جمهوری خواهان آماده به دوباره ادعای تعصب سیاسی در تکنولوژی شنوایی

این واقعیت است که Gaetz قرار دادن یک تازه ویژه در کسانی که بیش از دو سال از نظرات به tech titan است که در مورد به شهادت نشان می دهد که این موضوع می تواند اندکی در این جلسه قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی شنوایی که در آن Gaetz نشسته است.

“به عنوان یک عضو از این بدن من سوال آقای زوکربرگ را صحت و چالش خود تمایل به همکاری با ما نظارت اقتدار انحراف کنگره منابع در طول زمان حساس تحقیقات و مادی مانع کار ما” Gaetz گفت: در این نامه است.

و تهمت خود را اضافه کردن به drumbeat از anticonservative تعصب ادعا می کند نشان می دهد در یک صدای جیر جیر شب گذشته با هیچ مدرکی وجود ندارد که توییتر است که به دنبال بد گزارش در مورد او به ویژگی های آن “روند” بخش. رئیس جمهور تا آنجا پیش رفت به تماس از ویژگی های است که صفوف اغلب توییت در خدمات “غیر قانونی است.”

اتهامات برجسته چقدر سخت خواهد بود برای خانه های پانل به نگه داشتن تمرکز بر ضد تراست در فیلمهای شنوایی.

جلسه با روسای Facebook, اپل, آمازون و گوگل به نقطه اوج بیش از سال تحقیق و بررسی به قدرت تکنولوژی تیتان.

در عین حال دموکرات ها و تکنولوژی کارشناسان سیاست هشدار داد که anticonservative تعصب ادعا می کند می تواند منحرف کردن اذهان از این مسائل در نادر شنوایی است که در آن قانونگذاران باید یک پنجره محدود از زمان به مطبوعات چهار نفر از ثروتمندترین و قدرتمند ترین رهبران صنعت در ایالات متحده است. (آمازون اجرایی جف بزوس نیز صاحب پست.)

بسیاری از طرفداران مصرف کننده و دموکرات امید فردا شنوایی می تواند تنظیم صحنه برای تعمیرات اساسی از منسوخ قوانین ضد تراست که دشوار است به درخواست برای رقابت در مسائل در صنعت فن آوری. اما اگر قانونگذاران متمرکز باقی می ماند در تفرقه و flashier – موضوع محتوای اعتدال آن را می تواند به چالش کشیدن برای رسیدن به این اجماع.

“موفقیت در این جلسه بستگی به داشتن یک لیزر مانند تمرکز بر روی قدرت این شرکت چگونه آنها عمل می کنند anticompetitively چه تاثیر خود را بر دموکراسی گفت:” جی جی Sohn برجسته همکار در جورج تاون قانون موسسه فناوری قانون و سیاست. “اگر شنوایی در بیش از حد بسیاری از جهات مختلف … سپس آن را فقط می شود بسیار گیج کننده است.”

Gaetz ادعا می کنند به عنوان مثال متکی بر شواهد محدود از بحث برانگیز منبع. Gaetz نامه به نقل از یک ویدیو نشان می دهد Facebook محتوای مدیران هستند احتمال بیشتری برای فیلتر محتوای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوریخواهان ایجاد شده توسط پروژه Veritas یک جناح راست سازمان است که هدف خبرنگاران tech کارگران و دیگران آن را بداند به سمت چپ متمایل. سازمان شناخته شده است برای انتشار به شدت ویرایش ویدئوها از افراد آن است که به طور گسترده ای به عنوان انتقاد بودن نادرست است. این فیلم بوده است نه اثبات توسط پست و یا دیگر اخبار مهم رسانه ها است. Facebook نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد Gaetz نامه, اما آن را بارها رد کرده است که آن اعتدال تصمیم گیری های مغرضانه در برابر ایدئولوژی های سیاسی.

برخی از جمهوری خواهان بر ضد تراست فرعی نشان می دهد خود را به تبعیض متهم هستند به ضد تراست مسائل.

“اگر یک پلت فرم است که غالب در بازار است و تبعیض آمیز علیه یک حزب خاص سیاسی نقطه نظر [سپس] ضد رقابتی رفتار همراه با تعصب است و در مورد” Rep. کن باک (R-Colo.), عضو آنتی تراست پنل اخیرا گفته ما همکار تونی Romm.

توییتر که رئیس نمی خواهد در حال حاضر فردا هنوز هم ممکن است یک موضوع گفتگو. جیم اردن بالا جمهوریخواه در کمیته قضایی مجلس به تازگی سعی در قرعه کشی این مسائل به فردا ضد تراست شنوایی با ارسال نامه ای خواستار توییتر اجرایی جک دورسی به نظر می رسد. دموکرات ها در حال اجرا شنیدن این دعوت نمی کند دورسی که شرکت به طور قابل توجهی کوچکتر از دیگر تکنولوژی غول رو ضد تراست موشکافی. توییتر به ارزش کمتر از 30 میلیارد دلار در حالی که برخی از شرکت ها ظاهر می شود از جمله آمازون و اپل و گوگل به ارزش بیش از $1 تریلیون.

توییتر کاهش یافته است به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین صدای جیر جیر. این هم معلوم نیست چه قانون مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر توییتر به شکستن.

از الکس Howard, مدیر دیجیتال پروژه دموکراسی در تقاضا پیشرفت است به شکستن Facebook:

محتوای اعتدال مسائل مربوط به رئیس جمهور حساب تنها در تشدید این بیماری همه گیر. توییتر حذف چند توییتهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته یک شبه ساخته شده است که ادعاهای دروغین در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله ویروسی نشان دادن یک گروه از پزشکان ساخت گمراه کننده و ادعاهای دروغین در مورد همه گیر همکار من کتی شپرد گزارش. Facebook و YouTube هم حذف کپی از ویدئو. توییتر همچنین اضافه شدن یک تبصره به آن موضوعات روند هشدار در مورد خطرات بالقوه هیدروکسی کلروکین استفاده به عنوان برگ برنده مشترک بیش از 14 توییتهایی بیش از نیم ساعت طول که ترویج ضد مالاریا درمان و حمله بیماری های عفونی متخصص Anthony S. Fauci.

Anticonservative تعصب ادعا می کند در حال سوخت رسانی گسترده تر فشار تنظیم مقررات كردم.

فناوری صنعت باارزش حقوقی سپر بیش از دو دهه قدیمی ارائه شناخته شده به عنوان بخش 230 است در معرض خطر در چند جبهه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز گذشته به طور رسمی خواسته کمیسیون ارتباطات فدرال برای شروع یک فرایند به تفسیر مجدد جنبه های ضروری ارائه می دهد که شرکت های با تکنولوژی گسترده مصونیت قانونی برای تصمیم گیری در مورد محتوا در خدمات خود را.

“متاسفانه بزرگ سیستم عامل های آنلاین به نظر می رسد به شرکت در انتخابی سانسور است که آسیب رساندن به ما گفتمان ملی” این درخواست می گوید. “FCC باید تعیین کنید که چگونه بخش 230 می تواند بهترین خدمت اهداف آن ترویج اینترنت تنوع و جریان آزاد ایده ها و همچنین برگزاری غالب سیستم عامل پاسخگو برای خود سرمقاله تصمیم گیری در شرایط جدید بازار و فن آوری است که پدید آمده پس از 1990s شروع شد.”

قانونگذاران سنا نیز با برگزاری جلسه امروز در این پیمان عمل مرکب پیشنهاد که اطمینان حاصل شود شرکت ها شفاف تر در مورد محتوای خود را اعتدال تصمیم گیری. خواهان کار در این لایحه پیشنهاد کرده اند که این امر نشانی برخی از نگرانی ها در سمت راست به دلیل آن اجازه می دهد تا کاربران را به درخواست تجدید نظر شرکت takedown تصمیم گیری.

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) همچنین رونمایی قانون جدید امروز که تغییرات در بخش 230 با لغو مصونیت برای شرکت های فن آوری است که نمایش هدفمند تبلیغات بر اساس اطلاعات در مورد مصرف کنندگان مرور رفتار است. او همچنین معرفی طرح های دیگر به upend حقوقی سپر در پاسخ به نگرانی های خود را از ضد محافظه کار دارد.

ما بالا زبانه

تگزاس در حال بررسی Facebook for احتمالا نقض بیومتریک قانون حفظ حریم خصوصی.

تگزاس دادستان کل کن Paxton اطلاعات درخواست شده مربوط به طرح دعوی در دادگاه در Facebook به تازگی مستقر در ایلینوی بیش از ادعا های بیومتریک حریم خصوصی نقض قانون, اشلی طلا در Axios گزارش. ایلینوی مورد استدلال کرد که Facebook نقض قانون را با استفاده از تشخیص چهره به طور خودکار نشان می دهد تا به کاربران برای برچسب در عکس. این شرکت قطع ابزار سال گذشته است.

اما در Facebook شده و تمایلی به نوبه خود اطلاعات را از پرونده بیش از.

دادستان کل تحت فشار قرار دادند این شرکت در ماه ژوئن به توضیح دهد که چرا آن را نمی خواهد به نوبه خود بیش درخواست مواد با توجه به سوابق به دست آمده توسط تکنولوژی شفافیت پروژه یک طرح تحقیقاتی غیر انتفاعی مبارزات انتخاباتی برای پاسخگویی است که به بررسی بزرگ با تکنولوژی. پکستون را در آن زمان گفت که تنها در تگزاس بود که در پرس و جو. پکستون را نیز رهبری یک چند حالته رسیدگی به گوگل است و بخشی از یک چند حالته تحقیقات ضد تراست به Facebook رهبری دادستان کل نیویورک.

تگزاس و ایلینوی هستند و دو تا از سه ایالت آمریکا است که باید بیومتریک, حفاظت از حریم خصوصی قوانین.

کالیفرنیا در حال بررسی آمازون شیوه های ایمنی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

این تحقیقات توسط چندین سازمان های دولتی و کالیفرنیا دادستان کل به دنبال یک ماه ژوئن طرح دعوی در دادگاه از سان فرانسیسکو کارگر انبار ادعا که این شرکت قرار است کارگران خود را در “بی خطر” دایان بارتز و Paresh دیو در گزارش رویترز.

کالیفرنیا است که در حالت دوم پس از نیویورک به راه اندازی یک کاوشگر به آمازون رفتار در طول coronavirus بیماری همه گیر. ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز همچنین تحقیقات در این شرکت در مارس نامه ای که دفتر او تا به حال نگرانی هایی است که این شرکت در پاسخ به همه گیر شد و ناکافی و احتمالا در نقض قوانین کار. آمازون خودداری کرده است به افشای تعدادی از کارگران در سراسر کشور به تست مثبت برای covid-19.

ژوئن کالیفرنیا طرح دعوی در دادگاه خواستار تاکیدی منظور تعطیل کردن یک سان فرانسیسکو آمازون انبار با استناد به شیوه های نا امن از جمله عدم اجازه برای مناسب اجتماعی فاصله. قاضی نمی گرانت ،

آمازون استدلال به دادگاه است که آن را گرفته است گسترده مراحل برای محافظت از کارگران در آن سن فرانسیسکو تسهیلات و هیچ موارد بوده است مربوط به مرکز. کالیفرنیا اداره ايمنی و بهداشت شغلی گفت: بررسی آن هنوز در انتظار.

Facebook تحت پیگرد اروپایی ضد تراست رگولاتور به دنبال پرونده که ممکن است شامل کارکنان اطلاعات خصوصی.

رسانه های اجتماعی شرکت مدعی است که این کاوشگر به دنبال اطلاعات بیشتر از لازم برای تحقیقات خود را به این شرکت داده و بازار شیوه های تولی یون Chee در گزارش رویترز.

“فوق العاده گسترده ای در طبیعت از این کمیسیون درخواست معنی است که ما مورد نیاز خواهد بود به نوبه خود بیش عمدتا بی ربط اسناد و مدارک است که هیچ ربطی به کمیسیون تحقیقات بسیار حساس از جمله اطلاعات شخصی مانند کارکنان پزشکی و اطلاعات مالی شخصی و اسناد و اطلاعات خصوصی در مورد اعضای خانواده کارکنان” Facebook کاردانی مشاور کل تیم بره در بیانیه ای گفت.

این شرکت در حال حاضر ارائه شده حدود 1.7 میلیون صفحه از اسناد پس از اتحادیه اروپا راه اندازی این تحقیقات در سال 2016.

رسانه های اجتماعی غول پیکر نیز درخواست برای اقامت موقت در جمع آوری داده ها تا زمانی که قوانین دادگاه.

بیهوده گویی و دیوانه,

اما قریب به اتفاق واکنش توییتر “رهایی خوب.”

این امکان وجود دارد که در واقع هیچ کس دوست داشت باز دفاتر.

منظورم این است که در آن شما قرار است به تماس??

دیجیتال مسابقه به 2020

این بایدن کمپین گفتن کارکنان به دانلود Infinite در کار خود و یا شخصی گوشی های.

منظور مجددا هدایت از کمیته ملی حزب دموکرات که کمپین کارکنان باید با استفاده از چینی برنامه بر روی تلفن های خود را, کمپین رسمی تایید کرد. کمیته ملی حزب جمهوری خواه نیز توصیه کمپین کارکنان برابر با استفاده از این برنامه است.

هر دو مجلس نمایندگان و سنا در هفته گذشته رای به ممنوعیت برنامه از کارمند فدرال گوشی های. تهمت نیز به نام به ممنوعیت این برنامه بیش از نگرانی های آن می تواند به اشتراک گذاری ایالات متحده به داده های کاربر با دولت چین. Infinite را رد کرده است که دولت چین تا کنون خواسته آن را به کاربر داده و آن را می گوید آن را نمی خواهد مطابق با هر گونه درخواست.

در داخل صنعت

توییتر کارگران با استفاده از امتیازات خود را به جاسوسی بر روی بیانسه و دیگر افراد مشهور.

دورسی و توییتر هیئت مدیره هشدار داده بودند “چندین بار” پس از 2015 مورد خطراتی که دسترسی کارگر مطرح اردن رابرتسون Kartikay Mehrota و کورت واگنر گزارش. این شرکت در حال حاضر تحت تحقیقات فدرال برای هک در اوایل این ماه با هدف قرار دادن 150 حساب از جمله بایدن و بزوس.

بیش از 1500 نفر از کارگران از جمله پیمانکاران مستقل به حال دسترسی به تنظیم مجدد حساب و پاسخ به محتوای بالقوه نقض. در سال 2017 و 2018 برخی از پیمانکاران با استفاده از امتیازات خود را به جاسوسی بر روی مشاهیر و دیده مفت اطلاعات خصوصی از جمله حساب او را در موقعیت تقریبی.

روند

اشاره

مسابقه گروه به نام جیم Lanzone به عنوان رئیس جدید اجرایی از آتش زنه وال استریت ژورنال گزارش. Lanzone قبلا به عنوان رئیس جمهور و رئیس اجرایی از CBS Interactive.

دفتر روزنامه

  • سنا امنیت امور نظارتی کمیته فرعی خواهد شد برگزاری یک جلسه برای بررسی نوسازی telework تمرکز بر یک نقد و بررسی از بخش خصوصی telework سیاست در طول COVID-19 pandemic امروز در ساعت 2:30 بعد از ظهر
  • کمیته بازرگانی مجلس سنا خواهد شد برگزاری یک جلسه در این پیمان عمل و بخش 230 در امروز در ساعت 10 صبح
  • خانه قضائیه برگزار خواهد شد یک جلسه در سیستم عامل آنلاین و قدرت بازار با شهادت از مدیران اجرائی از آمازون, اپل, Facebook و گوگل روز چهارشنبه در ظهر.
  • در حالی برگزار خواهد شد حاضر در ژوئیه 27-31.

قبل از اینکه شما log off

جدید اینترنت خرده فرهنگ ظهور:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyat