محدودیت در گردهمایی فوری درگیری میان پلیس و نمازگزاران

Shahzaib آورده سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مقامات امنیتی پاکستان گفته نگهبانی در خارج از یک مسجد در کراچی پاکستان پس از, Sindh دولت اعلام حکومت نظامی برای جلوگیری از مردم را از شرکت در نماز جمعه در مساجد.

پیشاور پاکستان — پلیس درگیر شدند و با نمازگزاران در پاکستان و هند و اسرائیل این هفته به عنوان مؤمن به مبارزه طلبیده محدودیت برای حضور در مراسم دینی. مساجد و خانه های دیگر عبادت ها بسته شده اند و منع رفت و آمد برقرار و در بسیاری از کشورها به عنوان دولت تلاش کند به ویروس گسترش یافته است.

در پاکستان درگیری آغاز شد و در جنوب شهر کراچی با وجود سه ساعت منع رفت و آمد وجود دارد جمعه برای جلوگیری مردم از تجمع در ظهر نماز. امام یک مسجد محلی شده بود تماس وفادار با استفاده از یک بلندگو و هنگامی که پلیس وارد ده ها تن از نمازگزاران به حال جمع آوری شده در این سایت.

چند پلیس و غیرنظامیان زخمی شدند در درگیری با اشرار و مسجد امام دستگیر شد, به گفته یک مقام پلیس صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها.

[به دنبال به روز رسانی های زنده در coronavirus]

در شمال هند در ایالت اوتار پرادش مردم با پرتاب سنگ از پشت بام ها در پلیس اقدام به پراکنده کردن نمازگزاران در یک مسجد وجود دارد. یک پلیس نیز مجروح شده در درگیری با توجه به گزارش رسانه های محلی.

نمازگزاران در اسرائیل نیز به عقب رانده در برابر دولت محدودیت های مذهبی در اجتماعات. جزئی درگیری آغاز شد و در این هفته در برخی از مناطق به عنوان پلیس وارد سرکش کنیسه برای شکستن غیر قانونی خدمات.

ترین خاخام را تایید خصوصی از نماز و نام پیروان به قوانین پایبند است اما اعضای ultra-Orthodox جوامع بوده است بیشترین مقاومت را در برابر چشم پوشیدن نماز خود را که نیاز به حداقل 10 مردان بالغ به جمع آوری می شود چند بار در روز.

سنگ های پرتاب شده توسط جوان ارتدوکس در بیت المقدس Mea Shearim محله منجر به جراحات جزئی به یک راننده آمبولانس دوشنبه. و جمعه ارتش محاصره شهر ” بنی باراک در نزدیکی تل آویو که در آن ارتدوکس اعضای پلیس مبارزه طلبیده و در حال حاضر درد و رنج اسرائیل بالاترین میزان covid-19 عفونت.

پاکستان و هند و اسرائیل باید تمام محدودیت های قرار داده شده در هيأتهاي مذهبي. در هند و اسرائیل اشاره کرده اند به طور موقت ممنوع و در پاکستان بیش از پنج نفر مجاز به جمع آوری در یک مسجد در یک زمان. محلی و مذهبی پاکستان را تشویق مردم به دعا از صفحه اصلی.

علامه طاهر اشرفی, یک سراجالحق گفت: به طور کلی اکثریت قریب به اتفاق پاکستانی احترام محدودیت های مذهبی در اجتماعات.

“مردم عادت کرده اند به ارائه نماز جمعه در خانه و آنها هستند که اصرار در ارائه نماز خود را در مسجد در میان جماعت” اشرفی گفت. اما او گفت: او معتقد است که مردم را انطباق با محدودیت.

پاکستان شناسایی تقریبا 2500 موارد از رمان coronavirus در کشور و ثبت 35 مرگ و میر. دولت در ابتدا به کندی واکنش نشان می دهند به کروناویروس تهدید اجازه می دهد مذهبی زائران برای بازگشت از ایران با بسیار کمی غربالگری با وجود سطح بالایی از عفونت وجود دارد. دولت پس از لغو تمام پروازهای بین المللی در داخل و خارج از پاکستان دستور داد تا کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید و خواسته ساکنان به حد سفر در خارج از خانه های خود.

هند تحمیل سه هفته در سراسر کشور مستند در مارس 24. همه بین المللی دعوا ممنوع از فرود در هند و تمام مسافرت داخلی متوقف شده است. هند با جمعیت 1.3 میلیارد دلار را ثبت کرده است بیش از 2500 coronavirus موارد و بیش از 70 مرگ و میر.

اسرائیل برقرار یک سری از محدودیت های را که این کشور نزدیک به یک کل مستند. ساکنان مجاز به ترک خانه های خود را تنها برای “نیازهای اساسی” عمومی تجمعات ممنوع است و اکثر کسب و کار بسته شده اند. اسرائیل تایید کرده است بیش از 7000 coronavirus موارد بسیاری در اسراییل و جوامع و ثبت بیش از 35 مرگ و میر.

Masih گزارش از دهلی نو و هندریکس گزارش از اورشلیم. Susannah جورج در لندن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

چگونه هند قصد دارد برای قرار دادن 1.3 میلیارد نفر در coronavirus مستند

پاکستان قفل کردن استان, ممنوعیت پروازهای بین المللی به عنوان coronavirus گسترش می یابد

به عنوان ویروس خوشه در میان ارتدوکس افراطی اسرائیل اعزام نیروهای امنیتی به آنها را به ماندن در خانه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de