دریایی شکار غیر قانونی است به طوری گسترده در بخشی به دلیل آن را fiendishly دشوار است برای پیدا کردن غیر قانونی عروق در وسعت گسترده ای از دریا. اما یک تیم از محققان از فرانسه نیوزیلند و بریتانیا به تازگی کشف یک راه جدید برای تعیین محل دقیق آن از جمله کشتی. و در یک بیت از شعری عدالت این روش متکی بر یکی از حیوانات در معرض بیشترین خطر آسیب از ماهیگیری غیر قانونی: albatross.

در تلاش برای کاهش سطح مرگ و میر محققان ضمیمه انتقالها GPS به albatrosses به نظارت بر آنها را به عنوان آنها پرواز به سوی قایق های ماهیگیری. آنها علاقه مند به یادگیری به عنوان مثال فاصله که یک آلباتروس می تواند تشخیص دهد یک قایق مقدار زمان آن را به طور معمول صرف در نزدیکی یک کشتی و تفاوت در رفتار نوجوانان و بالغ تر albatross.

محققان قادر به شناسایی کشتی های ماهیگیری خود را از طریق استفاده از سیستم شناسایی اتوماتیک یک شبکه ماهواره ای است که انتقال اطلاعات در مورد رگ محل و تابع و باز است به هر کسی با یک اتصال به اینترنت. اما آنها متوجه شده است که بسیاری از پرندگان بودند هجوم آوردند به مناطق با ظاهری هیچ AIS انتقال. محققان فرض است که این لکه های مرده قرار دارد شکار غیر قانونی عروق است که تا به حال خاموش خود را AIS سیستم برای جلوگیری از تشخیص توسط مقامات.

برای تایید این محققان گفت: آنها نصب پرندگان GPS واحد با آشکارسازهای راداری به عنوان شکارچیان که غیر فعال کردن خود را AIS به طور معمول تکیه بر سیستم های رادار برای جلوگیری از برخورد با دیگر عروق. مطمئن شوید به اندازه کافی بیش از شش ماه به پایان دوره ژوئن 2019 در پرندگان دریایی’ آشکارسازهای راداری برداشت امضا برای 353 عروق. نزدیک به 30 درصد از آنها تا به حال هیچ مربوط AIS سیگنال.

نویسندگان بر این باورند که اگر نه همه کسانی که غیر AIS عروق اجرا شد توسط شکارچیان. برای استارت, پرندگان بسیار بیشتر احتمال دارد به جمع شدن در اطراف کشتی های ماهیگیری به سادگی به دلیل حضور مواد غذایی است. محققان دریافتند که 83 درصد از کشتی های شناسایی با AIS شد کشتی های ماهیگیری. پرندگان نیز حدود دو بار به عنوان طولانی با کشتی های ماهیگیری (4.8 ساعت به طور متوسط) در مقایسه با دیگر انواع کشتی (2.4 ساعت).

دوم co-نویسنده Alexandre Corbeau که در یک ایمیل که اکثریت عروق عامل جنوبی از 40 موازی در نیمکره جنوبی کشتی های ماهیگیری یک واقعیت است که می تواند تایید به سادگی با رعایت زمان ترافیک دریایی در این منطقه است.

در نهایت Corbeau و نویسندگان اشاره کرد که بسیاری از رگ های تشخیص اتفاق افتاده در امتداد لبه از زیر آب فلات مکان که در آن ماهی (و از این رو کشتی های ماهیگیری) تمایل به جمع.

نویسندگان بر این باورند که این سیستم “بسیار بهتر و بسیار ارزان تر از روش های فعلی برای ردیابی غیر قانونی فیشر. آنها گفتند 169 پرندگان در مطالعه خود تحت پوشش 47 میلیون کیلومتر مربع در شش ماه یک منطقه است که می تواند گران برای پوشش از طریق اجاره قایق یا هواپیما. در حالی که وجود دارد سیستم های ماهواره ای قادر به تشخیص اقیانوس مبتنی بر سیگنال رادار Corbeau می گوید آنها “بسیار گران هستند و در تمام کارآمد در دریاهای خشن در این منطقه است.”

Corbeau می گوید تیم او در حال همکاری با مقامات فرانسوی به شناسایی پتانسیل شکار غیر قانونی عروق و مداخله در صورت لزوم. این سیستم نیز در حال آزمایش است در هاوایی و نیوزیلند و Corbeau می گوید این فن آوری می توان به گونه های دیگر مانند لاک پشت های دریایی و یا کوسه به پوشش مناطق دیگر از اقیانوس.

او اشاره می کند که انجیر می تواند نقطه عروق در فاصله 30 کیلومتر و رادار می توانید آنها را انتخاب کنید تا از 5 کیلومتر از مسافت که در آن آنها نمی شود و قابل مشاهده برای مردم در هیئت مدیره کشتی. او اشاره می کند که کشتی های ماهیگیری به طور معمول جذب هزاران نفر از پرندگان در یک زمان و تیراندازی به آنها امکان پذیر نیست به ویژه در دریاهای خشن.

“قیمت در زمان و نیروی انسانی است که بیش از حد بالا برای ماهیگیری غیر قانونی, قایق,” او گفت:.

در نهایت او گفت: آلباتروس در حال حاضر آسیب پذیر هستند به longline قایق. بازگشت-از-پاکت ریاضی از قبلا منتشر شده تحقیقات نشان می دهد که مصرف یک غیر قانونی کشتی از گردش خواهد نجات جان 1,000 پرندگان دریایی در سال است. با توجه به این واقعیت او معتقد است شانس چیده و در آلباتروس را به نفع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de