مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

از دولت جمهوری نماینده نامزد در میشیگان به خواست ساکنان به رای پدر او در یک صدای جیر جیر که ویروسی رفته است.

در این پست از استفانی ریگان است که دریافت بیش از 37,000 رسانهها پس از آن نوشته شده بود در روز سه شنبه خواستار هر کسی که 18 یا بالاتر به رای پدر او رابرت ریگان.

“اگر شما در میشیگان و 18+ لطفا برای عشق به خدا را فراموش نکنید برای رای دادن پدر من برای دولت هرزه همه بگویید” توییت می خواند.

در تعدادی از پیگیری توییتهایی روز پس از Ms ریگان گفت: او احساس نمی کنند “امن” انتشار جنبه های پدرش “اعتقادات” اما خواست مردم برای انجام تحقیقات خود را.

“انجام سریع fb و یا جستجو در گوگل برای پیدا کردن اطلاعات در مورد مبارزات انتخاباتی خود,” او گفت:. “من احساس نمی امن rn های اطلاعات بیشتر در مورد باورهای اما لطفا نگاه او و فقط برای خودتان بخوانید.”

او تایید هویت خود را به روزانه Dot اما بلافاصله پاسخ به خروجی برای یک درخواست برای اظهار نظر در مورد پاسخ به صدای جیر جیر.

آقای ریگان خطاب نظر از دختر خود را در بیانیه ای به Facebook در روز پنج شنبه.

“من خوشحال هستم که او احساس اعتماد به نفس کافی در رابطه ما به بیان او مخالفت افکار بنابراین عموم,” او گفت: در این بیانیه که در دفاع از متمم اول قانون اساسی.

نماینده امیدوار نیز گفت: این تپه که او توسط دخترش بیانیه آنها به عنوان مخالف در تعدادی از مسائل از جمله نژادپرستی نظاممند وجود امتیاز سفید و سیاه زندگی مهم است.

“او بزرگ معتقد است که” او ادامه داد: در حالی که با اضافه کردن “تنها جایی که من واقعا دیدن نژادپرستی نظاممند خواهد بود به کلینیک سقط جنین باعث شود آنها به نظر می رسد هدف آمریکایی آفریقایی جامعه است.”


“من نمی خرید به کل این سیستمیک نژاد پرستی چیز در همه,” او بعدها گفت.

آقای ریگان گفت: خروجی است که او فکر می کند دختر خود را بالاتر آموزش و پرورش ممکن است بخشی از آنها کاملا عقاید مختلف است.

“بسیاری از دانش آموزان هنگامی که آنها به این لیبرال دانشگاه ها مانند دانشگاه کلرادو دانشگاه تگزاس و آستین — و او رفت و به دانشگاه کلرادو در بولدر — و شما می دانید که آنها فقط به نوعی به این مارکسیست کمونیست ایدئولوژی و او و من فقط نمی بینم چشم به چشم می آید به کل سوسیالیسم, کمونیسم مارکسیستی فلسفه” او گفت:.

آقای ریگان تنظیم شده است تا در برابر دو دیگر جمهوری خواهان در ماه اوت سال 2020 اولیه برای موقعیت نمایندگی منطقه 73 در ایالت میشیگان ،

Ms ریگان ابراز تعجب است که صدای جیر جیر ویروسی رفته بود و ادامه داد: به اصرار مردم به آموزش خود را در یک بعد صدای جیر جیر.

“Ty همه ارائه حمایت و عشق! من dms و notifs دیوانه هستند آن را سخت برای پاسخ اما لطفا می دانم من از تو!!!! من فکر نمی کنم هر کسی گذشته وطن دوستان از دیدن این, اما این است که بیش از اعتقادات سیاسی!! ppl دیدن یک آشنا نام و رای دادن. به عنوان خوانده شده. گوگل,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات