به یاد داشته باشید زمانی که اتباع برنده سری جهانی? آنها که مطمئن انجام دهید.

غرب پالم بیچ فلوریدا. — زمانی که خوان صوت دو اجرای تک ناگهان تبدیل به یک سه-اجرای ضربه-plus-خطا برای قرار دادن اتباع واشنگتن پیش رو توسط یک اجرا در هشتمین دور در فصل گذشته لیگ ملی وحشی-بازی کارت مسکن دانیل هادسون به حال پرتاب یک warmup زمین در پنج دقیقه حتی اگر او می دانست که او را زمین the ninth inning بدون توجه به نمره.

جذب می شود در این بازی او به طور ناگهانی متوجه شدم که صوت شده است برچسب گذاشته شده توسط بین پایگاه های خود برای پایان دادن به زمین باز یافته. به طور خلاصه پاچه هادسون فکر کردم: “من در چند warmup زمین.” اما اتباع پارک بود پناهندگی از جايزه با کل خود می ایستد و ناگهان هولناک توسط یک رعد و برق از آبجو و نوشابه به عنوان طرفداران heaved نوشیدنی های خود را به هوا در شادی است. در اغل گاو یا حشم هادسون را همکار بین برنده شد و صعود در سمت راست میدان نرده.

“آنها بالا و پایین پریدن ، من فریاد زد: از راه!’ “بنابراین او را یک خط به پرتاب به اغل گاو یا حشم گیر هادسون گفت. “هیچ کس نمی تواند مرا بشنوی. که کل بازی من هرگز از در ballpark را با انرژی در اطراف من است که می خواهم.”

اما در حال حاضر از آن موشک و حتی بالاتر.

“من پرتاب توپ [بالا] در هوا” هادسون گفت: تقلید خود را فراروی چاک. سپس او فریاد زد: “اجازه دهید آن را انجام دهد!” زد در این زمینه و ذخیره این بازی است.

[اتباع بهار, آموزش نوت بوک: آنچه در مورد آنتونی رندن?]

که هادسون مورد علاقه لحظه ای از مهر و حتی بیشتر قابل توجه آخرین خمیر جهان سری و تاب دستکش خود را در جشن — به خاطر آن دستگیر شده مجنون دوری از خفقان انرژی و امواج غیر منتظره درام که جاروب واشنگتن به آن عنوان برای اولین بار در 95 سال است.

اما هر Nat خود را چنین حافظه است. آنها را در اینجا گرد در بهار آموزش شروع به گفتن آنها. و آنها به هیچ وجه قصد توقف تا زمانی که آنها خوب هستند و پس از آنها شنیده ام و یا rehashed هر لقمه و زمان آخرین.

“ما هنوز هم همان هدف” را به عنوان در سال گذشته گفت: left-hander پاتریک کربین بود که برنده پارچ در پرچم – و سریال های روز دنیا-عقد بازی هنوز به پایان رسید postseason با از دست دادن رکورد (2-3), چیزهای بی اهمیت پاسخ که روزی هیچ کس جز کربین را می دانم. “اما به هر کس که به اردوگاه و به خاطر سپردن آن خواهیم بود صحبت کردن در مورد آن همه بهار است. و ما باید.”

“بسیاری از احساسات پس از heartbreaks در این محل باشگاه وانجمن. . . . همه شما می خواهید انجام دهید این است آن را دوباره انجام,” Max Scherzer گفت. “من فکر نمی کنم شما همیشه دریافت بیش از آن. وجود دارد بیش از حد بسیاری از چیزهای خوب است . . . به خصوص از آنجا که هر مرد در این تیم بود و واقعا یک لحظه در جایی در امتداد راه.”

Mad Max تا به حال دو لحظات مورد علاقه ، اولین راه این سه بزرگ شروع کوزه شروع به پریدن کرد به امداد نقش — کربین پنج بار — در هر زمان که مورد نیاز است.

“این است که مانند لیگ کوچک بیس بال:” چه کسی را برای رفتن به گام بعدی چیست؟’ “Scherzer گفت.

همچنین Scherzer خوشحال بود برای مدیر دیو مارتینز.

“نگاه دیوی برداشت هر حق تماس کل ماه. همه چیز او کار می کرد” Scherzer گفت. “و هنگامی که او در شارژ [داوری گری سندراستورم در یک بازی 6 استدلال] که اخراج ما بیش از حد.”

به ویژه به دلیل مارتینز در بیمارستان بستری شده بود برای ترسناک قلب روش فقط شش هفته پیش از آن. مدیر was so mad آن زمان دو Nats مربیان به داد و بیداد او را دور.

“من انداخت تراشه حال دور مانند یک پرواز” مارتینز روز جمعه گفت خنده. “مادرم گفت:” شما نیاز به آرام کردن.’ من گفتم: “آیا شما متوجه چه ما در حال بازی ، “

[اتباع’ اولین روز بهار, آموزش همه چیز در مورد آستروس و نشانه سرقت]

مارتینز مورد علاقه offseason حافظه آمد در تعطیلات به بالی. دوستان در گروه خود نگه داشته و تماس او را “قهرمان.” راهنمای خود خواسته مارتینز رفقا که در آن او نام مورد. “گوگل فقط به او” گفتند.

بعد راهنمای خاصی که یک ویدئو آنلاین شامل سندراستورم بود نشان داد منبع مارتینز شهرت و گفت: “هی شما واقعا خوب کشتی گیر.”

مارتینز خوشحال با این کامل deprecating, داستان گفت: “من تا به حال به او بگویید” نه این چیزی است که من انجام دهد.’ “

اگر لذت رویت شد آن را قطع خواهم شاد کرکی بهار آموزش ابر در بوندس لیگا’ clubhouse — به جز هر زمان که آستروس ذکر شده است.

اگر آنها از دست داده بود به یک تیم هوستون است که مقدار زیادی از بوندس لیگا فکر می کنم هنوز هم تقلب ؟ “خدا را شکر ما ندارد و برای مقابله با آن” Corbin گفت.

“من هیچ مدرک. فرض کنیم آنها” مدیر کل Mike Rizzo روز جمعه گفت هنوز داغ تحت یقه پس از شنیدن Astros منحرف سوالات چهار شنبه در حالی که هرگز با استفاده از کلمه “تقلب”.

“کسی کردم به گفتن کلمه بیش از وجود دارد: فریب خورده. که مهم است برای من” ریزو گفت.

“که نمی خواهد و نمی تواند اتفاق می افتد با اتباع. من نمی خواهد اجازه دهید آن اتفاق می افتد” ریزو اضافه شده به طور فزاینده متحرک. آستروس “حفظ پرش در اطراف کلمه. آنها بوده است مجرم شناخته. و من شنیده ام این کلمه است.”

گفت: در مورد ریزو اظهارات استفان عشق به آنچه که ممکن است اول خود را کامل پوزخند تا کنون در مصاحبه های گروهی — برای حدود یک ثانیه است.

“بسیاری از بچه ها در اینجا ناراحت هستند که ما برنده سری جهانی و ما در حال نادیده گرفته شده است زیرا برخی از افراد فریب خورده,” او گفت:.

[Mike Rizzo می خواهد به شنیدن Astros می گویند که آنها فریب خورده]

خواسته های مورد علاقه خود را offseason لحظه عشق گفت: “با در نظر گرفتن دخترم به مهد کودک هر روز و فقط یک پدر است.” شاید این فکر در ذهن جهان سری MVP به خاطر چند دقیقه بعد او داوطلب “روزی من امیدوارم که من صحبت کردن به نوه و به آنها بگویید در مورد ’19 سریال های روز دنیا — و نه واقعا شرمنده از آن را در همه.”

با هر روز Nats بهار آموزش تبدیل خواهد شد بیشتر از حالت عادی کمتر آلوده با Astros ویروس. و لحظات به یاد ادویه دار با صدای بلند خنده و یا می لرزد هنوز کافر سر و حتی مهربانتر از احساسات خواهد بود ،

“من نمی دانم اگر آن را هنوز هم غرق در” مسکن شان Doolittle گفت. “گفتم: ‘من نمی تواند کاملا به آن اعتقاد دارند.’ “

که در آن گوشی های هوشمند کمک کند. عضو Lerner, خانواده, بازدید از محل باشگاه وانجمن برای چند دقیقه — چیزی Lerners به ندرت انجام آن با توجه به بازیکنان در فضایی برگزار می شود یک فیلم به عنوان برنده فوری در کف دست خود را. تد لرنر دختر مارلا گسترده چشم گفت: “اوه خدای من” و به او 94-سال-پدر در آغوش گرفتن ارزش خراردو Parra. تد پسر علامت و آنت پیوست, گروه, آغوش, بسیار, به عنوان Nats گاهی اوقات احاطه شده عشق و نمی خواهد به او اجازه دهید برود.

عشق, slyly کسانی که به نام آغوش “تقریبا خونتان طولانی است.” در یک فرم و یا دیگر اتباع با چند OMGs پرتاب می شود در برنامه ریزی برای در آغوش یک دیگر را در اینجا در فلوریدا خورشید به مدت 40 روز. و آنها خواهید بود بسیار راحت آن را انجام می دهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>