مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

خرده فروشی شروع به پریدن کرد و 12 درصد در ماه مه پس از پایین ترین سطح خود در ماه آوریل به عنوان مستند محدودیت کاسته و برخی از مغازه ها شروع به بازگشایی رسمی آمار و ارقام نشان می دهد.

فروش باقی مانده 13.1 درصد زیر سطح دیده می شود در ماه فوریه قبل از coronavirus همه گیر, ضربه, با توجه به دفتر آمار ملی (فایرفاکس).

غیر از فروشگاه های مواد غذایی لذت می برد بزرگترین دستاوردهای به عنوان DIY زنجیره ای از جمله B&Q, بازگشایی درهای خود را پس از بسته شدن برای پیاده سازی اجتماعی فاصله اقداماتی مانند تغییر پوسته و قرار دادن نشانه گذاری در طبقه.

در حالی که برخی از باغ مراکز و فروشگاه های سخت افزاری قادر به شروع تجارت دوباره از اواسط ماه مه در بسیاری از بخش های دیگر مانند لباس بودند محدود به فروش آنلاین.

آنلاین فروش رسید از 30.8 درصد از تمام خرده فروشی در ماه آوریل به 33.4 درصد در ماه مه. آنلاین-تنها خرده فروشان رشد 24.3 درصد در سه ماه است.

در بیشتر نشانه آن است که فعالیت های اقتصادی شروع به بهبود می یابند در ممکن است فروش سوخت افزایش یافت اما باقی می ماند 42.5 درصد در ماه فوریه.

فروشگاه مواد غذایی خرید و فروش نیز با کاهش 0.3 درصد در ماه مه اما همچنان بالا پس از افزایش در ماه آوریل ناشی از رستوران و خدمات مواد غذایی مدارس و غذا-برای-برو مغازه ها بسته شدن.

خرده فروشان متکی در ادامه بهبود در فروش پس از هزاران نفر از غیر ضروری مغازه ها در سراسر کشور شروع به بازگشایی در این هفته. با تعداد مشتریان به شدت محدود صف های تشکیل شده در خارج برخی از فروشگاه ها در روز دوشنبه.

تعدادی از خرده فروشان بزرگ در حال باز کردن فروشگاه ها در مراحل به عنوان آنها ارزیابی اثربخشی اقدامات ایمنی و همچنین سودآوری از سایت های مختلف اجتماعی در فاصله محیط زیست است.

نگرانی باقی می ماند که آرامش محدودیت منجر به افزایش عفونت مجبور مغازه ها را ببندید و دوباره. این سناریو می تواند برای اثبات گذاشت فروشندگان خیابان بالا که بسیاری از آنها در حال حاضر در مواجهه با شرایط دشوار مالی.

تام دلبر, سر خرده فروشی در قانون شرکت Pinsent فراماسون بوده گفت: “این یک هفته بزرگ برای خرده فروشان با بازگشایی بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور و گزارش ها از صف های طولانی به عنوان مصرف کنندگان مشتاقانه بازگشت به فیزیکی مغازه ها.

“اما امروز آمار و ارقام روشنی یادآوری از چالش های پیش روی این بخش به آنها نگاه کنید به را تشکیل می دهند در تاثیر مالی از بسته شدن فروشگاه. بسیار مهم است که به عنوان خرده فروشان در تلاش برای به دست آوردن درآمد از دست رفته آنها تعادل سلامت و ایمنی مصرف کنندگان در کنار یک بزرگ تجربه های خرده فروشی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات