گزارش: لیکرز waiving DeMarcus Cousins, محیط, مناظر Markieff موریس

“ما یک تیم بزرگ. آن را به برخی از دست انداز برای مطمئن” چهار بار all-star گفت: Showtime “همه دود” پادکست با میزبان و بازیکنان سابق NBA مت بارنز و استفان جکسون. “ما بسیاری از بچه ها با توانایی های مختلف. من می توانید نقطه. [LeBron James] در حال رفتن به رسم هر کس هر زمان که او تصمیم می گیرد به حرکت می کند. من خیلی اعتماد به نفس من می توانید با ضربت بزمین کوبیدن ، ما رو بورس بیش از همه طبقه. من می توانید بازی را. مانند آن را انتخاب کنید خود را سم.”

موریس که رسیده خریداری توافق با دیترویت پیستونز در روز جمعه است که انتظار می رود به ثبت نام با لیکرز اگر او و عموزاده روشن چشم پوشی یکشنبه. موریس است به طور متوسط 11 امتیاز و 3.9 قیمت بیش از 44 بازی در این فصل خواهد شد و بنا به گزارش ها تسلیم مانده از حقوق و دستمزد خود را برای دو فصل ($4.3 میلیون دلار) به دیترویت.

امضای قرارداد با لیکرز به معنی موریس خواهد همان به اشتراک گذاشتن صفحه اصلی دادگاه (Staples Center) به عنوان برادر دوقلوی او مارکوس که نقش لس آنجلس کلیپرز.

“این برادر من ، مرد اگر او می رود به L. A. سپس من میخوام در مرکز استیپلز در همه زمان ها” مارکوس گفت. “من فکر می کنم شاید به خانواده آن ممکن است عجیب و غریب است که من قصد دارم به همه بازی های خود را, اما این چیزی است که احتمالا اتفاق می افتد. و ما احتمالا یک خانه با هم.

“اگر یکی از ما برنده ما هر دو پیروزی است. این که ما چگونه به آن نگاه کنید. بدیهی است که من گیر من می خواهم عشق را به نفع خود ما قطعا میخوام رقبای اما ما هر دو تو کار سخت است. این احتمالا اولین بار که در آن دو بازیکن از دو تیم مختلف در واقع کار کردن با هم. که جاوا سرد است.”

عموزاده بازگشت از آسیب های جدی چندین بار. او صرف بخش قابل توجهی از فصل گذشته با رزمندگان طلایی امور خارجه rehabbing آشیل پارگی از ژانویه 2018. او 30 بازی قبل از پاره شدن خود را به سمت چپ چهار سر ران در دور اول پلی آف اما کار راه خود را به عقب به بازی در NBA نهایی در ماه ژوئن.

جزئیات بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>