رهبران جمهوری خواه به شکایت نانسی پلوسی بیش از خانه پروکسی سیستم رای گیری

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان آمریکا رهبر اقلیت کوین مک کارتی قصد سو سخنران نانسی پلوسی به بلوک مجلسی جدید پروکسی, سیستم رای گیری.

“این ساده است: یک نماینده باید در برابر یک رای. ما نمی توانیم اجازه دهید او را دور با این” جمهوری خواه شلاق استیو Scalise توییتی در روز سه شنبه, اعلام, خانه, دلاری در طرح قانونی.

آمریکا با تصویب قوانین رای گیری بسته در اوایل این ماه در برابر اتفاق آرا مذاکره است که اجازه می دهد اعضای که حضور فیزیکی در نزدیکی کنگره آمریکا برای تعیین یک عضو دیگر رای آنها توسط پروکسی.

تعیین نماینده رای دهندگان می توانند رای تا 10 عضو دارد.

خانم پلوسی باعث پروکسی سیستم رای گیری چهارشنبه گذشته بیش از نگرانی های طولانی در مورد اعضای سفر در مسافت های طولانی بین مناطق و واشنگتن, DC در طول coronavirus بیماری همه گیر. پروکسی سیستم رای گیری تنها می تواند به استناد آن گروهبان-در-آغوش و حضور پزشک تعیین وجود یک بیماری همه گیر در اورژانس و کاربران 24 ساعت توجه کنید.

یک بار باعث پروکسی سیستم رای گیری طول می کشد تا 45 روز. هر عضو که می خواهد به رای دادن در فرد می تواند انجام دهد.

پنجاه و هشت عضو همه دموکرات شده اند که نامه به خانه کارمند تعیین دیگران خود را به عنوان پروکسی.

جمهوریخواهان استدلال کرده اند که نماینده رای گیری تمرکز قدرت به دست رهبران حزب اکثریت و خلاف قانون اساسی است.

رتبه و فایل قانونگذاران از هر دو طرف بیدارم در بسیاری از ماه های مارس و آوریل در مورد چگونه بودن پشت در خانه شان متحده و مناطق بسته و آنها را از مذاکرات اتفاق می افتد بیشتر در میان رهبران حزب و دستیاران کاخ سفید در واشنگتن است. کنگره است همکاران حاکم بر بدن است که به شدت متکی بر چهره به چهره تعامل و برگشت-اتاق dealmaking به اعتصاب قانونی انداخته است.

جمهوری خواهان شده اند سریع به اشاره است که پروکسی سیستم رای گیری بی سابقه است. حتی در طول جنگ 1918 اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا و یا 9/11 آیا کنگره اتخاذ چنین اقدامات فوق العاده.

قانون اساسی نیاز به “حضور اکثریت و وقتی که اکثریت در حال حاضر قدرت از خانه مطرح می شود” ایران معتقد است با استناد به دیوان عالی کشور را در سال 1892 تصمیم ایالات متحده v. Ballin.

سیستم پروکسی است که یک “قدرت گرفتن” را قادر می سازد که خانم پلوسی به “یک جانبه تصویب قانون فقط با 20 اعضای حاضر” آقای Scalise توییتی که به طور کامل درست نیست.

سخنران نمی تواند به طور یک جانبه با تصویب قانون. هر لایحه یا با وضوح بالا برای رای دادن در کف خانه هنوز هم باید جلب اکثریت که آیا اعضای رای خود را از طریق یک پروکسی و یا در فرد است.

خانم پلوسی را رد کرد و خانه دلاری در طرح دعوی در دادگاه به عنوان یک “غم شیرین” در نظر گرفته شده به “تاخیر و مانع به فوریت مورد نیاز اقدام به پاسخگویی به نیازهای کارگران آمریکایی و خانواده ها در طول coronavirus بحران است.”

دیوان عالی کشور حکم داده است قبلا که قانون اساسی اجازه می دهد تا هر مجلسی از کنگره برای ایجاد خود را, رویه, قوانین دموکرات ها استدلال می کنند.

“ما به عنوان ملتی دلخراش نقطه عطف از 100,000 زندگی از دست رفته به COVID-19 House Republicans باید خود را متوقف خطرناک انسداد و پیوستن به دموکرات ها برای صرفه جویی در زندگی شکست ویروس و رشد اقتصاد” خانم پلوسی گفت.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de