مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک جمهوری خواه کنگره نامزد در گرجستان دارای فیلم برداری خودش ساخت یک سری از نژادپرستانه و ضد یهودی و Islamophobic نظرات.

ساعت از فیلم uplaoded به Facebook با Marjorie تیلور گرین نشان می دهد که کنگره نامزد ساخت نظرات توهین آمیز کشف شده است توسط سیاسی.

در این فیلم خانم گرین است که در حال اجرا در گرجستان ادعا کرد که افراد سیاه و سفید “برگزار می شود به حزب دموکرات” و پیشنهاد کرد که مسلمانان نباید در دولت کار می کنند.

نامزد نیز ساخته شده که نظرات و ادعا کرد که جورج سوروس که به موضوع های متعدد قومی و تئوری های توطئه است و یک نازی.

در فوریه 2019, Ms گرین در پاسخ به یهودستیزانه الگوی رفتاری است که آقای سوروس بخشی از یک جهان راز در دولت و افزود: “نازی خود را در تلاش برای ادامه چه بود به پایان رسید.”


در دیگر انجمن Ms گرین ادعا کرد که مسلمانان می خواهند درمان ویژه در آمریکا و هشدار داده است که “اسلامی حمله به ادارات دولتی در حال حاضر”.

او افزود که اگر او سیاه بود او خواهد بود “افتخار” برای دیدن مؤتلفه مجسمه آن را به عنوان نشان می دهد که پیشرفت ایالات متحده ساخته شده است.

Ms گرین شد یک جمهوری خواه نامزد در گرجستان پس از او به پایان رسید برای اولین بار در یک توافق اولیه دولت در هفته گذشته است.

او در آینده خواهد بود در انتخابات برای حزب جمهوری خواه اولیه رواناب در اوت 11, جایی که او مورد علاقه برای نامزدی در منطقه در برابر جراح مغز و اعصاب جان کوان.

با توجه به سیاست مقامات جمهوری خواه در حال وحشت در مورد اپتیک از Ms گرین برد نامزدی پس از یک ماه از تظاهرات در اطراف نژادی و بی عدالتی پس از کشته شدن غیر مسلح سیاه جورج فلوید توسط, پس از مینیاپولیس افسر پلیس است.

آثار به مؤتلفه مقامات حذف شده اند در ایالات متعدد در چند هفته گذشته و مجلس نانسی پلوسی به نام برای 11 آثار تاریخی به خارج از ایران.

Ms گرین نظرات در حال حاضر محکوم شده اند توسط مقامات در دولت که باید فاصله خود را از او کنگره مبارزات انتخاباتی.

درو Florio سخنگوی جمهوری خواه مجلس رهبر اقلیت کوین مک کارتی سیاسی گفت: “این نظر وحشتناک و رهبر مک کارتی بدون تحمل برای آنها است.”

نظر بود, تکرار توسط جمهوری خواه مجلس اقلیت شلاق استیو Scalise که منتشر شد در بیانیه ای گفت او در حمایت از دکتر کوان.

“نظرات ساخته شده توسط Ms گرین منزجر کننده هستند و نمی منعکس کننده ارزش های برابری و نجابت است که کشور ما بزرگ” آقای Scalise گفت. “من خواهد بود در حمایت از دکتر کوان.”

حریف خود را در بازار اولیه نیز محکوم کرد و گفت او را ديد و گفت: “این نظرات را منعکس نمی کند دیدگاه های مردم منطقه 14.”

دکتر کوان افزود: “من فکر می کنم او را شرمسار دولت ما و من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم به او را از نمایندگی شمال غربی گرجستان در کنگره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات