تعمیر پاسیو خود را و یا در جلوی خانه تا گودال کوچک آب نمی تواند فرم

— امی P. Warrenton, Va.

یک: من از دیدن گودال کوچک آب غالبا حتی در خانه خود من که در آن وجود دارد افسردگی در آسفالت کوچه و خیابان و جایی که من جلوی پیاده رو ملاقات من درایو. (من نمی ساخت خانه.)

پاسیو تعمیر است که سخت به انجام اما شما انداخت در یک کارت وحشی با توجه به آنچه در تعمیر خواهد شد. شما می خواهید پاسیو خود را به نگاه خوب و نه مانند یک چیز درهم و برهم از رنگ های مختلف و بافت. قضاوت از عالی عکس شما ارسال می توانم به شما بگویم که این امر می تواند در کنار غیر ممکن است برای نصب یک پچ که حاوی کاملا.

موضوع دیگری در بازی است. شما اشاره کردید وجود یک شکاف در پاسیو و پایین منحنی دیوار حائل. و شما همچنین می خواهید برای تعمیر یک بار.

هنگامی که شما اضافه کردن تمام این قطعات پازل کنار هم, شما فقط می آیند تا با یک گزینه تعمیر در کتاب من است. شما نیاز به انجام یک نازک — شاید فقط دو اینچ — پوشش بتنی.

بتن پوشش می تواند در انواع طعم. شما می توانید یکی را به عنوان نازک به عنوان یک کت از گچ. این به این معنی پوشش است که واقعا فقط ماسه و سیمان. آن را ممکن است به پوشش به عنوان نازک به عنوان یک هشتم اینچ اما یک چهارم از یک اینچ خواهد بود آسان تر پروژه به مدیریت برای DIYer در داخل شما.

اگر شما استخدام من برای نوشتن این مجموعه ساده از مشخصات کار خود را بنابراین شما می توانید دقیق مناقصه و مطمئن باشید که این کار انجام می شود حق در اینجا چیزی است که من می خواهم با:

من می خواهم می خواهم به پوشش بتنی به دو اینچ ضخامت آن شروع می شود در لبه بیرونی پاسیو بتن که در آن می گذرد بیش و کم دیوار حائل. قبل از من حتی می خواهم شروع به انجام این کار, من می خواهم برش یک قطعه قراضه از چوب دو اینچ ضخامت و محل آن را بر روی لبه بیرونی از پاسیو. سپس من می خواهم استراحت یک لبه راست بر روی قطعه کوچک از چوب است.

من می خواهم می خواهم به بررسی کنید ببینید چه ضخامت پوشش خواهد بود زمانی که آن را دوباره به خانه مطمئن شوید پاسیو به حال سازگار شیب یک هشتم اینچ در هر پا. این راه آب باران را تخلیه کردن پاسیو را با سهولت. شما می توانید با یک شانزدهم اینچ در هر پا, اما طول می کشد یک متخصص بتن دان به حفظ این شیب و ایجاد یک گودال در وسط روکش.

بتن را کوچک مداد میله های تقویت آن است. این میله سه هشتم اینچ در قطر. من می خواهم نخست و رنگ آنها را با یک زنگ و مقاوم در برابر رنگ برای اولین بار به عنوان من نمی خواهم میله شروع به خراب شدن در مورد شما قرار د شکر و تخم مرغ و نمک در پاسیو در ماه های زمستان. این میله باید حداقل نیم اینچ از بتن آنها را زمانی که تحت پوشش ریخته است.

من می خواهم مطمئن شوید که فاصله میله بود و دو پا در مرکز در هر دو جهت. تصور کنید یک تکه بزرگ از کاغذ گراف با میله های فولادی به عنوان خطوط. این جراحی را تضمین می کند پوشش خواهد ماند و با هم به عنوان یک قطعه بنابراین بخشی از دال حل و فصل نخواهد کمتر از یک قطعه مجاور. مشکل این است که در حال حاضر از آن است که حذف بیش از دیوار حائل.

اندازه سنگ در این پوشش بتنی بسیار مهم است. من نمی خواهم می خواهم هر سنگ به بزرگتر از سه هشتم اینچ در قطر. برخی از شن چاله فروش نخود, شن و ماسه, دور سنگ به اندازه های کوچک انگور. شما همچنین می توانید با استفاده از کوچک خرد شده شن و ماسه است که یک اندازه مشابه.

من می خواهم مشخص هفت کیسه مخلوط که باعث می شود بتن قوی تر از حداقل 4000 پوند در هر اینچ مربع قدرت توصیه می شود برای سنگ در آب و هوای سرد. من مشخصات نیز دولت فشار شستشو موجود پاسیو بتن برای دریافت یک باند بزرگ بین قدیمی و جدید بتن است.

من می خواهم لیست به عنوان یک گزینه استفاده از یک لایه نازک سیمان رنگ به مرطوب بتن قبل از پور. این میله های فلزی را از این مشکل ساز است. اگر به اندازه کافی وجود دارد یاران در حال حاضر آنها می توانید قلم مو رنگ سیمان رنگ بتن مرطوب درست قبل از آن را پوشش داده شده با روکش بتن. شما را با سیمان مخلوط کردن رنگ خالص سیمان پرتلند با آب تا زمانی که آن را قوام طبیعی رنگ.

نگه داشتن در ذهن شما می توانید اضافه کردن رنگ به بتن می باشد. شما می توانید خرید خشک-لرزش روغنها و جدید پاسیو مانند هر سطح.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>