اجاره-مسکن گزینه برای متولدین

در میان متولدین’ مسکن انتخاب: آپارتمان های معمولی فعال-جوامع بالغ و مستقل و کمک زندگی جوامع است. در حالی که همه ارائه امکانات رفاهی آنها نیز تفاوت.

آپارتمان های معمولی

آسان برای پیدا کردن در مناطق شهری و حومه متعارف آپارتمان پیشنهاد راحتی کار و بازی در همان منطقه است. بسیاری از بزرگسالان در حال نزدیک شدن بازنشستگی هنوز هم می خواهید به تعامل با مردم به صورت روزانه و از آنجا که هیچ محدودیت سنی این آپارتمان می تواند مناسب است.

بزرگسالان فعال

طراحی شده برای کودکان سنین 55 و بالاتر فعال-جوامع بزرگسالان آمده در طیف وسیعی از اشکال و اندازه. برخی از ارائه خانه و آپارتمان, در حالی که دیگران شامل تک خانواده خانه.

وجود دارد دو دسته اصلی از این محبوب مسکن انتخاب: محدودیت سنی و سنی را هدف قرار.

با توجه به مسکن برای افراد مسن تر عمل محدودیت سنی جوامع معاف از اجاره برای خانواده ها با کودکان زیر سن 18 اگر آنها با معیارهای خاص از جمله داشتن حداقل 80 درصد از واحدهای با حداقل یکی از ساکنان سن 55 یا مسن تر. در مقابل سن هدفمند جوامع لازم نیست که به دنبال سن مربوط به قوانین و مقررات است.

در اینجا چیزی است که آنها در مشترک دارند: آنها هیچ چیز مانند پدربزرگ خود را جامعه بازنشستگی.

آمریکایی ها زندگی طولانی و سالم زندگی می کند از آنها 50 سال پیش. در علاوه بر این به تعمیر و نگهداری رایگان زندگی آنها می خواهند پویا جوامع است که در آغوش سبک زندگی فعال است.

بنابراین آن را حس می کند که فعال-adult جوامع در حال اضافه کردن امکانات رفاهی برای مطابقت با ساکنان خواسته. به جای ارائه یک جامعه استخر شنا و مرکز تناسب اندام, آنها, ارائه, ایروبیک در آب, یوگا, کلاس ها و مشاوره تغذیه در سایت. رفت و آمد مکرر به سبک خدمات مانند قهوه و کافه ها و چشمه های معدنی در حال تبدیل شدن به شایع تر است و با برخی از جوامع حتی ارائه “پت چشمه های معدنی” و “yappy ساعت” برای ساکنان چهار پا بگيرد. یکنوع بازی شبیه لوتو شب هنوز هم یک گزینه است اما تا کلاس پخت و پز و شراب جفت شدن حوادث. و علاوه بر لذیذ, در خانه, آشپزخانه, بسیاری از جوامع ارائه آشپزخانه در فضای باز و کوره ایستگاه در مناطق رایج است.

مستقل و زندگی کمک

هر دو مستقل و کمک زندگی جوامع به طور معمول ارائه غذا و خدمات 24 ساعته کارکنان خانه داری, خشکشویی, خدمات, فعالیت های اجتماعی و حمل و نقل به دفاتر پزشکان و به مغازه ها. تفاوت اصلی این است که کمک زندگی جوامع به طور خاص طراحی شده برای ساکنان که شناختی یا جسمی دیگر می تواند زندگی خود را. علاوه بر خدمات ذکر شده در بالا وجود دارد تعیین شده مراقبت های بهداشتی حرفه ای در کارکنان است که به ارائه مراقبت های پزشکی و کمک به نیازهای شخصی مانند حمام کردن و پانسمان.

برخی از مستقل زندگی جوامع متصل هستند به کمک زندگی جوامع برای ساخت یک انتقال آرام اگر ساکن نیاز به کمک بیشتر در طول زمان است.

همانطور که شما وزن خود را در گزینه های مسکن در اینجا چهار نکته مهم را در نظر بگیرید:

  • هزینه: آنچه که متناسب با داخل بودجه خود را ؟ در نظر گرفتن درآمد فعلی خود را و درآمد بازنشستگی خود را. بسته به نوع جامعه شما انتخاب می کنید هزینه های اضافی ممکن است نورد به هزینه اجاره اما این به طور معمول تعادل با صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری رایگان در سایت تناسب اندام, امکانات, هزینه مواد غذایی و دیگر افزودنیها.
  • محل سکونت: آیا شما می خواهید به ماندن در همان محله حرکت به اعضای خانواده و یا سوار در یک ماجراجویی جدید در شهر ؟ شما خواهد بود به یک بیمارستان و دفاتر پزشکان و حمل و نقل در دسترس است ؟
  • می خواهد و نیاز دارد: چگونه یک جامعه نیازهای خود را به عنوان آنها در طول زمان تغییر? برای مثال آیا خانه های nonslip طبقه و گرفتن میله? و آیا جامعه باید امکانات شیوه زندگی شما می خواهید برای این مرحله از زندگی خود را ؟
  • بازدید: فکر می کنم در مورد برخی از فعالیت های مهم هستند که به خانواده خود و اینکه آیا جامعه ارائه می دهد فضا و امکانات به جای. برای مثال اگر خانواده شما در یک تابستان خوب کباب قبل از تماشای بازی بیس بال است که وجود دارد در فضای کوره و یک تلویزیون بزرگ ، یا آیا نوه های خود را دوست دارم در آینده به شنا و توپ بازی در حیاط خلوت? بررسی کنید که استخر باز است برای بازدید کنندگان وجود دارد و آن را کافی فضای سبز برای فعالیت های تفریحی.

به طور کلی جوامع برای افراد 55 ساله و مسن تر می خواهید تا زندگی را به عنوان مناسب و انجام به عنوان ممکن است برای ساکنان خود را. و با همه این گزینه ها به خانه جدید خود را آماده و در انتظار برای فصل بعد.

رابرت Pinnegar رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی آپارتمان انجمن مستقر در آرلینگتون ،

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>