گیر می تواند به مراتب بزرگتر از ابتدا پیش بینی کرد.

“شاید مهم ترین جنبه های خرده فروشی رها نیست تا چه حد آنها کاهش یافت اما پیش بینی به شدت دست کم گرفت اعداد” رابرت گفت: Frick یک اقتصاددان برای, Navy Federal Credit Union, بزرگترین کشور اتحادیه های اعتباری. “این نشان می دهد ما هنوز هم لازم نیست که یک دسته در عمق رکود و چگونه آمریکایی ها در واکنش به این بیماری همه گیر و مستندات.”

همچنین روز جمعه در دانشگاه میشیگان شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده نشان داد که آمریکایی ها احساس کمی بهتر خود را در مورد چشم انداز اقتصادی از آنها در ماه آوریل است. اقتصاددانان نسبت داده شده است که خوش بینی به $1,200 محرک چک بسیاری از خانواده ها دریافت کرده است.

اما مصرف کنندگان گزارش شده افزایش اضطراب خود را در مورد مالی آتی با انتظارات برای بقیه سال در حال سقوط به شش سال کم است.

تعداد فزاینده ای از کشورها در حال حرکت به سهولت محدودیت در مراکز و رستوران ها سالن ها و دیگر کسب و کار است که مقامات نمایش به عنوان ضروری برای راه اندازی مجدد اقتصاد حتی به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی احتیاط در مقابل حرکت بیش از حد به سرعت.

همه گیر آورده در یک موج خرده فروشی ورشکستگی با زنجیر اصلی مانند J. Crew و Neiman Marcus تشکیل پرونده فصل 11 حفاظت در هفته های اخیر. مرحله فروشگاه — که در عمل 738 فروشگاه در 42 متحده تحت کاخ سلطنتی Gordmans و دیگر پلاک — گفت: آن را نقد صدها نفر از مکان و جستجو برای یک خریدار.

“نابودی خرده فروشان کوچک و بزرگ شده است مورد بحث برای هفته اما برای دیدن واقعی تاثیر بر بخش فک انداختن است” مایک Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E-تجارت گفت: در یک یادداشت به مشتریان.

عمده زنجیره ای است که به طور موقت بسته بیش از 260,000 فروشگاه در ماه مارس آغاز بازگشایی فروشگاه در هفته های اخیر. برخی مانند شکاف را بسته اتاق پرو و حمام در حالی که بهترین خرید است نیاز مشتریان را در فروشگاه قرار ملاقات. حتی با چنین اقدامات احتیاطی تحلیلگران می گویند آنها انتظار دارند در دراز مدت تغییرات در نحوه مصرف کنندگان فروشگاه.

لیست فروشندگان مبارزه برای بقا آنها می گویند ادامه خواهد داد به رشد است. تعطیلی همچنین می تواند نامتناسب جلوه های پایین و میانی ردیف مراکز خرید که با آن مواجه نامشخص آتی حتی قبل از این بیماری همه گیر. برای سال آمریکایی ها خود را تغییر عادات خرید دور از آجر و ملات فروشگاه به آغوش تجارت الکترونیکی ارائه شده است. در حال حاضر خرید آنلاین است که اغلب تنها — یا امن ترین گزینه.

آواز برنده Sohn, استاد امور مالی و اقتصاد در Loyola Marymount University گفت: حتی به عنوان اقتصاد به تدریج بازگشایی دیگر عوامل می تواند همچنان به خنثی کردن خرده فروشی. نمرات گذاشته و کارگران نمی خواهد به بازگشت به شغل خود را در هر زمان به زودی. بسیاری از بدترین ضربه صنایع مانند خطوط هوایی و هتل ها و سالن های تئاتر را به بریده بریده ظرفیت به حمایت اجتماعی فاصله دستورالعمل و هزینه.

“وجود خواهد داشت عظیم ورشکستگی کسب و کارهای کوچک و یک منبع بزرگ از مشاغل در امریکا” Sohn گفت. “این پاسخ های رفتاری از shellshocked مصرف کنندگان است که برای سرپا ایستادن کردن و صرفه جویی تا آنجا که آنها می توانید مبادا این وضعیت بدتر می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>