خواهان شکایت کالیفرنیا به تلاش برای متوقف کردن پست الکترونیکی-در رای گیری زیر تهمت ادعای تقلب در انتخابات

کمیته ملی حزب جمهوری خواه و جمهوری خواه گروه باید طرح دعوی در دادگاه در برابر کالیفرنیا برای جلوگیری دولت از پستی غیابی به همه رای دهندگان پیش از سال 2020 به طور کلی انتخابات است.

دموکرات فرماندار گاوین Newsom تصمیم گرفت برای تشویق پست الکترونیکی-در رای گیری به طور خاص برای ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به عنوان بخشی از دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

این RNC است به چالش کشیدن حرکت توسط پرجمعیت ترین کشور, دولت, ساخت, کت و شلوار قابل توجهی در نبرد بین جمهوری خواهان و دموکرات ها بر سر این موضوع از پست الکترونیکی-در رای. مشابه چالش های قانونی در حال انجام در حدود یک دوجین متحده است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به خصوص آوازی در مخالفت خود را به پست الکترونیکی-در رای این ادعا وجود دارد گسترده تقلب در زمانی که آنها استفاده می شود اما بدون ارائه شواهد.

RNC رئیس Ronna McDaniel متهم دموکرات با استفاده از این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای برای اجرای یک انتخابات حزبی را در دستور کار خود توصیف فرماندار به عنوان “آخرین حمله مستقیم بر یکپارچگی ما انتخابات”.

“Newsom را غیر قانونی قدرت گرفتن دستور غذا برای فاجعه است که از بین بردن اعتماد به نفس کالیفرنیا شایستگی این را باید در امنیت رای خود را,” او گفت:.

روز یکشنبه رئیس جمهور متهم دموکرات تلاش برای دکل 2020 انتخابات. او در توئیتر خود نوشت: “ایالات متحده نمی تواند به تمام ایمیل در برگه های رای. آن خواهد بود که بزرگترین تقلب در انتخابات در تاریخ است.”

او ادامه داد: “مردم با شتاب آنها را از صندوق پستی چاپ هزاران جعلی و ‘زور’ مردم را به ثبت نام. همچنین جعل نام. برخی از غایب OK زمانی که لازم است. تلاش برای استفاده از Covid برای این کلاهبرداری است!”

وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا که “هزاران نفر” از جعلی مرتبط به رای توسط ایمیل. و نه وجود دارد و شواهد از رای دهندگان که وادار به امضای غیابی.

رئیس جمهور و خانواده اش رای داده اند از طریق پست در حداقل سه انتخابات پس از او ، در تبادل با یک خبرنگار در مارس آقای ترامپ توصیف رای گیری از طریق پست به عنوان وحشتناک و فاسد است. تلاش برای آشتی دادن حقایق با موقعیت خود گفت: “مطمئن هستم که من می توانید از طریق پست … چون من به اجازه.”


محکوم دموکراتها تلاش برای تقویت پست الکترونیکی-در رای گیری در بحث بیش از یک coronavirus محرک لایحه در مارس آقای ترامپ گفت: فاکس نیوز که اگر هر کس به حق رای داده شد به “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره”.

پیوستن به RNC در کالیفرنیا طرح دعوی در دادگاه در حال ملی جمهوری خواه کنگره و حزب جمهوری خواه کالیفرنیا.

کت و شلوار استدلال می کند که فرماندار را “نقض واجد شرایط شهروندان “حق رای” و آن را منجر به تقلب در انتخابات به عنوان غیر فعال رای دهندگان نیز از طریق پست رای غیابی است که ممکن است سوء استفاده شود.

در پاسخ به کت و شلوار فرماندار Newsom مطبوعاتی وزیر جسی Melgar در بیانیه ای گفت: “کالیفرنیا همچنان به دفاع از کالیفرنیا’ حق رای از جمله حق رای دادن خود توسط ایمیل و مناسب برای برگزاری یک انتخابات امن و ایمن و در دسترس است. رای دهندگان نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن.”

هیچ شواهد گسترده رای دهندگان تقلب یافت شده در مطالعات هر دو در فرد و یا پست الکترونیکی-در رای گیری.


آقای ترامپ خود مشورتی کمیسیون انتخابات یکپارچگی صرف هشت ماه از مه 2017 تا ژانویه 2018 کاوش ادعای تقلب انتخابات و روشن نیست تا یک تایید نمونه.

یک واشنگتن پست بررسی داده ها از بعد از انتخابات 2016 در بر داشت فقط چهار مورد تأیید از تقلب انتخابات: سه نفر که در تلاش برای رای برای آقای ترامپ دو بار — و گرفتار شدند و انتخابات کارگر در میامی بود که گرفتار در تلاش برای پر کردن در یک حباب بر روی شخص دیگری رای گیری برای یک محلی شهرداری نامزد شده است.

خانه دموکرات ها تصویب $3trn coronavirus پاسخ لایحه در اوایل این ماه که شامل $3.6 میلیارد دلار را برای تامین امنیت انتخابات از جمله گسترش دسترسی به پست الکترونیکی-در رای گیری.

این لایحه است که انتظار می رود در رنج کشیده جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>