“سخت به شنیدن اخبار از مربی Altobelli,” McNeil توییتی یکشنبه. “یکی از مربیان مورد علاقه من تا کنون ایفا کرده و یکی از دلایل اصلی من یک شانس را به بازی بیس بال حرفه ای. هر دو بیس بال و بسکتبال جهان از دست داد یکی از بزرگ امروز است.”

برایانت و Altobelli نزدیک شد که دختران خود را شروع به بازی بسکتبال همراه با Altobelli حضور به عنوان بسیاری از Mambas شیوه به عنوان امکان پذیر است. برایانت به نوبه خود به Altobelli تیم بیس بال یک بحث پپ دو سال پیش به عنوان دزدان دریایی آماده برای دولت چهار نهایی.

صحنه به عنوان افراد سوگواری و به یاد داشته باشید کوبه برایانت

به اشتراک گذاریبه اشتراک گذاری
Jan. 27, 2020 | جمع آوری مردم در مقابل یک کوبه برایانت نقاشی دیواری در مرکز شهر لس آنجلس است. (Frederic J. Brown/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Keri Altobelli

Keri Altobelli شد حضور ثابت در شوهرش, بیس بال بازی ها گفتن یک Orange Coast College sports وبلاگ در سال 2009 است که او با حضور “هر خانه بازی” و “ترین بازی دور.”

جان و Keri Altobelli در حال جان سالم به در برد توسط یک پسر, J. J., و یک دختر, سکس با توجه به Orange Coast College.

الهام Altobelli

این Altobellis’ 13-year-old daughter الهام شد یک بسکتبال تیمی از Gianna برایانت. در نوامبر کوبه برایانت ستایش او را برای دفاع در یک Instagram تصویری.

Gianna ماریا-Onore برایانت

کوبه برایانت 13 ساله پدر که رفت با جی جی بود یک غنچه بسکتبال استعداد و او و پدرش بودند راه خود را به مسابقات بسکتبال که او در آن مربیگری و او بازی زمانی که هلیکوپتر آنها در پرواز بودند در یکشنبه سقوط کرد. کوبه برایانت اعتبار Gigi برای تقویت عشق خود را از بسکتبال پس از بازنشستگی خود را.

کوبه برایانت

Kobe Bryant, 41, یکی از NBA بزرگترین ستاره از زمان او وارد لیگ به عنوان یک 18 ساله در سال 1996. او 20 سال زندگی حرفه ای او به نام NBA all-star 18 بار و کمک لس آنجلس لیکرز به پنج قهرمانی, درآمد NBA Finals MVP افتخارات و دو بار MVP لیگ برتری پس از (2007-08). برایانت به طور متوسط 24.99 امتیاز در هر بازی بیش از کار خود را رتبه بندی 12th, تمام وقت و 33,643 حرفه امتیاز در رتبه چهارم است. پس از بازنشستگی در سال 2016 برایانت متمرکز بر منافع کسب و کار در سال 2018 او اولین ورزشکار حرفه ای برای برنده شدن یک جایزه اسکار برای “عزیز بسکتبال” یک انیمیشن کوتاه نوشت و روایت.

Payton در چستر

Payton چستر 13-سال هشتم-گریدر در سنت مارگارت اسقفی مدرسه در سان جوان کاپیسترانو کالیفرنیا بازی برای Mambas دختران تیم بسکتبال در کنار Gianna برایانت و الهام Altobelli.

چستر که قبلا با حضور در بندر نمای ابتدایی در Corona del Mar, کالیفرنیا. تاد اشمیت مدیر سابق در بندر دیدگاه به یاد می آورد چستر خانواده “تاثیر” در مدرسه در Facebook post اوایل روز دوشنبه خواستار آنها را “واقعی مهربان و دلسوز.”

کاترین جورج چستر مادر بزرگ صحبت با ان بی سی نیوز در مورد نوه اش علاقه در بسکتبال و در مورد بازی برای برایانت.

“او یک مربی بزرگ است,” او گفت:. “پدر و مادر او بسیار مفید بودند … و آنها تمرین زیادی برای 13 او بسیار خوب بود.”

اندی جورج چستر را به نام او “شیرین ترین روح” و “مهربان ترین gentlest فرد شما هرگز ملاقات کند.”

“او همیشه یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود,” او گفت: اورنج کانتی ثبت نام کنید. “هر بار که ما می بینیم او می خواهم به صرف تمام وقت خود را با دختر کوچک.

“او لذت می برد هر لحظه از بودن در آنجا برای آنها در بسکتبال, او خیلی سخت در آن است. او خوب بود. او بزرگ [در آینده] پیش رو برای او. آن را فقط پس ویرانگر است.”

سارا چستر

سارا چستر 45 بود همراه دخترش به جوانان بسکتبال بازی.

“او یک مادر بود و بسیاری از رانندگی برای بچه ها که همه بازی ورزشی” کاترین جورج گفت: ان بی سی نیوز از دخترش. “آنها فقط افراد بزرگ. آنها تا به حال شانس زندگی کردم و به سفر و صرف زمان زیادی است. سارا شد و قلب از آن خانواده است. او انجام آنچه او را دوست دارد.”

یک برادر اندی جورج گفت: اورنج کانتی ثبت نام که خواهر او بود “که همه در شمارش.” او جان سالم به در برد توسط شوهرش کریس و دو پسر هیدن و رایلی هر دو 16, با توجه به ثبت نام.

“من قصد دارم به دست او بسیار است. من در حال حاضر انجام,” اندی جورج گفت: ثبت نام. “او قوی, نوع, هوشمند, خنده دار زیبا بود و همه چیز برای ما است.”

کریستینا Mauser

کریستینا Mauser, 38, یکی از برایانت دستیار مربیان برای Mambas دختران تیم بسکتبال.

“او فوق العاده” شوهرش مت در مصاحبه ای گفت: صبح روز دوشنبه در “امروز” نشان می دهد. “او فوق العاده شوخ, خنده دار, خنده دار مثل هیچ کس شما تا کنون ملاقات کرد. … او گرم بود. او فوق العاده روشن است. او در فن آوری فوق العاده زرنگ و دانا. او می تواند از هر چیزی است.”

Mauser یک مادر سه فرزند که قبلا کار کرده بود در بندر بعد مدرسه و مربی کلاس هشتم دختران تیم بسکتبال به اولین قهرمانی لس آنجلس تایمز گزارش داد. برایانت تکیه بر Mauser به دلیل تخصص در حال توسعه منطقه دفاع.

“او را دیدم چه شگفت انگیز ذهن او تا به حال برای بسکتبال” مت Mauser گفت: “امروز” نشان می دهد. “آنها به نام او ‘مادر, دفاع, وزارت دفاع. آن خانواده است. همه آنها واقعا مراقبت در مورد هر یک از دیگر.”

Ara Zobayan

Ara Zobayan خلبان هلیکوپتر تدریس دیگر خلبانان مشتاق چگونه به پرواز “بود و بسیار بسیار دوست داشتنی در جامعه حمل و نقل هوایی,” کریستینا Pascucci از KTLA-تلویزیون — خودش مجوز خلبان — توییتی یکشنبه شب.

یک پرواز از Zobayan را دارن کمپ گفت: لس آنجلس تایمز که Zobayan در نظر گرفته شد برایانت “private pilot.”

“او اجازه نمی دهد هر کسی دیگری پرواز او را در اطراف اما Ara,” کمپ گفت.

Zobayan بود “فرد شگفت انگیز و شگفت انگیز خلبان” مارگارت بری صاحب رستورانی در سانتا کاتالینا جزیره که پرواز کرده بود چند بار با او گفت اورنج کانتی ثبت نام کنید.

Zobayan کار برای گروه 3 حمل و نقل هوایی است که در بیانیه ای گفت که او آمد به این شرکت در سال 1998 به یاد بگیرند که چگونه به پرواز هلیکوپتر پس از گرفتار بودن در طول یک پرواز گشت و گذار در گراند کانیون.

“آرا مشغول به کار در کسب و کارهای دیگر به صرفه جویی در پول به اندازه کافی برای پرداخت هزینه برای آموزش. پرواز او شور زندگی,” صاحبان پیتر و کلودیا لوری در بیانیه ای گفت:. صاحبان و گفت: آنها در دل شکسته بیش از Zobayan مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im