خواه در ماسک و دستکش و لباس شب تمسخر برای ترغیب رای دهندگان ویسکانسین به خطر ابتلا به کروناویروس در مراکز رای گیری

خواه رئیس مجلس ایالتی ویسکانسین, رابین Vos شده است انتقاد برای گفتن رای دهندگان ویسکانسین اولیه فوق العاده امن – در حالی که با پوشیدن کامل تجهیزات حفاظت شخصی.

آقای Vos یک نیروی محرکه در شخص اولیه انتخابات پیش رفتن پس از او و همکار جمهوری خواهان متوقف دموکرات تلاش برای به تاخیر انداختن انتخابات و یا ارائه دهندگان با پست الکترونیکی-در گزینه های.

با پوشیدن یک ماسک و دستکش و تمام طول محافظ شب آقای Vos گفت: رای دهندگان در یک ویدئو منتشر شده در روز سه شنبه بود که او داوطلبانه با همسر خود در طول اولیه.


“آنها به ما PPE آن اجباری است برای ما برای پوشیدن دارم. بنابراین ما امروز می شنوید مطمئن شوید که ما همه چیز را با خیال راحت” او گفت:.

“همه در اینجا امن است. آنها بسیار ناچیز قرار گرفتن در معرض. در واقع وجود دارد کمتر قرار گرفتن در معرض در اینجا از شما می خواهم اگر شما رفت به فروشگاه مواد غذایی. اگر شما رفت و به خارج شده و یا اگر شما هر یک از بسیاری از چیزهایی که ما باید انجام دهید برای زندگی در ایالت ویسکانسین.

“شما فوق العاده امن برای بیرون رفتن. بنابراین من فکر می کنم که چرا مردم مجبور به استفاده از خود بهترین قضاوت. آنها باید مطمئن شوید که اگر آنها به خطر بیافتد در هر راه و یا نگرانی در مورد ایمنی از خانواده خود است که آنها این کار را واقعا هوشمندانه است.”

در این ویدئو آقای Vos رفت و ویروسی در توییتر با کاربران مانند نویسنده @ParkerMolloy شوخی که PPE است که این نوع از چیزی که او همیشه می پوشد هنگامی که آن را فوق العاده امن به بیرون بروید.

“همچنین آمده در آن شما نیاز به لباس پوشیدن و مانند شما در حال رفتن به انجام عمل جراحی قلب به منظور آویزان کردن در یک مکان سنجی شما باید به تعویق افتاد انتخابات,” او نوشت.

ویسکانسین اولیه جلو رفتم پس از دولت محافظه کار تحت سلطه دیوان عالی کشور رای دادند و در امتداد خط حزب برای سرنگونی فرماندار دموکرات پیشنهاد برای به تاخیر انداختن آن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پیشتر در روز دوشنبه فرماندار تونی Evers گفت که او برنامه ریزی شده بود به تعویق انداختن اولیه تا 9 ژوئن برای حفاظت از رای دهندگان از خطر گسترش Covid-19 برجسته اعتراض از سیاستمداران جمهوری خواه در دولت است. او قبلا مخالف حرکت اولیه خود را.

دیوان عالی کشور رای دادند 4-2 که او را از حق قانونی خود برای به تعویق انداختن رای خود را در قدرت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im